cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 4 do 10 listopada 2016 roku.


KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
4 listopada 15:20 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
16:50 Życie animowane
18:30 Serce psa
20:00 Don’t Look Back
5 listopada 13:00 Parauszek i przyjaciele
14:10 Don’t Look Back
16:00 Człowiek
18:30 Życie animowane
20:10 Serce psa
21:40 Słońce, to słońce mnie oślepiło
6 listopada 13:00 Życie animowane
14:40 Serce psa
16:10 Człowiek
18:40 Don’t Look Back
20:30 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
7 listopada 14:30 Życie animowane
16:10 Serce psa
17:40 Don’t Look Back
19:30 Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci
8 listopada 16:00 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
17:30 Słońce, to słońce mnie oślepiło
18:50 Serce psa
20:20 Życie animowane
10 listopada 16:00 Życie animowane
17:40 Serce psa
19:10 Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham
20:40 Słońce, to słońce mnie oślepiło

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
4 5 6 7 8 9 10
Fair Play 14:20 12:30 11 15:20 21 12:30 14:40
Hannah. Nieznana historia buddyzmu 12:45, 19:30 11, 20:50 12:50, 18 11, 20:50 16:30 14:20, 20:50 16:30, 22
Historia Marii 16:10 12:40 12:40 19:10 12:30, 13 10:50 13
Ja, Daniel Blake 12:10, 21 19:10 10:50, 21 12:10, 19:10 14:40, 21 12:30, 19:10 20:10
Jak Bóg da 17:40 16:10, 17:40 16:10, 17:40 17:40 17:30 16:10, 17:40 16:50
Jestem mordercą 16:40, 18:50 14:10, 18:30 14, 18:50 14, 18:20 15:40, 18:30 16:30, 20:30 15, 18:50
Julieta 10:50 14:20 10:30 14:20 11:10
Królestwo 14 10:50, 14:20 14:30 17:30 16 15
Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham 21:10 16 19:40 16:10 19:40 16 19:40
Ostatnia rodzina 14:30, 18:40 12, 16:20 14:50, 18:40 11:50, 16:10 11:50, 18 11:10, 15:50 12:50, 18:10
Pitbull. Niebezpieczne kobiety   
20:30
Służąca 20:50 20:30 12:15, 20:50 20:30 20:20 13:20, 20:40 12:50, 20:50
Wołyń 13:30, 16:10 11:40, 18 11:20, 16 11:40, 18 12:50, 15:50 12, 18 15:30
Wszystkie nieprzespane noce 12:40, 20:50 16:10, 20:40 17, 20:50 16:10, 20:40 14, 20:30 14:40, 18:40 11, 17
Zagubieni 19:10 14:20, 21 14:20, 19:10 14, 21 14:10, 19:10 14:20, 21 13:10, 18:20
Zjednoczone Stany Miłości 15:50 19 21 12:40 19 21
Życie animowane 17:50 17:20 16:20 14:30 18:10 11, 17:30 18:10
Pokazy specjalne
6 listopada 10:30 Niedziela Seniora
9 listopada 10:50 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
Asy bez kasy 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:50
Bociany 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30
Bridget Jones 3 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 18, 20:40 12:40, 16:40, 21:10
Doktor Strange (dubbing) 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30 12, 14:30
Doktor Strange (napisy) 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22 17, 19:30, 22
Doktor Strange 3D (dubbing) 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18 10:30, 15:30, 18
Doktor Strange 3D (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Dzielna syrenka i Piraci z Kraboidów 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12 10:15, 12
Dziewczyna z pociągu 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 19:10, 21:40 16:40, 19:10, 21:40 19:10, 21:40
Inferno 13, 15:40, 18:20, 21 13, 15:40, 18:20, 21 13, 15:40, 18:20, 21 13, 15:40, 18:20, 21 13, 15:40, 18:20, 21 13, 15:40, 18:20, 21 13, 15:40, 18:20, 21
Jak zostać kotem 10 10 10 10 10 10 10
Jack Reacher 2 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50 11:50
Jestem mordercą    10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 15, 17:30, 20, 22:30
Księgowy 13:50, 18:40, 21:20 13:50, 18:40, 21:20 13:50, 18:40, 21:20 13:50, 18:40, 21:20 13:50, 18:40, 21:20 13:50, 18:40, 21:20 13:50, 18:40, 21:20
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20 15:20
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40 10:40
Ostatnia rodzina 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30
Ouija: Narodziny zła 16:30, 19:40, 22 16:30, 19:40, 22 16:30, 19:40, 22 16:30, 19:40, 22 16:30, 19:40, 22 16:30, 19:40, 22 16:30, 19:40
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 18, 20:50
Przełęcz ocalonych 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50 13:20, 16:10, 19, 21:50
Sekretne Życie Zwierzaków 10:30, 11:50, 14, 16:10 10:30, 11:50, 14, 16:10 10:30, 11:50, 14, 16:10 10:30, 11:50, 14, 16:10 10:30, 11:50, 14, 16:10 10:30, 11:50, 14, 16:10 10:30, 11:50, 14, 17:10
Służąca 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20 20:20
Trolle 10:30, 12:40, 14:50, 17, 19:10 10:30, 12:40, 14:50, 17, 19:10 10:30, 12:40, 14:50, 17, 19:10 10:30, 12:40, 14:50, 17, 19:10 10:30, 12:40, 14:50, 17, 19:10 10:30, 12:40, 14:50, 17, 19:10 10:30, 12:40, 14:50, 17, 19:10
Trolle 3D 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18 11:30, 13:40, 15:50, 18
Wołyń 11:40, 14:40, 17:40, 20:40 11:40, 14:40, 17:40, 20:40 11:40, 14:40, 17:40, 20:40 11:40, 14:40, 17:40, 20:40 11:40, 14:40, 17:40, 20:40 11:40, 14:40, 17:40, 20:40 11:40, 14:40, 17:40, 20:40
Wszystkie nieprzespane noc 14:20, 20, 22:20 14:20, 20, 22:20 14:20, 20, 22:20 14:20, 20, 22:20 14:20, 20, 22:20 14:20, 20, 22:20 14:20, 20, 22:20
Za niebieskimi drzwiami    11:30, 13:30, 18:20 11:30, 13:30, 18:20 11:30, 13:30, 18:20 11:30, 13:30, 18:20 11:30, 13:30, 18:20 11:30, 13:30, 18:20 11:30, 13:30, 18:20

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
5 listopada 19:30 Cafe pod Minogą
10 listopada 18:00 Młode filmy w Starym Kinie – Apatia&Niebyt

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
4 5 6 7 8 9 10
Bociany 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45 10, 12:15, 14:30, 16:45
Doktor Strange (dubbing) 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30 12:30, 17:30
Doktor Strange (napisy) 10, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 10:15, 15, 20 10, 15, 20 10, 15, 20 15, 20:15
Doktor Strange 3D (dubbing) 16 10:30, 16 16 16 10, 16 10:30, 16 10:30, 16
Doktor Strange 3D (napisy) 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13:15, 18:30, 21 13:15, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21 13, 18:30, 21
Inferno 15:30, 19:15 15:30, 19:15 15:30, 19:15 15:30, 19:15 15:30, 19:15 15:30, 19:15 15:30, 19:15
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj 13, 22 13, 22 12:45, 22 12:45, 22 12:45, 22 13, 22 12:45
Jestem mordercą 10:30, 16:15, 18:45, 21:15 10:45, 16:15, 18:45, 21:15 10:45, 16:15, 18:45, 21:15 10:45, 16:15, 18:45, 21:15 10:45, 16:15, 18:45, 21:15 10:45, 16:15, 18:45, 21:15 10, 16:15, 18:45, 22
Królestwo 11
Księgowy 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45 19, 21:45
Ostatnia rodzina 11
Ouija: Narodziny zła 14:45, 19:30, 21:45 14:45, 19:30, 21:45 14:45, 19:30, 21:45 15, 19:30, 21:45 14:45, 19:30, 21:45 14:45, 19:30, 21:45 10:30, 20, 22:15
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 20:45
Przełęcz ocalonych 10, 13:15, 18:15, 21:15 10, 13:15, 18:15, 21:15 10:15, 13:15, 18:15, 21:15 10, 13:15, 18:15, 21:15 10:15, 13:15, 18:15, 21:15 10, 13:15, 18:15, 21:15 10:15, 13:15, 18:15, 21:15
Trolle 11, 13:15, 15:45, 18 11, 13:15, 15:45, 18 11, 13:15, 15:45, 18 11, 13:15, 15:45, 18 13:15, 15:45, 18 11, 13:15, 15:45, 18 11, 13:15, 15:45, 17:45
Trolle 3D 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10:15, 12:30, 14:45, 17 10, 12:30, 14:45, 17 9, 10:15, 12:30, 14:45, 17
Wołyń 11, 13:30, 16:30, 20:15 10:15, 13:30, 16:30, 20:15 10:15, 13:30, 16:30, 20:15 10, 13, 16:30, 20:15 10:15, 13:30, 16:30, 20:15 10:15, 13:30, 16:30, 20:15 10:15, 13:30, 18, 20:30
Wszystkie nieprzespane noce 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 21:15
Za niebieskimi drzwiami 10:30, 12:45, 17:15 10:30, 12:45, 17:15 10:30, 12:45, 17:15 10:30, 13, 17:15 10:30, 12:45, 17:15 10:30, 12:45, 17:15 10:30, 12:45, 15:45
Pokazy specjalne
6 listopada 10:30 Filmowe Poranki – Przygody Słoniczki
8 listopada 10:30 Kino na Temat – Zestaw klasyków bajek część 1
10 listopada 18:00 Kultura Dostępna – Pitbull. Nowe porządki

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
4 listopada 16:00 Zagubieni
Buntownicy kamery
18:15 Słońce w sieci
20:00 Miłość blondynki
5 listopada 12:00 Tu stacja ANIMACJA!
Buntownicy kamery
16:00 Ja, Julinka i koniec wojny
18:15 Zagubieni
20:30 Ostatnia rodzina
6 listopada 12:00 Mały Kinematograf: Tu stacja ANIMACJA!
Buntownicy kamery
15:00 Diabelski wynalazek
16:30 Stokrotki
18:00 Wołyń
7 listopada Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr hab: Małgorzaty Jakubowskiej
Rękopis znaleziony w Saragossie
8 listopada Buntownicy kamery
18:00 Pociągi pod specjalnym nadzorem
19:45 Pali się moja panno
9 listopada 17:00 Wołyń + spotkanie z Wojciechem Smarzowskim
10 listopada Buntownicy kamery
18:00 Palacz zwłok
19:45 Zagubieni

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz-.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
4 5 6 7 8 9 10
Anioł zagłady 19 15:15
Dyskretny urok burżuazji 19:30 15
Droga mleczna 15:45 19
Dziennik panny służącej 16:15 19
Dziewczyna w czerwonej chuście 15 19
Giselle – balet
17:30
Marszałek Józef
14 17:15
Piękność dnia 18:15 17
Seans Turystyczny 15:30 (Kanada Zachodnia) 13:30 (Słowenia) 17 (Wietnam) 13:15 (Wietnam)
Widmo wolności 19:30 15
Złoty wiek
17:45 17

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
4 5 6 7 8 9 10
Bridget Jones 3 17 19:30 19:30 20 18
Plan Maggie 15:30 17:15 15:30
Wołyń 19:30 13 14:30 17:15 20:15
Pokazy specjalne
6 listopada 16:00 Bolshoi Balet Live: Jasny Potok

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
w tym okresie brak informacji o pokazach

KINO MuBa
www.se-ma-for.com al. Piłsudskiego (tereny Wi-MA) tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
Doktor Strange 3D (dubbing) 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14 11:30, 14
Doktor Strange 3D (napisy) 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30 16:30, 19, 21:30

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
4 listopada 19:00 Konkurs Munka: Córki Dancingu
5 listopada 19:00 Psychoanaliza i film: Margaret
7 listopada 19:00 Planeta mózg: Przez ciemne zwierciadło
8 listopada 19:00 Konkurs Munka: Kosmos
9 listopada 19:00 Mur
10 listopada 19:00 Na granicy

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
4 5 6 7 8 9 10
Bociany 10:05, 13, 16:50 10:50, 13, 16:50 10:50, 13, 16:50 10:05, 13, 16:50 10:05, 13, 16:50 10:05, 13, 16:50 10:05, 13, 16:50
Bridget Jones 3 11:30, 19:30 11:30, 19:30 11:30, 19:30 11:30, 19:30 11:30 11:30, 19:30 11:30
Doktor Strange (dubbing) 12, 17 12, 17 12, 17 12, 17 11:45, 16:45 12, 17 12, 17
Doktor Strange (napisy) 16, 18:15, 20:45 16, 18, 20:30, 23 16, 18, 20:30 16, 18:15, 20:45 16, 18, 20:30 16, 18:10, 20:40 16, 18, 20:30, 23
Doktor Strange 3D (dubbing) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Doktor Strange 3D (napisy) 19:25, 21:55 19:25, 21:55 19:25, 21:55 19:25, 21:55 19:25, 21:55 19:30, 22 19:30
Dziewczyna z pociągu 20:40, 22:10 20:40, 22:10 20:40, 22:10 20:40, 22:10 20:40, 22:10
Inferno 15, 17:40, 20:20, 23 15, 17:40, 20:20, 23 15, 17:40, 20:20 15, 17:40, 20:20 14:40, 17:20, 21:40 15, 17:40, 20:20 16:30, 19:10, 22:55
Jestem mordercą 14:30, 17:25, 20, 22:30 14:30, 17:25, 20, 22:30 14:30, 17:25, 20 14:30, 17:25, 20 14:15, 17:25, 20 14:30, 17:25, 20 14:30, 17:25, 20, 22:30
Księgowy 11:55, 21:25 11:55, 21:25 11:55, 21:25 11:55, 21:25 11:55, 20:40 11:55, 21:25 11:55, 21:20
Osobliwy dom Pani Peregrine (dubbing) 10 10 10 10 10
Osobliwy dom Pani Peregrine 3D (dubbing) 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40
Ostatnia rodzina 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
Ouja: narodziny zła
12:45, 21:35 12:45, 21:20 12:45, 21:20 12:45, 21:35 12:25, 18:15 12:45, 21:20 14:10, 20:40
Pitbull. Niebezpieczne kobiety 17:30, 18:30, 20:20, 21:55, 23:10
Przełęcz ocalonych 14:25, 17:20, 20:15, 22:50 14:25, 17:20, 20:15, 22:50 14:25, 17:20, 20:15 14:25, 17:20, 20:15 14:25, 17:20, 20:15 14:25, 17:20, 20:15 14:25, 17:20, 20:15, 23:10
Sekretne życie zwierzaków domowych
10:15, 13:25, 17:30 11:20, 13:25, 17:30 11:20, 13:25, 17:30 10:15, 13:25, 17:30 10:20, 11:05, 13:10, 17:15 17:30
Trolle 10:10, 11:30, 14, 16:15, 18:30 10:30, 11:30, 13:40, 15:50, 17:15 10:30, 11:30, 13:40, 15:50, 17:15 10:30, 11:20, 14, 16:15, 18:30 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18:30 10:10, 11:20, 13:40, 16, 18:30 10:10, 11:30, 13:40, 15:50, 18:30
Trolle 3D 12:40, 15, 17:15 12:40, 14:50, 18:30 12:40, 14:50, 18:30 12:40, 14:50, 17:15 12:40, 14:50, 17:15 12:40, 15:10, 17:20 12:40, 15:10, 17:20
Wołyń 10:20, 15:10, 18:30, 19:45 15:10, 18:15, 19:45 15:10, 18:15, 19:45 15:10, 18:30, 19:45 10:20, 15:10, 20:30 15:10, 18:15, 19:45 10:20, 15:10
Wszystkie nieprzespane noce 19 19 19 19 19:15 19 19:30
Za niebieskimi drzwiami 10:25, 12:25, 15:30 10:25, 12:25, 15:30 10:25, 12:25, 15:30 10:25, 12:25, 15:30 10:25, 12:25, 15:15 10:25, 12:25, 15:30 10:25, 12:25, 15:30
Pokazy specjalne
5 listopada 10:30 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig
6 listopada

10:30 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig
12:00 Tomek i Przyjaciele: Wielki wyścig

8 listopada 19:30 Cannes Lions Imagination Day 2016
20:00 Muford And Sons: Dust And Thunder
10 listopada

20:00 National Theatre Live – Koriolan
22:00 ENEMEF: Maraton Pitbulla


KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
4 5 6 7 8 9 10
Ja, Daniel Blake 13:45, 22:05 11, 22:05
Królestwo 16
Szkoła uwodzenia Czesława M. 18:25, 20:15 15:40, 20:15
Wołyń 11, 15:40 12:55, 17:30
Pokazy specjalne
10 listopada 19:00 ZAPOWIEDŹ ŻYWEJ BIBLIOTEKI: Słońce, to słońce mnie oślepiło


Zapraszamy do kin.-

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 2-8 października 2020
cinema111
Repertuar kin – 8-14 lipca
Repertuar kin – 1-7 marca 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*