cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 4 do 10 lipca 2014 roku.

 


POLÓWKA
www.polówka.pl
4 lipca 21:00 Pamiętnik (dach Galerii Łódzkiej)
6 lipca 21:00 Pan życia i śmierci (Piotrkowska 217)
7 lipca 21:00 Gigante (Park Baden-Powella)
8 lipca 21:00 Tajemnica Filomeny (Park na Zdrowiu)
9 lipca 21:00 Wieczni chłopcy (Park Julianowski)
10 lipca 21:00 Pan Lazhar (dziedziniec AHE)

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 10:30
Czarownica 3D 11
Gang Wiewióra 10, 12:30, 17 10, 12:30, 17 10, 12:30, 17 10, 12:30, 17 10, 12:30, 17 10, 12:30, 17 10, 12:30, 17
Jak wyresować smoka 2 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
LEGO przyogda 10:15 10:15 10:15
Rodzinne rewolucje 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19 14:30, 19
Transformers. Wiek zagłady (napisy) 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Transformers. Wiek zagłady 3D (dubbing) 12 12 12 12 12 12 12
Transformers. Wiek zagłady 3D (napisy) 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Wkręceni 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Pokazy specjalne
6 lipca 10:30 Filmowe Poranki ze Scooby-Doo

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
4 lipca 16:10 O krok od sławy
18:00 Teoria wszystkiego
20:00 Wilgotne miejsca
5 lipca 14:00 Ida
15:30 O krok od sławy
17:10 Tajemnica Filomeny
19:10 Teoria wszystkiego
21:10 Wilgotne miejsca
6 lipca 14:00 Ida
15:30 Mundial. Gra o wszystko
17:20 O krok od sławy
19:00 Tajemnica Filomeny
20:50 Teoria wszystkiego
10 lipca 16:00 O krok od sławy
17:40 Mundial. Gra o wszystko
19:30 Teoria wszystkiego

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
4 5 6 7 8 9 10
Casanova po przejściach 13:30 15:50 15:40 12:10, 17:45 12:25, 17:50 12:10
Czerwony i niebieski 19:50, 21:35 17:15, 19:30 17:20, 21:30 15:50, 21:30 17:40, 19:30 15:30, 19:50 13:40, 15:30, 21:40
Jak Ojciec i Syn 13:35 13:45 19:10 17:10 15:35 15:40
Łowca 18 12, 21:20 12, 19:40 19:30 13:35, 21:20 17:20 17:30
O krok od sławy 15:50 15:50 13:50 13:40 14 13:50, 21:10 17:50
Przychodzi facet do lekarza 20 18
Rękopisy nie płoną 13:50, 19:20 13:10, 17:30 13:10 13:30, 19:20 15:30 17:35 19:30
Riwiera dla dwojga 17:50 14:10, 17:40 12:12, 18 18:10, 21:30 12:20, 18:10 12:15, 16:10, 18 12:50, 18:30
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 13:40, 17:15, 19:30, 21:20 12:10, 19:20, 22 14, 19:40, 21:50 14, 19:20, 21:40 14, 19:20, 21:40 14, 19:40, 21:30 14:30, 19:40, 22
Uciekinier z Nowego Jorku 16:10, 17:30 15:30, 19 15:30, 17:50 15:20, 17:40 19:40 13:30, 19:20 13:50, 19:30
Wilgotne miejsca
21:35 21:20 15:50, 21:20 21:20 17:40, 21:30 15:30, 21:35 21:20
Wypisz, wymaluj… miłość 15:50 12:15, 16:15 12, 16 16:10 16:10 14:10 13:50, 15:50
Zacznijmy od nowa 15:20, 19:30, 21:40 14:25, 18:10, 21:30 14:10, 16:10, 20, 21:50 13:45, 17:30, 19:50 14, 15:50, 19:50, 21:45 16:10, 19:35, 21:50 16:40, 17:50, 20:10, 21:50
Pokazy specjalne
6 lipca

12:00 Niedziela Seniora

9 lipca

12:15 Środa Seniora

7-10 lipca

12:00 Kino w samo południe


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
22 Jump Street 10:30, 15:45, 18:45, 21:15 10:30, 15:45, 18:45, 21:15 10:30, 15:45, 18:45, 21:15 10:30, 15:45, 18:45, 21:15 10:30, 15:45, 18:45, 21:15 10:30, 15:45, 18:45, 21:15 10:30, 15:45, 18:45, 21:15
Casanova po przejściach 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Czarownica (dubbing) 14, 18:20 14, 18:20 14, 18:20 14, 18:20 14, 18:20 14, 18:20 14, 18:20
Czarownica 3D (dubbing) 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10 11:50, 16:10
Czarownica 3D (napisy) 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Gang Wiewióra 11:15, 15:15, 17:15 11:15, 15:15, 17:15 11:15, 15:15, 17:15 11:15, 15:15, 17:15 11:15, 15:15, 17:15 11:15, 15:15, 17:15 11:15, 15:15, 17:15
Gang Wiewióra 3D 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15 13:15, 19:15
Gwiazd naszych wina 10:45, 16 10:45, 16 10:45, 16 10:45, 16 10:45, 16 10:45, 16 10:45, 16
Jak wytresować smoka 2 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19:15
Jak wytresować smoka 2 3D 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15 11, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15
Listonosz Pat i wielki świat 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Na skraju jutra 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15 18:15
Na skraju jutra 3D 20:45 21:45 21:45 20:45 20:45 20:45 20:45
Powstanie Warszawskie 10, 14:15, 21:45 10, 14:15, 21:45 10, 14:15, 21:45 10, 14:15, 21:45 10, 14:15, 21:45 10, 14:15, 21:45 10, 14:15, 21:45
Przychodzi facet do lekarza 20:45 20:45
Rio 2 12:20, 17 12:20, 17 12:20, 17 12:20, 17 12:20, 17 12:20, 17 12:20, 17
Rio 2 3D 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40 10, 14:40
Riwiera dla dwojga 12, 16:15, 18:30, 20:45 12, 16:15, 18:30, 20:45  12, 16:15, 18:30, 20:45 12, 16:15, 18:30, 20:45 12, 16:15, 18:30, 20:45  12, 16:15, 18:30, 20:45 12, 16:15, 18:30, 20:45
Rodzinne rewolucje 11:30, 14, 16:30, 19, 21:15 11:30, 14, 16:30, 19, 21:15 11:30, 14, 16:30, 19, 21:15 11:30, 14, 16:30, 19, 21:15 11:30, 14, 16:30, 19, 21:15 11:30, 14, 16:30, 19, 21:15 11:30, 14, 16:30, 19, 21:15
Sąsiedzi 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21
Transcendencja 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Transformers: Wiek zagłady (dubbing) 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17 10:30, 13:45, 17
Transformers: Wiek zagłady (napisy) 20 20 20 20 20 20 20
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45 12:30, 15:45
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15 19, 22:15
Uśpieni 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 13 13 13 13 13 13 13
Wypisz, wymaluj… Miłość 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Zacznijmy od nowa 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Zbaw nas ode złego 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
4 lipca 21:00 Ida (Rynek Starego Miasta)
5 lipca 19.00 Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
21.00 Yves Saint Laurent
6 lipca 12.00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: Oswajamy smoki
15.00 Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
17.00 Śpiewak jazzbandu
18.30 Yves Saint Laurent
8 lipca 18.00 Yves Saint Laurent
20.00 Casanova po przejściach
9 lipca 18.00 Yves Saint Laurent
19.50 Tylko kochankowie przeżyją
10 lipca 18.00 Czarnoksiężnik z Oz
19.40 Wielkie piękno

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
przerwa wakacyjna

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
4 5 6 7 8 9 10
Riwiera dla dwojga 17:30 17:30 17:30 17:30
Wypisz, wymaluj… miłość 19:30 19:30 19:30 19:30

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
4 5 6 7 8 9 10
Afrykańska przygoda 3D 10:30
Arktyka 3D 10:30
Dzikie z natury 3D 10:30 10:30 10:30
Hubble 3D 10:30
Pod taflą oceanu 3D 10:30
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45 11:30, 14:45
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18, 21:15 18:45, 22

KINO Perła
tereny OFF Piotrkowska http://94.23.34.43/perla/
4 lipca 21:00 Nigdy nie będę twoja
5 lipca 21:00 Babcia gandzia
6 lipca 21:00 Thelma i Louise
9 lipca 21:00 Charlotte Rampling. Spojrzenie
10 lipca 21:00 Last days

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
przerwa wakacyjna

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
4 5 6 7 8 9 10
22 Jump Street 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
Czarownica (dubbing) 14:20 14:20 15:10 15:10 15:10 15:10 15:10
Czarownica 3D (dubbing) 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10 10:10
Gang Wiewióra 10:15, 11:50, 16:10 10:15, 11:50, 16:10 10:15, 11:50, 16:10 10:15, 11:50, 16:10 10:15, 11:50, 16:10 10:15, 11, 16:10 10:15, 11:50, 16:10
Gang Wiewióra 3D 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30 14, 18:30
Gwiazd naszych wina
21:10 21:10 21:10
Jak wytresować smoka 2 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45
Jak wytresować smoka 2 3D 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30
Na skraju jutra 21:10 21:10
Na skraju jutra 3D 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Rio 2 10, 11:10 10 10 10, 11:10 10, 11:10 10, 11:10 10, 11:10
Riwiera dla dwojga
12:20, 15:40, 18, 20:20 12:20, 15:40, 18, 20:20 11:45, 17:30, 19:45, 22 11:45, 17:30, 19:45, 22 11:45, 17:30, 19:45, 22 11:45, 17:30, 19:45, 22 11:45, 17:30, 19:45, 22
Rodzinne rewolucje 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20 12:20, 15, 17:40, 20:20
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20
Transformers: Wiek zagłady (dubbing) 10:50, 12:30 10:50, 12:30 10:50, 12:30 10:50, 12:30 10:50, 12:30 10:50, 12:30 10:50, 12:30
Transformers: Wiek zagłady (napisy) 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30 16, 19:30
Transformers: Wiek zagłady 3D (dubbing) 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30 10, 13:30
Transformers: Wiek zagłady 3D (napisy) 17, 20:30 17, 20:30 17, 18, 20:30 17, 18, 20:30 17, 18, 20:30 17, 18, 20:30 17, 18, 20:30
Zacznijmy od nowa
16:50, 19:20, 21:45 16:50, 19:20, 21:45 14:20, 16:50, 19:20, 21:45 14:20, 16:50, 19:20, 21:45 14:20, 16:50, 19:20, 21:45 14:20, 16:50, 19:20, 21:45 14:20, 16:50, 19:20, 21:45
Zbaw nas ode złego
13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 21:40 13:40, 16:20, 19, 21:40
Pokazy specjalne
4 lipca 18:00, 22:00 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – ćwierćfinały
5 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
18:00, 22:00 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – ćwierćfinały
6 lipca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
8 lipca 22:00 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – półfinał
9 lipca 22:00 Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej – półfinał

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
4 lipca 17:30 Ida
18:50 Tajemnica Filomeny
20:30 Sugar Man
5 lipca 16:30 Miłość
18:40 Ida
20:00 Tajemnica Filomeny
6 lipca 16:20 Sugar Man
17:50 Ida
19:15 Tajemnica Filomeny
8 lipca 17:40 Miłość
19:45 Ida
9 lipca 17:45 Tajemnica Filomeny
19:30 Ida
10 lipca 17:15 Ida
18:40 Dziennik z podróży
19:30 Tajemnica Filomeny

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
4 lipca 17:00 Zacznijmy od nowa
19:00 Mistrzowie kina. Legendy Jazzu: Kansas City
21:15 Zacznijmy od nowa
5 lipca 12:15 W poszukiwaniu wartości: Mój Nikifor
14:00 Zacznijmy od nowa
16:00 Wakacyjne podróże: Najlepsze najgorsze wakacje
18:00 Zacznijmy od nowa
20:00 W poszukiwaniu wartości: Zakochani widzą słonie
21:45 Zacznijmy od nowa
6 lipca 12:15 Festiwalowe szaleństwo: Człowiek na linie
14:00 Zacznijmy od nowa
16:00 Wakacyjne podróże: Balzac i mała Chinka
18:00 Zacznijmy od nowa
20:00 Festiwalowe szaleństwo: Synekdocha Nowy Jork
22:15 Zacznijmy od nowa
7 lipca 17:30 Zacznijmy od nowa
19:30 W poszukiwaniu wartości: Czym sobie na to wszystko zasłużyłam
21:15 Zacznijmy od nowa
8 lipca 17:30 Zacznijmy od nowa
19:30 Zacznijmy od nowa
21:15 Festiwalowe szaleństwo: Reprise. Od początku raz jeszcze…
9 lipca 17:30 Zacznijmy od nowa
19:00 Mistrzowie kina. Legendy Jazzu: Kansas City
21:30 Zacznijmy od nowa
10 lipca 17:30 Wakacyjne podróże: Kobiety z 6. piętra
19:30 Zacznijmy od nowa
21:30 Zacznijmy od nowa

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 24-30 grudnia 2010
Repertuar kin – 2-8 sierpnia 2019
Repertuar kin – 30 października – 5 listopada 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*