cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 31 stycznia do 6 lutego 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
31 1 2 3 4 5 6
Monster High
12 12
Piłkarzyki rozrabiają 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15 15:15
Piłkarzyki rozrabiają 3D 9 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Pod Mocnym Aniołem 11:15, 13:30, 18:15 13:45, 18:15 13:45, 18:15 11, 13:30, 18:15 11, 13:30, 18:15 11, 13:30, 18:15 11, 13:30, 18:15
Sierpień w Hrabstwie Osage 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Skubani 10
Wkręceni 13, 16, 20 13, 16, 20 13, 16, 20 13, 16, 20 13, 16, 20 13, 16, 20 13, 16, 20
Zniewolony. 12 Years a slave 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
w tym okresie
brak pokazów filmowych

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
31 1 2 3 4 5 6
Babcia Gandzia 10:50, 15:35 10:50, 15:35 10:50, 15:35 21:30 21:30 21:30 12, 21:30
Hannah Arendt 11:50, 17:30, 19:15 11:50, 17:30, 19:15 11:50, 17:30, 19:15 13:45, 16:10 19:30 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30 13:45, 17:30, 19:30
Heli 13:50 13:50, 21:30 13:50 15:45 15:45 21:30 12:10, 15:45
Ida 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 19:50 16 16 16
Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków 14, 17:15, 19:30 14, 17:15, 19:30 14, 17:15, 19:30 14:15, 17:35, 21:20 14, 17:35, 19:30 14, 17:35, 19:30 14, 17:35, 19:30
Nimfomanka – Część I 13:30 13:40 10:45 13 11:45
Nimfomanka – Część II 19:40, 21:45 17:15, 21:45 19:35, 21:30 19:35, 21:35 19:35, 21:35 13, 21:40 17:15, 21:40
Papusza 10:15 14:15
Pod Mocnym Aniołem 11:30, 17:30, 21:35 11:40, 17:40, 21:40 15:30, 17:30, 21:40 17:30, 21:40 17:30, 21:40 16:35, 19:40 17:50, 22
Sierpień w hrabstwie Osage 13, 15:30, 19:30 13, 15:40, 19:40 13, 19:30 13:20, 15:30, 19:30 13:20, 15:30, 19:30 15:10, 21:30 13:45, 15:50, 19:50
Wilk z Wall Street 10 10 12:30 12
Za tych co na morzu 12:20, 21:30 12:20 12:20, 21:30 18:10 21:30 15:50 21:30
Zniewolony. 12 Years a Slave 15, 17:20 15, 19:20 15, 17:15 15, 17:15 15, 17:15 17:20, 18:40 15, 19:20
Pokazy specjalne
5 lutego

13:00 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
31 1 2 3 4 5 6
47 Roninów 12 12 12 12 12 12 12
47 Roninów 3D 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45
American Hustle 11, 13:45, 16:30, 18, 19:15, 20:45, 22 11, 13:45, 16:30, 18, 19:15, 20:45, 22 11, 13:45, 16:30, 18, 19:15, 20:45, 22 11, 13:45, 16:30, 18, 19:15, 20:45, 22 11, 13:45, 16:30, 18, 19:15, 20:45, 22 11, 13:45, 16:30, 18, 19:15, 20:45, 22 11, 13:45, 16:30, 18, 19:15, 20:45, 22
Biegnij chłopcze, biegnij 10 10 10 10 10 10 10
Hobbit: Pustkowie Smauga (dubbing) 10 10 10 10 10 10 10
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Jack Ryan. Teoria Chaosu 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45 10:30, 12:45, 15, 17:15, 19:30, 21:45
Ja, Frankenstein 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30 21:30
Ja, Frankenstein 3D 10 10 10 10 10 10 10
Kraina lodu 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30 10:30, 14:30
Królowa Śniegu 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Nimfomanka. Część 1 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30 20:30
Nimfomanka. Częśc 2 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22
Paranormal Activity: Naznaczeni 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45 17:45, 19:45, 21:45
Piłkarzyki rozrabiają 11:45, 16:15, 18:15 11:45, 16:15, 18:15 11:45, 16:15, 18:15 11:45, 16:15, 18:15 11:45, 16:15, 18:15 11:45, 16:15, 18:15 11:45, 16:15, 18:15
Piłkarzyki rozrabiają 3D 14 14 14 14 14 14 14
Pod Mocnym Aniołem 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20 10:40, 13, 15:20, 17:40, 20, 22:20
Ratując pana Banksa 10:45, 15:15 10:45, 15:15 10:45, 15:15 10:45, 15:15 10:45, 15:15 10:45, 15:15 10:45, 15:15
Sekretne życie Waltera Mitty 12:45, 13:20 12:45, 13:20 12:45, 13:20 12:45, 13:20 12:45, 13:20 12:45, 13:20 12:45, 13:20
Sierpień w hrabstwie Osage 12:15, 14:45, 17:15, 19:45 12:15, 14:45, 17:15, 19:45 12:15, 14:45, 17:15, 19:45 12:15, 14:45, 17:15, 19:45 12:15, 14:45, 17:15, 19:45 12:15, 14:45, 17:15, 19:45 12:15, 14:45, 17:15, 19:45
Skubani 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16 12, 16
Skubani 3D 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14
Robaczki z Zaginionej Doliny 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45 12:30, 16:45
Robaczki z Zaginionej Doliny 3D 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45 10:30, 14:45
Wędrówki z dinozaurami 3D 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15
Wilk z Wall Street 15, 17, 18:30, 20:30, 22 15, 17, 18:30, 20:30, 22 15, 17, 18:30, 20:30, 22 15, 17, 18:30, 20:30, 22 15, 17, 18:30, 20:30, 22 15, 17, 18:30, 20:30, 22 15, 17, 18:30, 20:30, 22
Wkręceni 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30 13:30, 15:45, 18, 20:15, 22:30
Złodziejka książek 11:45, 16, 18:45, 21:30 11:45, 16, 18:45, 21:30 11:45, 16, 18:45, 21:30 11:45, 16, 18:45, 21:30 11:45, 16, 18:45, 21:30 11:45, 16, 18:45, 21:30 11:45, 16, 18:45, 21:30
Zniewolony. 12 years a Slave 10, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15 10, 12:45, 15:30, 18:30, 21:15

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
31 stycznia 18:00 Śnieżka
20:00 Nimfomanka – Część I
1 lutego 17:00 Śnieżka
19:00 Nimfomanka – Część I
2 lutego 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: „A gdzie tytuł?”
15:00 Śnieżka
Filmowy przekładaniec
17:00 Nimfomanka – Część I
19:00 Śnieżka
4 lutego 18:00 91. urodziny Leszka Wronko. Prezentacja książki Michała Dondzika „Leszek Wronko: Dźwięk filmu polskiego”
5 lutego 18:00 Nimfomanka – Część I
6 lutego 18:00 Nimfomanka – Część I

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
31 1 2 3 4 5 6
Genesis 16:30 17:15 13:45
Hannah Arendt 18:30 18:30 19:15 18:15 15:45 15:45 15:45
Operetka na Ekranie: Orfeusz w piekle
14 18:15
Rozstańczony buntownik 14 18:15
Piknik po wiszącą skałą 18:15
Syreny 13:45
Tim 13:30
Turystyczny Klub Filmowy 14:15 (Australia cz.2) 16:30 (Australia cz.2) 16:15 (Australia cz.2)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
31 1 2 3 4 5 6
Rysiek Lwie Serce 15 15 16:30
W ukryciu 19:30 17 18:30 19:30 19:30 16:45 16:45
Wysocki 17 19:15 11 17 17 19 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
31 1 2 3 4 5 6
Grawitacja 3D 13:15, 22:30 13:15, 22:30 13:15, 22:30 13:15, 22:30 13:15, 22:30 13:15, 22:30 13:15, 22:30
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 10 10 10 10 10 10 10
Hobbit: Pustkowie Smauga 3D (napisy) 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Ja, Frankenstein 3D 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30 15:15, 20:30

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
31 stycznia 19:00 Alphaville
3 lutego 19:00 Do widzenia do jutra
4 lutego 19:00 Przeszłość
5 lutego 19:00 Pokłosie
6 lutego 19:00 Jack Strong + spotkanie z reżyserem

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
31 1 2 3 4 5 6
47 Roninów 3D 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
American Hustle 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
Hobbit. Pustkowie Smauga 3D (dubbing) 12 12 12 12 12 12 12
Ja, Frankenstein 3D 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Jack Ryan: Teoria chaosu 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10 15:30, 17:50, 20:10
Kraina lodu 10:10, 14 14 14 10:10, 14 10:10, 14 10:10, 14 10:10, 14
Królowa Śniegu 10 10 10 10 10 10 10
Nimfomanka. Część 1 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20 22:20
Nimfomanka. Część 2 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22 19:15, 22
Paranormal Activity: Naznaczeni 17:45, 19:50, 22:30 17:45, 19:50, 22:30 17:45, 19:50, 22:30 17:45, 19:50, 22:30 17:45, 19:50, 22:30 17:45, 19:50, 22:30 17:45, 19:50, 22:30
Piłkarzyki rozrabiają 10:20, 15:15 10:20, 15:15 10:20, 15:15 10:20, 15:15 10:20, 15:15 10:20, 15:15 10:20, 15:15
Piłkarzyki rozrabiają 3D 12:50, 17:40 12:50, 17:40 12:50, 17:40 12:50, 17:40 12:50, 17:40 12:50, 17:40 12:50, 17:40
Pod Mocnym Aniołem 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22
Robaczki z zaginionej doliny 12:20, 14:30 12:20, 14:30 12:20, 14:30 12:20, 14:30 12:20, 14:30 12:20, 14:30 12:20, 14:30
Robaczki z zaginionej doliny 3D 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Sierpień w Hrabstwie Osage 10:30, 16:20, 19, 21:40 10:30, 16:20, 19, 21:40 10:30, 16:20, 19, 21:40 10:30, 16:20, 19, 21:40 10:30, 16:20, 19, 21:40 16:20, 19, 21:40 10:30, 16:20, 20:10, 21:40
Skubani 10:45, 13:10 10:45, 13:10 10:45, 13:10 10:45, 13:10 10:45, 13:10 10:45, 13:10 10:45, 13:10
Wędrówki z dinozaurami 3D 11:20 10:30 10:30 11:20 11:20 11:20 11:20
Wilk z Wall Street 15:30, 16:40, 20:20 15:30, 16:40, 20:20 15:30, 16:40, 20:20 15:30, 16:40, 20:20 15:30, 16:40, 20:20 15:30, 16:40, 20:20 15:30, 16:40, 20:20
Wkręceni 15:20, 20:10, 22:30 15:20, 20:10, 22:30 15:20, 20:10, 22:30 15:20, 20:10, 22:30 15:20, 20:10, 22:30 15:20, 20:10, 22:30 15:20, 22:20
Złodziejka książek 11, 16:30, 19:30 11, 16:30, 19:30 11, 16:30, 19:30 11, 16:30, 19:30 11, 16:30, 19:30 10:20, 16:30, 19:30 11, 16:30, 19:30
Zniewolony. 12 years a slave 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20
Pokazy specjalne
1 lutego 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
2 lutego 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
6 lutego 19:00 Kocham Kino (Jack Strong)

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
przerwa zimowa

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
31 1 2 3 4 5 6
Biegnij chłopcze, biegnij 20:40 17 18:50 17:10
Heli 20:40 18 22:30 22:30
Nimfomanka cz.1 13:20 12:30
Pod mocnym aniołem 17:20 19, 22:30 15:20, 19, 22:30 20, 21:40 20:15, 21:50 17:10, 20:50 19:10, 20:50
Wydarzenia specjalne
2 lutego 19:00 Bolshoi Ballet Live: Spektakl „Stracone złudzenia”

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 22-28 lipca 2011
cinema111
Repertuar kin – 14-20 października
repertuar
Repertuar kin – 20-26 stycznia 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*