cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 30 czerwca do 6 lipca 2017 roku.


Polówka
strona kina – wstęp wolny, kino plenerowe
30 czerwca 21:00 Mad Max Fury Road (w EC-1)
1 lipca 21:00 Neon Demon (w Centralnym Muzeum Włókiennictwa)
2 lipca 21:00 Wszystko co Kocham (w Parku Podolskim)
3 lipca 21:00 Mechanicza pomarańcza (w EC-1)
4 lipca 21:00 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (w Parku na Zdrowiu)
5 lipca 21:00 Rozumiemy się bez słów (w Parku Julianowskim)
6 lipca 21:00 Listy do Julii (na dachu CH Sukcesja)

Kino Perła
strona kina OFF Piotrkowska – wstęp wolny, kino plenerowe
30 czerwca 21:00 Zanim noc nas nie rozdzieli
1 lipca 21:00 Autor Widmo
2 lipca 21:00 Zupełnie nowy testament
5 lipca 21:00 Jestem miłością
6 lipca 21:00 Ostatnie tango

Kino Trotuart
Piotrkowska przy 6. sierpnia/Zielona – wstęp wolny, kino plenerowe
6 lipca 21:00 Kingsajz

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
30 czerwca 14:00 Old Fashioned
16:00 Gleason
18:00 Ostatni w Aleppo
19:50 Sieranevada
1 lipca 14:00 Pamiętniki Florki
15:00 Sieranevada
18:00 Ostatni w Aleppo
19:50 Toni Erdmann
2 lipca 14:00 Old Fashioned
16:00 Gleason
18:00 Ostatni w Aleppo
19:50 Milczenie
3 lipca 13:00 Old Fashioned
15:00 Milczenie
17:50 Gleason
19:50 Toni Erdmann
4 lipca 13:00 Gleason
15:00 Milczenie
17:50 Ostatni w Aleppo
19:40 Sieranevada
6 lipca 13:00 Milczenie
15:50 Gleason
17:50 Old Fashioned
19:50 Sieranevada

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
30 1 2 3 4 5 6
Aquarius 11:30, 20:45 11:50, 21:10 12:10, 20 13:50, 20:30 20:40 12:10, 20 13:50, 20:40
Czerwony żółw 12:15, 17:30 14, 18 11, 12:30, 17:30 13:30, 20 13:40, 18 11:45, 17:45 14:10, 17:15
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie 17:20 17:20 16:25 16:20 17 16:25 16:20
Droga do Rzymu 15:30 21 18 21:!0 18 22
Facet do wymiany 15, 19, 21:10 15, 19, 21:10 13, 18:30, 20:50 14:50, 18:45, 20:50 14:50, 18:45, 20:50 14:50, 18:45, 20:50 14:50, 18:45, 20:50
Fúsi 12
Holy Motors 12
Kedi – sekretne życie kotów 17
Królowa Hiszpani 13:15 13:15 15 13 13 13:10 13
Lady M. 14, 19:10 14:20, 19:30 14, 19:10 15, 21:25 14:15, 19:30 14:10, 19:10 15:40
Miłość aż po ślub
17:30 17:30 13:15, 17:30 17:15 11:20, 17:15 17:15 17:15
Nasza młodsza siostra 12
Old Fashioned 15:30 12, 16 15:30 18 11:40, 16 15:45 18
Ostatni w Aleppo 13:45, 21 15:30 14:40, 20:45 11:40, 18:45 15:10 14:40, 20:45 12:20, 20:10
Tożsamość zdrajcy 15:45, 21:15 15:45, 21:15 11:30, 20:45 15:20, 21 15:20, 21 15:30, 21 15:20, 21
W starym, dobrym stylu 13:10, 17:15, 19:15 13:10, 17:15, 19:15, 15:15, 19:05 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19
Zagubieni 12
Zwariować ze szczęścia 19 19 16:45 18:40 18:40
Pokazy specjalne
1 lipca 11:00 Niedziela Seniora   
1-6 lipca 18:00 Seans pory letniej
3-6 lipca 12:00 Kino w samo południe
5 lipca 11:45 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
30 1 2 3 4 5 6
Auta 3 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20 10, 12:20, 14:40, 17, 19:20
Auta 3 3D 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16 11:20, 13:40, 16
Baby Driver 20:30 20:30 20:30
Baywatch. Słoneczny Patrol 17:40 17:40 17:40 21 21 21 21
Dzieciak rządzi 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10 11:10
Facet do wymiany 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40 11, 13:40, 16:20, 19, 21:40
Gru, Dru i Minionki 3 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20 10, 12, 14, 16, 18, 20
Gru, Dru i Minionki 3 3D 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19 11, 13, 15, 17, 19
Jak dogryźć mafii 10:40, 15:30, 22 10:40, 15:30, 22 10:40, 15:30, 22 10:40, 15:30, 22 10:40, 15:30, 22 10:40, 15:30, 22 10:40, 15:30, 22
Jutro będziemy szczęśliwi 11:40, 21 11:40, 21 11:40, 21 11:40, 20:30 11:40, 20:30 11:40, 20:30 11:40, 20:30
Król Artur: Legenda miecza 12:50, 17:40, 20:20 12:50, 17:40, 20:20 12:50, 17:40, 20:20 12:50, 17:40, 20:20 12:50, 17:40, 20:20 12:50, 17:40, 20:20 12:50, 17:40, 20:20
Miłość aż po ślub 16:20, 20:40 16:20, 20:40 16:20, 20:40 16:20, 20:40 16:20, 20:40 16:20, 20:40 16:20, 20:40
Mumia 11:50, 16:30, 18:50, 21:10 11:50, 16:30, 18:50, 21:10 11:50, 16:30, 18:50, 21:10 11:50, 16:30, 18:50, 21:10 11:50, 16:30, 18:50, 21:10 11:50, 16:30, 18:50, 21:10 11:50, 16:30, 18:50, 21:10
Mumia 3D 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10 14:10
Obcy: Przymierze 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40 21:40
Ostra noc 15:30, 22:20 15:30, 22:20 15:30, 22:20 15:30, 17:40, 19:50, 22 15:30, 17:40, 19:50, 22 15:30, 19:50, 22 15:30, 17:40, 19:50, 22
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (dubbing) 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20 10, 15:20
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (napisy) 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50 18:10, 20:50
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara 3D (dubbing) 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Ponad wszystko 13:20, 18:20 13:20, 18:20 13:20, 18:20 13:20, 18:20 13:20, 18:20 13:20, 17:40 13:20, 18:20
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 10:20, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:20, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:20, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:20, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:20, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:20, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30 10:20, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30
SpiderMan: Homecoming (napisy)    18:20
Tożsamość zdrajcy 14:10, 18:30 14:10, 18:30 14:10, 18:30 14:10, 18:30 14:10, 18:30 14:10, 18:30 14:10, 18:30
Transformers: Ostatni Rycerz (dubbing) 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14
Transformers: Ostatni Rycerz (napisy) 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20
Wonder Women  (napisy) 21 21 21 21 21 20:30 21
W starym dobrym stylu 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 11, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
30 1 2 3 4 5 6
Auta 3 3D 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40 10:20, 12:40
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (dubbing) 15 15 15 15 15 15 15
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (napisy) 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21 18, 21


KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
30 1 2 3 4 5 6
Auta 3 10, 12:30, 15, 18 10, 12:30, 15, 18 10, 12:30, 15, 18 10, 12:30, 15, 18 10, 12:30, 15, 18 10, 12:30, 15, 18 10, 12:30, 15, 18
Facet do wymiany 13:15, 18:15, 21:15 13:15, 18:15, 21:15 13:15, 18:15, 21:15 13:15, 18:15, 21:15 13:15, 18:15, 21:15 13:15, 18:15, 21:15 13:15, 18:15, 21:15
Gru, Dru i Minionki 9:30, 10:15, 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 17, 17:30, 18:30 9:30, 10:15, 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 17, 17:30, 18:30 9:30, 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 17, 17:30, 18:30 9:30, 10, 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 17, 17:30, 18:30 9:30, 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 17, 17:30, 18:30 9:30, 11:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 17, 17:30, 18:30 9:30, 10:15, 12:30, 13:30, 14, 14:45, 15:45, 17, 17:30, 18:30
Gru, Dru i Minionki 3D 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15
Jak dogryźć mafii 16, 22:15 16, 22:15 16, 22:15 16, 22:15 16, 22:15 16, 22:15 16, 22:15
Król Artur: Legenda miecza 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45 13:45, 20:45
Lato z Bobem Budowniczym cz. 2 10:30 10 10 10 10
Miłość aż po ślub 17:45, 20 17:45, 20 17:45, 20 17:45, 20 17:45, 20 17:45, 20 20
Mumia 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (dubbing) 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30 11, 16:30
Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski 10 10 10 10 10 11
Spider-Man: Homecoming (dubbing) 19:15
Tożsamość zdrajcy 13, 19:30 13, 19:30 13, 19:30 13, 19:30 13, 19:30 13, 19:30 13:15, 19:30
Transformers: Ostatni Rycerz (dubbing) 12:15, 19:15 12:15, 19:15 12:15, 19:15 12:15, 19:15 12:15, 19:15 12:15 12:15, 19:15
Transformers: Ostatni Rycerz (napisy) 15:30, 19:45 15:30, 19:45 15:30, 19:45 15:30, 19:45 15:30, 19:45 15:30, 19:45 15:30, 19:45
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (dubbing) 10:45, 14 10:45, 14 10:45, 14 10:45, 14 10:45, 14 10:45, 14 10:45, 14
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (napisy)
17:15, 20:30 17:15, 20:30 17:15, 20:30 17:15, 20:30 17:15, 20:30 17:15, 20:30 17:15, 20:30
Wonder Woman (dubbing) 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Wonder Woman (napisy) 21 21 21 21 21 21 21
W starym, dobrym stylu 10:30, 15:15, 18:45, 21 10:30, 15:15, 18:45, 21 10:30, 15:15, 18:45, 21 10:30, 15:15, 18:45, 21 10:30, 15:15, 18:45, 21 10:30, 15:15, 18:45, 21 11:15, 15:45, 18:45, 21
Pokazy specjalne
6 lipca 18:00 Kultura Dostępna – Szczęście świata

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
30 czerwca 21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: Doktor No (na Starym Rynku)
1 lipca 16:00 Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej
18:00 Aquarius
20:30 Lady M.
2 lipca 12:00 Wakacje z Małym Kinematografem: Małych ludzi pogadanki: Czym jest wyobraźnia? Czy potrafi przenosić góry i czy ma swoje granice?
bilet 12 zł
15:00 Powidoki – projekcja z angielskimi napisami
19:30 Lady M.
5 lipca 11:00 Wakacje z Małym Kinematografem: Tu Stacja ANIMACJA!
21:00 Letni Kinematograf Rozrywkowy: Moonraker (w Parku Źródliska)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
30 1 2 3 4 5 6
Filmy z Sophią Loren 18:30 (Pożądanie w cieniu wiązów) 18:30 (Powiew skandalu) 18 (Piękna złośnica) 16:15 (Pożądanie w cieniu wiązów) 16:30 (Powiew skandalu) 16 (Piękna złośnica)
Gigi 16 18:30
Marlena 16 18:30
Seans Turystyczny 14:30 (Meksyk) 18:30 (Meksyk)
Zemsta nietoperza – operetka 18
Zwrotnik Raka: od Meksyku po Bahamy
16:30 17

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
30 1 2 3 4 5 6
Królowa Hiszpanii 16:30 19 16:30 17
Ponad wszystko 19 17 19 19

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
30 czerwca 18:00 Pożegnainie z Europą

KINO MuBa
www.se-ma-for.com Sienkiewicza 100
w tym okresie brak informacji o pokazach

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
30 1 2 3 4 5 6
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (dubbing) 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13 10, 13
Transformers: Ostatni Rycerz 3D (napisy) 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22 16, 19, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak informacji o repertuarze

MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
30 1 2 3 4 5 6
Auta 3 10:20, 12:55, 15:20, 17:45 10:20, 12:55, 15:20, 17:45 10:20, 12:55, 15:20, 17:45 10:20, 11, 12:55, 15:20, 17:45 10:20, 12:55, 15:20, 17:45 10:20, 12:55, 15:20, 17:45 10, 14:10, 16:35
Baby Driver 20:50 21:35
Facet do wymiany 17:40, 20:20 17:40, 20:20 17:40, 20:20 17:40, 20:20 15, 19:45 14:50, 20:20 17:40, 20:20
Gru, Dru i Minionki 10, 10:30, 11:30, 12, 12:30, 13, 13:40, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18, 18:30, 19, 20:10 10, 11:30, 12, 12:30, 13, 13:40, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18, 18:30, 19, 20:10 10, 11:30, 12, 12:30, 13, 13:40, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18, 18:30, 19, 20:10 10, 10:50, 11:30, 12, 12:30, 13, 13:40, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18, 18:30, 19, 20:10 10, 11:30, 12, 12:30, 13, 13:40, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18, 18:30, 19, 20:10 10, 11:30, 12, 12:30, 13, 13:40, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18, 18:30, 19, 20:10 10, 11:30, 12, 12:30, 13, 13:40, 14:10, 14:40, 15:50, 16:20, 16:50, 17:20, 18, 18:30, 19, 20:10
Gru, Dru i Minionki 3D
15:10, 19:30 10:50, 15:10, 19:30 10:50, 15:10, 19:30 15:10, 19:30 10:50, 15:10, 19:30 10:50, 15:10, 19:30 10:50, 15:10, 19:30
Jak dogryźć mafii 22:55 22:55 22:05 22:05 22:05 21:35
Król Artur: legenda miecza 20:50, 22:05 21:05, 22:05 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Miłość aż po ślub
12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Mumia 21:35 21:35 21:35 21:35 21:10
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (dubbing) 11, 14:55 11, 14:55 11, 14:55 14:55 11 11 10, 14:55
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (napisy) 20:15

20:15

20:15 20:15 20:15 20:15
Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski 10:35, 13:45 10:35, 13:45 10:35, 13:45 10:35, 13:45 10:35, 13:45 10:35, 13:45 10:35, 12:45
Spider-man: Homecoming 17:30
Tożsamość zdrajcy 21:05 21:35 21:05 21:05 21:05 21:05 21:05
Transformers. Ostatni rycerz (dubbing)
10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 16:35, 17:30, 19:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 17:30, 19:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 17:30, 19:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 17:30, 19:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 17:30, 19:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 17:30, 19:45 10:10, 11:10, 13:20, 14:20, 17:30, 19:45
Transformers. Ostatni rycerz (napisy) 20:40, 21:30, 22:15 16:35, 20:40, 21:30, 22:15 16:35, 20:40, 21:30 16:35, 20:40, 21:30 16:35, 20:40, 21:30 16:35, 20:40, 21:30 16:35, 20:40, 21:30
Transformers. Ostatni rycerz 3D (dubbing) 11:55, 15:05, 18:15 11:55, 15:05, 18:15 11:55, 15:05, 18:15 11:55, 15:05, 18:15 11:55, 15:05, 18:15 11:55, 15:05, 18:15 11:55, 15:05, 18:15
W starym dobrym stylu 15:50, 17:55, 20 15:50, 17:55, 20 15:50, 17:55, 20 15:50, 17:55, 20 15:50, 17:40, 20:35 15:50, 17:55, 20 14:50, 16:55, 19
Pokazy specjalne
1 lipca 10:30 Tomek i Przyjaciele – nadzwyczajne lokomotywki
2 lipca 10:30 Tomek i Przyjaciele – nadzwyczajne lokomotywki
4 lipca 18:00 Met Opera – Poławiacze pereł
6 lipca 19:00 Royal Shakespeare Company – Antoniusz i Kleopatra

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
30 czerwca 18:30 Julieta
20:00 Toni Erdmann
1 lipca 17:00 Zwariować ze szczęścia
19:00 Milczenie
2 lipca 16:00 Julieta
17:30 Zwariować ze szczęścia
19:30 Toni Erdmann
4 lipca 17:15 Zwariować ze szczęścia
19:15 Toni Erdmann
5 lipca 17:45 Julieta
19:15 Milczenie
6 lipca 17:15 Toni Erdmann
20:00 Zwariować ze szczęścia

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
w tym okresie brak pokazów filmowych


Zapraszamy do kin

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 31 maja – 6 czerwca 2013
repertuar
Repertuar kin – 25-31 marca 2011
cinema111
Repertuar kin – 24-30 marca

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*