cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 24 do 30 maja 2013 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Iron Man 3 3D (dubbing) 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30 9:30
Iron Man 3 3D (napisy) 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45
Szybcy i wściekli 6 12:15, 17:30, 20:30 12:15, 17:30, 20:30 12:15, 17:30, 20:30 12:15, 17:30, 20:30 12:15, 17:30, 20:30 12:15, 17:30, 20:30 12:15, 17:30, 20:30
Tajemnica zielonego królestwa 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15 11:45, 16:15
Tajemnica zielonego królestwa 3D 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30 9:30, 14, 18:30
Wielki Gatsby 3D 20 20 20 20 20 20 20

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
24 25 26 27 28 29 30
28 hoteli pokojowych 12:30, 17:45 16:50, 20:15 16:50, 21:55 13:45 12:45, 17:45 16:50, 21:55 16:15, 22
Cristiada 13:15 14:15 12:30 17 13 17 13:45
Dla Ellen 13:20, 21:50 14:50, 21:50 14:50, 21:40 14:30, 16:30 13:20, 21:50 14:30, 16:30 14:30, 16:30
Imagine 15:50 11:20, 18:20 18:20 13:35, 15:10 15:50 18:20 17:45
Inny świat 16:30, 20 16:30, 20 16:30, 20 13:20, 20 16:30, 20 13:20, 20 13:20, 20
Po drugiej stronie snu 16:25, 20:15 14:45, 20:15 14:40, 20 16:10, 20 16:25, 20:15 16:10, 20 16:10, 20
Pocałuj mnie 18:10, 21:45 18:10, 21:45 12:50, 18:10, 21:45 18:10, 21:45 18:10, 21:45 18:10, 21:45 18:10, 21:45
Przelotni kochankowie 14, 21:45 13:15, 21:45 15:10, 20:15 20, 21:55 14:10, 21:45 13:15, 20:15 15, 19:40
Sugar Man 15 13:20, 16:25 13:20, 16:25 15, 21:35 15 15, 21:35 15
U niej w domu 15:40, 19 15, 19:30 15, 19:30 18, 21:45 18, 21:35 15, 19:30 14, 20:10
We mgle 14:15, 18 12:30, 18 17:45 17:45 14:15, 18 17:45 17:45, 21:35
Wielki Gatsby 11:45 11:45 15:30 15:30 14:15
Wielki Gatsby 3D 19:15, 21 17, 21:20 17, 21:20 19:30 19:15 21:20 17:35, 21:20
Pokazy specjalne
21-24 maja 4. Przegląd Nowego Kina Francuskiego
29 maja Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
28 pokoi hotelowych 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45 19:45, 21:45
Drugie oblicze 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22 11:30, 14:30, 17:30, 20:30, 22
Hipnotyzer 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45 13:45, 18:45
Iron Man 3 3D (dubbing) 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15 10, 12:45, 15:30, 18:15
Iron Man 3 3D (napisy) 11:15, 14, 16:45, 19:30, 21, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 21, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 21, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 21, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 21, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 21, 22:15 11:15, 14, 16:45, 19:30, 21, 22:15
Krudowie 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30 13:10, 17:30
Krudowie 3D 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20 11, 15:20
Mambo, Lula i piraci 10, 12, 14, 16, 17:45 10, 12, 14, 16, 17:45 10, 12, 14, 16, 17:45 10, 12, 14, 16, 17:45 10, 12, 14, 16, 17:45 10, 12, 14, 16, 17:45 10, 12, 14, 16, 17:45
Niepamięć 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Olimp w Ogniu 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45 21:45
Oszukane 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:30, 22:30 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:30, 22:30 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:30, 22:30 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:30, 22:30 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:30, 22:30 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:30, 22:30 10, 12, 14, 16, 18:15, 20:30, 22:30
Panaceum 21:15 11:15 11:15 11:15, 21:15 11:15, 21:15 11:15, 21:15 11:15, 21:15
Przelotni kochankowie 11:15, 19:45 11:15, 19:45 11:15, 19:45 11:15, 19:45 11:15, 19:45 11:15, 19:45 11:15, 19:45
Stoker 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Straszny film 5 15 15 15 15 15 15 15
Szybcy i wściekli 6 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40
Tajemnica zielonego królestwa 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19
Tajemnica zielonego królestwa 3D 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15 11:15, 13:30, 15:45, 18, 20:15
Układ Zamknięty 16:15, 21:15 16:15, 21:15 16:15, 21:15 16:15, 21:15 16:15, 21:15 16:15, 21:15 16:15, 21:15
U niej w domu 12:45, 17:15, 19:30, 22:30 12:45, 17:15, 19:30, 22:30 12:45, 17:15, 19:30, 22:30 12:45, 17:15, 19:30, 22:30 12:45, 17:15, 19:30, 22:30 12:45, 17:15, 19:30, 22:30 12:45, 17:15, 19:30, 22:30
W ciemność. Star Trek 3D 21:15 21:15
Wielki Gatsby 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21 12, 15, 18, 21
Wielki Gatsby 3D 11, 14, 16, 17, 19, 20, 22 11, 14, 16, 17, 19, 20, 22 11, 14, 16, 17, 19, 20, 22 11, 14, 16, 17, 19, 20, 22 11, 14, 16, 17, 19, 20, 22 11, 14, 16, 17, 19, 20, 22 11, 14, 16, 17, 19, 20, 22

KINO CYTRYNA
www.kinocytryna.pl ul. Pomorska 39/41 tel. 632-02-68 lub 660-477-834
Kino zostało zamknięte

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
24 maja 17:30 Nadzór
19:30 Miłość. Film Sławomira Fabickiego
25 maja 17:00 Magnat cz. I i II
20:00 Miłość. Film Sławomira Fabickiego
26 maja 12:00 Mały Kinematograf: Dzień Matki. Bez lukru
15:00 Miłość. Film Sławomira Fabickiego
17:00 Inne spojrzenie
19:00 Miłość. Film Sławomira Fabickiego
27 maja Akademia Filmu Polskiego
17:00 Wykład dr Nataszy Korczarowskiej – filmy: Dreszcze + Przypadek
28 maja 18:00 Miłość. Film Sławomira Fabickiego
29 maja 18:00 DKF Scheiba: Dług

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232  tel. 633-70-13
24 maja 17:00 Święta czwórca
19:00 Kasia Ballou
21:00 Butch Cassidy i Sundance Kid
23:00 Powieście go wysoko
25 maja 14:00 Turystyczny Klub Filmowy: Niemieckie Wyspy Morza Bałtyckiego
16:15 Niepokorne Biografie: Czajskowski
19:30 Święta czwórca
26 maja 11:00 Święta czwórca
17:15 Film na życzenie widzów
19:30 Święta czwórca
27 maja 17:00 Powieście go wysoko
19:30 Święta czwórca
28 maja 15:00 Święta czwórca
17:00 Klasyka baletu: Piotr Czajkowski – Jezioro łabędzie
19:45 Kwartet
29 maja 15:15 Święta czwórca
17:15 Film na życzenie widzów
19:30 Kwartet
30 maja 17:15 Turystyczny Klub Filmowy: Niemieckie Wyspy Morza Bałtyckiego
19:30 Święta czwórca

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO STUDYJNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
27 maja 14:30 Turystyczny Klub Filmowy: Niemieckie Wyspy Morza Bałtyckiego
30 maja 16:00 Kwartet
18:15 Wesele w Sorrento

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
24 25 26 27 28 29 30
Hubble 3D 10
Iron Man 3 3D 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40 13:40
Szybcy i wściekli 6 11, 16:20, 19, 21:40 11, 16:20, 19, 21:40 11, 16:20, 19, 21:40 11, 16:20, 19, 21:40 11, 16:20, 19, 21:40 11, 16:20, 19, 21:40 11, 16:20, 19, 21:40
Pod taflą oceanu 3D 10

KINO POLONIA
www.kinopolonia.com.pl ul. Piotrkowska 67 rezerwacja tel. 630-02-15
Kino zostało zamknięte

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
27 maja 19:00 Wszystko moze się przytrafić, Tonia i jej dzieci
28 maja 19:00 Obława

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
24 25 26 27 28 29 30
Drugie oblicze 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20 11, 12, 14, 17, 20 11, 14, 17, 20
Hipnotyzer 11:30, 14:10, 19:15, 22, 23 14:10, 19:15, 22 14:10, 19:15, 22 11:30, 14:10, 19:15, 22 11:30, 14:10, 19:15, 22 11:30, 14:10, 19:15, 22 14:30, 19:15, 22
Iron Man 3 3D (dubbing) 9:10, 12, 16:50 9:30, 12:30, 16:50 10:30, 16:50 9:10, 12, 16:50 9:10, 12, 16:50 9:10, 16:50 10, 16:50
Iron Man 3 3D (napisy) 13:45, 19:50, 22:45 13:45, 19:50 13:45, 19:50 13:45, 19:50 13:45, 19:50 13:45, 19:50 13:45, 19:50
Krudowie 9:15 9:15 9:15 9:15
Krudowie 3D 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Mambo, Lula i piraci 9:20, 10, 12 9:20, 10, 12 9:20, 10, 12 9:20, 10, 12 9:20 9:20, 10, 12 12
Oszukane 15, 17:15, 19:40, 22:30 17:45, 21:10 13:30, 18, 20:15 15, 17:15, 19:40, 22 17:15, 19:40, 22 15, 17:15, 19:40, 22 15, 17:15, 19:40, 22
Oz: wielki i potężny 9
Przelotni kochankowie 20:10 15:30 15:45 20:10, 22:30 20:10, 22:30 20:10, 22:30 20:10, 22:30
Stoker 16:50 16:50 16:50 16:50 16:50
Szybcy i wściekli 6 10:40, 13:30, 16:20, 19:10, 22 9, 11:50, 14:40, 17:30, 20:10 9, 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 21:10 9, 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 21:10 9, 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 21:10 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 21:10 11:50, 14:40, 17:30, 20:20, 21:10
Tajemnica zielonego królestwa 10:20, 12:50, 15:20, 17:45 9, 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 10:20, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:50, 15:20, 17:45 10:20, 12:50, 15:20, 17:45
Tajemnica zielonego królestwa 3D 9, 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 10:20, 12:50, 15:20, 17:45 9, 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 9, 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 9, 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 9, 11:20, 13:50, 16:20, 18:45 11:20, 13:50, 16:20, 18:45
Thor ratuje przyjaciół 10, 13, 17:10
U niej w domu 14, 16:30, 19, 21:30, 23:50 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30 14:50, 16:50, 19, 21:30 14, 16:30, 19, 21:30
W ciemności. Star Trek 20:10
Wielki Gatsby 10:10, 13:15, 16:20, 19:30, 22:30 10:10, 13:15, 16:20, 19:30 10:10, 13:15, 16:20, 19:30 10:10, 13:15, 16:20, 19:30 10:10, 13:15, 16:20, 19:30 10:10, 13:15, 16:20, 19:30 10:10, 13:15, 16:20, 19:30
Wielki Gatsby 3D 11:10, 14:15, 17:20, 20:30, 23:30 11:10, 14:15, 17:20, 20:30 11:10, 14:15, 17:20, 20:30 11:10, 14:15, 17:20, 20:30 11:10, 14:15, 17:20, 20:30 11:10, 14:15, 17:20, 20:30 11:10, 14:15, 17:20, 20:30
Pokazy specjalne
24 maja 22:00 ENEMEF: Szybcy i wściekli
25 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
20:30 Finał Ligi Mistrzów
26 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
12:00 Multibabykino: Wielki Gatsby
29 maja 12:00 Multibabykino: Drugie oblicze

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
30 maja 16:15 Nietykalni
18:15 Nieulotne
20:00 Wstyd

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 19-25 kwietnia 2019
Repertuar kin – 17-23 stycznia 2020
Repertuar kin – 7-13 lutego 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*