cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 20 do 26 maja 2016 roku.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
20 maja 14:30 Już za tobą tęsknię
19:00 Walser
20:30 Opiekun
21 maja 12:00 Paruszek i przyjaciele
13:10 Opiekun
15:00 Już za tobą tęsknię
17:10 Cały ten cukier
18:50 Zupełnie Nowy Testament
21:00 Pasolini
22:40 Walser
22 maja 12:00 Tydzień Mami Fatale
13:30 Cały ten cukier
15:10 Walser
16:40 Opiekun
18:30 Zupełnie Nowy Testament
20:40 Już za tobą tęsknię
23 maja 14:00 Już za tobą tęsknię
17:50 Zupełnie Nowy Testament
20:00 Walser
21:30 Pasolini
24 maja 15:00 Opiekun
16:50 Cały ten cukier
18:30 Zupełnie Nowy Testament
20:40 Walser

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
20 21 22 23 24 25 26
#Wszystkogra 13:50 13:50 13:30 15:15 15:15 13:50 15:25
Błogosławiona wina 12:50 13:10 12:30 13:45 13:45 13:35 13:55
Dzień matki 15:40 15:40 15:35 17 17 15:45 15:40
Dziewczyna, która została Królem 21:20 13:20, 16:10 19:30 19:30 19:30 19:30 19:20
Już za Tobą tęsknię 13:50 14:10 18 15:40 15:40 17:50 15:10, 22
Modelka 15:10 17 17:40 19:10 19:10 13:45 20:05
Moja miłość 15:50 13:10 13:30 14:50 14:50 15 15
Mustang 13:20 15:10 15:20 13:10 13:10 13:20
Nasza młodsza siostra 19 19:10 15:40 19:10 19:10 17:10 21:10
Nice Guys. Równi goście 17, 19:10 17:50, 21:20 19:15, 21:20 13:10, 17:15, 21:30 13:10, 17:15, 21:30 17:50, 21:45 13:10, 17:15, 21:30
Nienasyceni 17:50, 21:15 18:50, 21:20 13:25, 17, 20:40 19:20, 21 15, 19:20, 21 15:35, 19:40 17:50, 19:20
Opiekun 15:20 21:30 17:40 17:40 21:20 17:10
Powrót 13:20 14 13:50 13:50 13:50 13:20
Ślepowidzenie 17:15 21:20 12:20, 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Walser 21:15 21:35 20 21:30 21:30 19:50 19:50
Z podniesionym czołem
15:10 17 15:50 17 17 15:50 17:10
Pokazy specjalne
20-22 maja Weekend z Millenium Docs Against Gravity
20 maja 20:00 Pokaz Kinematografii Bollywoodzkiej: Fan
21 maja 20:00 After The Factory
22 maja 12:30 Niedziela Seniora
25 maja 13:45 Środa Seniora
18:00 Przegląd Twórczości Sławomira Grünberga   

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
#WszystkoGra 10:30, 15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 15, 18:30, 20:30, 22:30 10:30, 15, 18:30, 20:30, 22:30 12:10, 18:30, 20:30, 22:30
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40 17:40
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 12:30, 17:30
Alicja po drugiej stronie lustra (napisy) 20
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 10, 15
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (napisy) 22:30
Angry Birds Film 13:40, 18 13:40, 18
Angry Birds Film 3D 11:30, 15:50 11:30, 15:50
Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości (napisy) 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10 18:10
Były sobie człowieki 11, 13:10, 15:20 11, 13:10, 15:20 11, 13:10, 15:20 11, 13:10, 15:20 11, 13:10, 15:20 10:30, 12:40, 14:50 10:30, 12:40, 14:50
Cloverfield Lane 10 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10, 22:20 22:20
Dzielny kogut Maniek 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40 10:20, 12:30, 14:40
Dzień Matki 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 13:40, 16:10, 18:40, 21:10 16:10, 18:40, 21:10
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (dubbing) 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14 11, 14
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (napisy) 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20 17, 20
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30 12:30, 15:30
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30 18:30, 21:30
Księga Dżungli (dubbing) 10:30, 16:40, 19 10:30, 16:40, 19 10:30, 16:40, 19 10:30, 16:40, 19 10:30, 16:40, 19 12, 16:40, 19 12, 16:40, 19
Księga Dżungli 3D (dubbing) 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20
Kung Fu Panda 3 10, 12, 14:10, 16:20 10, 12, 14:10, 16:20 10, 12, 14:10, 16:20 10, 12, 14:10, 16:20 10, 12, 14:10, 16:20 10, 12, 14:10, 16:20 10, 14:10, 16:20
Młody Mesjasz (lektor) 12:40 12:40 12:40 12:40 12:40
Modelka 16:50, 21:10 16:50, 21:10 16:50, 21:10 16:50, 21:10 16:50, 21:10 16:50, 21:10 16:50, 21:10
Mój przyjaciel orzeł 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:40, 13:50, 16 11:50, 14
Nice Guys. Równi Goście 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50 11:50, 14:20, 16:50, 19:20, 21:50
Nienasyceni 11:40, 17, 19:40, 22:20 11:40, 17, 19:40, 22:20 11:40, 17, 19:40, 22:20 11:40, 17, 19:40, 22:20 11:40, 17, 19:40, 22:20 11, 17, 19:40, 22:20 11:10, 17, 19:40, 22:20
Pięćdziesiąt twarzy Blacka 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Pitbull. Nowe porządki 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10 21:10
Planeta Singli 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Po tamtej stronie drzwi 19:30, 21:40 19:30 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 20:10
Ratchet i Clank 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Sąsiedzi 2 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20 11:30, 13:40, 15:50, 18, 20:10, 22:20
Szefowa 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 10:30
X-Men: Apocalypse (dubbing) 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
X-Men: Apocalypse (napisy) 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30 17:30, 20:30
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Zakładnik z Wall Street 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:15 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:15 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:15 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:15 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:15 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:15 11:20, 13:30, 15:40, 17:50, 20, 22:15
Zwierzogród 12:45, 15, 17:15 12:45, 15, 17:15 12:45, 15, 17:15 12:45, 15, 17:15 12:45, 15, 17:15 12:45, 15, 17:15 13:45, 16
Pokazy specjalne
20 maja 22:00 Maraton X-Men

KINO CINEMA HOTEL
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
20 maja 19:30 Wielki Szu
21 maja 18:00 Free Bullet 20:00 Kino z Sercem: Twierdza

KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.heliosnet.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
20 21 22 23 24 25 26
#WszystkoGra 12:30, 16:45, 21:30 12:30, 16:45, 21:30 12:30, 16:45, 21:30 12:30, 16:45, 21:30 12:30, 16:45, 21:30 21:30 21:30
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 10
Alicja po drugiej stronie lustra 3D ATMOS (dubbing) 12:30, 18
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 15:15
Angry Birds Film 10, 14:30 10, 14:30
Angry Birds Film 3D 12:15, 16:45 12:15, 16:45
Bóg nie umarł 2 (napisy)
Były sobie człowieki 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45 11:30, 13:45
Dzielny kogut Maniek 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30 10:30, 15:30
Dzień Matki 10:45, 16:15, 18:45 10:45, 16:15, 18:45 16:15, 18:45 10:45, 16:15, 18:45 10:45, 16:15, 18:45 10:45, 16:15, 18:45 10:45, 16:15, 18:45
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (dubbing) 15 15 15 15 15 15
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (napisy) 21 21 21 21 21 21 21
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów 3D (dubbing) 12 12 12 12 12 12
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów 3D (napisy) 18 18 18 18 18 18
Księga dżungli 3D (dubbing) 10
Młody Mesjasz (lektor) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Modelka 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 16, 21:15 15:45, 21:15
Mój przyjaciel orzeł 10:45, 13, 17:30 10:45, 13, 17:30 10:45, 13, 17:30 10:45, 13, 17:30 10:45, 13, 17:30 10:45, 13, 17:30 10:45, 13, 17:30
Nice Guys. Równi goście 10:30, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:30, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:30, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:30, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:30, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:30, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45 10:30, 13:15, 15:45, 18:15, 20:45
Nienasyceni 12:45, 17:45, 20:15 12:45, 17:45, 20:15 12:45, 17:45, 20:15 12:45, 17:45, 20:15 12:45, 17:45, 20:15 12:45, 17:45, 20:15 12:45, 17:45, 20:15
Sąsiedzi 2 15:15, 19:45, 21:45 15:15, 19:45, 21:45 15:15, 19:45, 21:45 15:15, 19:45, 21:45 15:15, 19:45, 21:45 15:15, 19:45, 21:45 15:15, 19:45, 21:45
X-Men: Apocalypse (dubbing) 10:15, 13:30, 18:30 10:15, 13:30, 18:30 10:15, 13:30, 18:30 10:15, 13:30, 18:30 10:15, 13:30, 18:30 10:15, 13:30, 18:30 10:15, 13:30
X-Men: Apocalypse (napisy) 16:30, 19:30 16:30, 19:30 16:30, 19:30 16:30, 19:30 16:30, 19:30 16:30, 19:30 16:30, 19:30
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17 11, 17
X-Men: Apocalypse 3D (napisy) 14, 20 14, 20 14, 20 14, 20 14, 20 14, 20 14, 20
Zakładnik z Wall Street 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 10, 14:30, 19, 21:15 13:30, 19, 21:15 13:30, 19, 21:15
Pokazy specjalne
22 maja

10:30 Filmowe Poranki – Kosmoloty

26 maja

18:00 Kultura Dostępna (Panie Dulskie)


KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
20 maja 15:00 Niebo na ziemi
17:30 Dziewczyna, która została królem
21 maja 16:00 Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy – Projekcja z napisami dla osób niesłyszących
18:00 Dziewczyna, która została królem
20:00 Opiekun
22 maja 12:00 Mały Kinematograf: Tu Stacja ANIMACJA!
15:00 Seans 60+: Niebo na ziemi
17:30 Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy – Projekcja z napisami dla osób niesłyszących
23 maja Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Pauliny Kwiatkowskiej
Zimowy zmierzch
Zagubione uczucia
24 maja 18:00 Prezentacja książki Dariusza Koźlenko „Sami Swoi:Na planie i za kulisami komedii wszech czasów”
25 maja 19:30 Opiekun

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Był sobie las 15:15 19
Pycha 19 15:15 16:45 16:45
Seans Biograficzny 14:45 (Elizabeth Taylor i Richard Burton) 18:30 (Elizabeth Taylor i Richard Burton)
Seans Turystyczny 17 (Niemieckie Wyspy Morza Północnego) 17 (Niemieckie Wyspy Morza Bałtyckiego)
Yentl 18:30 14:15
Ziemia jest piękna 15:30 (Zestaw 6)
Pokazy specjalne
20 maja Japoński Weekend Filmowy
17:00 Hiroszima                               
19:00 Ame Agaru – po deszczu
21 maja Japoński Weekend Filmowy
15.00 Japonia historyczna od antyku do XX wieku
16:30 Lalki
19:00 Sekretne życie Gejszy
22 maja Japoński Weekend Filmowy:
16:30 Japonia Turystyczna
18:30 Jiro śni o sushi 

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
20 21 22 23 24 25 26
Dzień Matki 19 14, 18:30 14:30, 19 19 14:30, 19
El Clan 17 16:30 17 17 17

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
27 maja 16:00 Maraton Filmowy

IMAX ŁÓDŹ 
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
20 21 22 23 24 25 26
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 13:30
X-Men: Apocalypse 3D (napisy) 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10, 13, 16, 19, 22 10:30, 13, 16, 19, 22

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
21 maja 19:00 Uczta Babette
23 maja 19:00 Moon
24 maja 19:00 Karsi i władcy ludzkości
25 maja 19:00 Przesłuchanie

SILVER SCREEN
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
20 21 22 23 24 25 26
#Wszystkogra 18:05, 20:10 10:40, 18:05, 20:10, 22:15 18:05, 20:10 10:40, 18:05, 20:10 17:55, 21:50 18:05, 20:10 18:05, 20:10
Alicja po drugiej stronie lustra (dubbing) 12:15, 17:20
Alicja po drugiej stronie lustra (napisy) 19:50
Alicja po drugiej stronie lustra 3D (dubbing) 14:50
Andry Birds Film 11, 18:10 11:25, 15:55, 18:10
Andry Birds Film 3D 13:40
Były sobie człowieki
10:10, 12:10, 14:25 10:20, 12, 14:15 10, 12, 14:15 10, 12, 14:15 10, 12, 14:15 10, 11:55, 14:10 10:25, 11:20, 14:55
Dzielny Kogutek Maniek 10:10 14:45 10:30, 14:25 10:10, 14:45 10:10, 14:25 10:10, 14:45 10, 12:40
Dzień Matki 15:30, 20:35, 23:10 15:30, 20:35 15:30, 20:35 15:30, 20:35 15:20, 20:35 15:30, 20:25 15:30, 20:25
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (dubbing) 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów (napisy) 13:35, 18:45, 19:45 13:35, 18:45, 19:45 13:35, 18:45, 19:45 13:35, 18:45, 19:45 13:35, 19:45 13:35, 18:45, 19:45 16:40, 19:45
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (dubbing) 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 16:40 13:35
Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów 3D (napisy) 21:50 21:50 21:50 21:50 21:30 21:50
Księga dżungli (dubbing) 10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10 11:10, 15:50, 18:10 10:05, 15:50, 18:10 10:05, 15:50, 18:10 10:05, 16:25 10:50, 13:10, 17:10
Księga dżungli 3D (dubbing) 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:40
Kung Fu Panda 3 10 12:35, 16 12:15, 16:30 12:35, 16 12:15 12:35, 16 10:35
Modelka 22:10 17 22:10 17 22:10 17 22:10
Mój przyjaciel orzeł 10:20, 12:45, 15 10:30, 12:45, 15 10:30, 12:45, 15 10:20, 12:45, 15 10:20, 12:45, 15 10:20, 12:45, 15 10:30, 12:45, 15
Nice Guys. Równi goście 12:45, 15:20, 17:55, 20:30, 23:05 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 16:30, 19:05, 21:40 12:45, 15:20, 17:55, 20:30 12:45, 15:20, 17:55, 20:30
Nienasyceni 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30 19:30
Pitbull. Nowe porządki 16:40 22:10 16:40 22:10 16:40 22:10
Sąsiedzi 2
13:20, 17:15, 19:25, 21:35, 23:45 13:20, 17:15, 19:25, 21:35 13:20, 17:15, 19:25, 21:35 13:20, 17:15, 19:25, 21:35 13:10, 17:15, 19:25, 21:35 13:20, 17:15, 19:25, 21:35 17:15, 19:25, 21:35
X-Men: Apocalypse (dubbing) 10, 13, 16 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14 10, 14
X-Men: Apocalypse (napisy) 17, 19, 22:15 11, 17, 20 11, 17, 20 11, 17, 20 11, 17, 18:30, 20 11, 17, 20 11, 17, 20
X-Men: Apocalypse 3D (dubbing) 11, 14 13, 16 13, 16 13, 16 13, 16 13, 16 13, 16
X-Men: Apocalypse 3D (napisy) 20, 23 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22 19, 22
Zakładnik z Wall Street 13:35, 15:50, 18:05, 20:20, 22:35 13:35, 15:50, 18:05, 20:20 13:35, 15:50, 18:05, 20:20 13:35, 15:50, 18:05, 20:20 13:35, 15:50, 18:05, 20:20 13:35, 15:50, 18:05, 20:20 13:35, 15:50, 18:05, 20:20
Zwierzogród 10:15 10:55 10:55 10:15 10:15
Pokazy specjalne
22 maja 22:00 ENEMEF: Noc z X-Men
21 maja 10:30 Tree Fu Tom cz. II
12:00 Nela Mała Reporterka cz. II
22 maja 10:30 Tre Fu Tom cz. II
12:00 Nela Mała Reporterka cz. II
24 maja

20:00 Iggy Pop: Live In Basel


KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
20 maja 17:30 Syn Szawła
19:15 Sól Ziemi
21 maja 16:00 Syn Szawła
17:45 Sól Ziemi
19:45 Amy
22 maja 15:30 Sól Ziemi
17:30 Amy
19:30 Syn Szawła
25 maja 17:30 Sól Ziemi
19:30 Amy
26 maja 16:00 Syn Szawła
17:45 Sól Ziemi
19:45 Amy

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
20 21 22 23 24 25 26
#Wszystkogra 12:30, 16, 19:45 16, 19:45 12:30, 16:30, 20 18

Księga Dżungli (dubbing)

10:30, 17:45 10:30, 17:45 10:30, 14:30 16
Letnie przesilenie 21:30 12:30 21:30
Modelka 19:45, 21:45
Opiekun 14:15 14:15, 21:30 18:15
Pokazy specjalne
15 maja 19:00 Laureaci FST na wielkim ekranie: Córki Dansingu + spotkanie z Martą Mazurek


TEXTILIMPEX
Traugutta 25, klub.filmowy@szkola-rasputin.pl lub 534-943-693
24 maja

Replika IX Festiwalu Filmów Rosyjskich Sputnik nad Łodzią

18:00 Klasa Specjalna


Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklam-a.htm]

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 5-11 sierpnia 2011
Repertuar kin – 7-13 stycznia
repertuar
Repertuar kin – 23-29 grudnia 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*