cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 19 do 25 czerwca 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
19 20 21 22 23 24 25
Jurassic World
10, 15:15, 20:30 10, 15:15, 20:45 15:15, 20:45 10, 15:15, 20:45 10, 15:15, 20:45 10, 15:15, 20:45 10, 15:15, 20:45
Jurassic World 3D 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 12:30, 18 18 12:30, 18
Kraina jutra (dubbing) 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Rechotek 10:15, 12:15, 17 12:15 12:15 10:15, 12:15, 17 10:15, 12:15, 17 15:45 10:15, 12:15
San Andreas 21:30 21:30 21:30
San Andreas 3D 19 19:30 19:30 19 19 20:15 20:30
W głowie się nie mieści 10 10:15
W głowie się nie mieści 3D 17 17
Pokazy specjalne
19 czerwca 23:00 Maraton Komedii
21 czerwca 10:30 Filmowe poranki ze Scooby-doo
25 czerwca 18:00 Kultura Dostępna (Serce, serduszko)

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
19 czerwca 17:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
18:40 Dzikie historie
21:00 Strefa nagości
20 czerwca 13:00 Dzikie historie
15:10 Miłość od pierwszego ugryzienia
17:00 Jak zatrzymać ślub
18:20 Strefa nagości
20:00 Selah Sue – projekcja koncertu (wstęp 20 zł)
21:30 Co robimy w ukryciu
21 czerwca 13:00 Poranek dziecięcy z Mini-Mini (wstęp 10 zł)
14:30 Optymistki
16:10 Dzikie historie
18:20 Strefa nagości
19:50 Miłość od pierwszego ugryzienia
21:40 Jak zatrzymać ślub
22 czerwca 17:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:00 Jak zatrzymać ślub
20:30 Strefa nagości
23 czerwca 17:00 Miłość od pierwszego ugryzienia
19:00 Jak zatrzymać ślub
20:20 Dzikie historie
25 czerwca 16:00 Dzikie historie
18:10 Jak zatrzymać ślub
19:40 Strefa nagości
21:10 Miłość od pierwszego ugryzienia

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
19 20 21 22 23 24 25
Apartament 12:50 13:50 13:50 13:50 13:50 13:50
Do nieba 14:10, 16:30 19:20, 21:35 11:50, 19:20 19:20 17:35, 21:35 19:20, 21:35 13:50, 18:15, 21:35
Dziewczyna warta grzechu 18:30, 20:20 14:15, 17:35, 20 14:15, 17:35, 20 17:35, 20 18, 19:40 14:15, 17:35, 19:50 18, 20:15
Jestem Femen 15:50 15:50 15:50 16 16 15:50 16
Magical Girl 13:30, 14:10, 19 13:30, 15:15, 19 13:30, 15:15, 19 13:30, 15:15, 19:15 13:30, 15:15, 19:15 13:30, 15:15, 19 13:30, 19
Marsylski łącznik 16:10 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 15:50
Plemię 19 17 17 17 17 17 17, 22
Rechotek 18:30 12:35 12:35 14:15 14:20 12:35 14:20
Rozumiemy się bez słów
20:30, 21:55 16, 18 16, 18, 21:35 16, 18, 21:35 16, 19:40 16 16, 19:40
Stary człowiek i może 19:10 13:20, 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Strefa nagości 17:35 12:25, 17:35 13:45, 17:35 13:45, 17:45 13:45, 17:45 13:45, 17:35 17:45
Taxi – Teheran 13:45, 21:15 21:15 21:15 21:30 21:30 21:15 13:45, 21:30
Timbuktu 15:15, 21 15:15, 21 15:15, 21 15:15, 21 15:15, 21 15:15, 18, 21 15:15, 21
Pokazy specjalne
19 czerwca 18:30 Z rodziną do kina
21 czerwca 11:50 Niedziela Seniora
24 czerwca 13:50 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
19 20 21 22 23 24 25
Agentka 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40 14, 19:10, 21:40
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 14:50, 15:10 14:50, 15:10
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 20:30 20:50 20:50 20:30 20:30 20:30 20:30
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 18 18 17:40 17:40 17:40 17:40
Dom 11, 13:10, 15:10, 17:20 11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10 11, 13:10, 15:10, 17:20 11, 13:10, 15:10, 17:20 11, 13:10, 15:10, 17:20 11, 13:10, 15:10, 17:20
Dziewczyna warta grzechu 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:10, 15:30, 17:30, 19:50, 22 11:10, 13:10, 15:30, 17:30, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22 11:10, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22
Ekipa 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, 22:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, 22:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, 22:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, 22:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, 22:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, 22:10 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40, 20:50, 22:10
Jurassic World 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20 11:40, 14:20, 17, 19:40, 22:20
Jurassic World 3D 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40 10, 12:40, 15:20, 18, 20:40
Kapitan Szablozęby i skarb piratów 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Kraina jutra (dubbing) 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20  10:20, 13, 15:40, 18:20 10:20, 13, 15:40, 18:20
Mad Max: Na drodze gniewu 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30 13, 18, 20:30
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 10:30, 15:30, 22:30 10:30, 15:30, 22:30 10:30, 15:30, 22:30 10:30, 15:30, 22:30 10:30, 15:30, 22:30 10:30, 15:30, 22:30 10:30, 15:30, 22:30
Najdłuższa podróż 11:20, 16:30, 19:30 11:20, 16:30, 19:30 11:20, 16:30, 19:30 11:20, 16:30, 19:30 11:20, 16:30, 19:30 11:20, 16:30, 19:30 11:20, 16:30, 19:30
Naznaczony: rozdział 3 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:20, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30 13:50, 16, 18:10, 20:20, 22:30
Poltergeist 17, 21:40 17, 21:40 17, 21:40 17, 21:40 17, 21:40 17, 21:40 17, 22
Rechotek 10:50, 12:50 11 11 10:50, 12:50 10:50, 12:50 10:50, 12:50 10:50, 12:50
Rozumiemy się bez słów 12 12 12 12 12 12 12
San Andreas 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21 16, 18:30, 21
San Andreas 3D 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20 10, 12:30, 15, 17:30, 20
Sekrety morza 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20 12:20
Szybcy i wściekli 7 21 21 21 21 21 21 21
Twarz Anioła 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15 14:30, 16:45, 19, 21:15
Ups! Arka odpłyneła 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14 10, 12, 14
Wiek Adaline 14:30, 19:10 14:30, 19:10 14:30, 19:10 14:30, 19:10 14:30, 19:10 14:30, 19:10 14:30, 21
W głowie się nie mieści 17:40 17:40
W głowie się nie mieści 3D 13:50 13:50
Pokazy specjalne:
25 czerwca 19:30 Ladies Night (Idol)

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
19 czerwca XVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im: Włodzimierza Puchalskiego
12:00 Konkurs Młodzieżowego Filmu Przyrodniczego
18:00 Body / Ciało
19:40 Timbuktu
20 czerwca 16:30 Plemię
18:40 Party Girl
20:20 Timbuktu
21 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Czytanki przed ekranem: Dzień Ojca z polotem!
XVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im: Włodzimierza Puchalskiego
15:00 Pokazy filmów przyrodniczych dla dzieci
Spotkanie z Jackiem Schmidtem (Wytwórnia Filmów Oświatowych)
18:00 Taxi Teheran
23 czerwca Rewolucyjny wtorek – 110. rocznica Rewolucji 1905 roku
18:00 Prelekcja dr.: Macieja Dowgiela + Gorączka
20:15 Czerwone ciernie
24 czerwca 101. rocznica urodzin Jana Karskiego
18:00 Karski i władcy ludzkości
19:30 Magical Girl
25 czerwca 17:30 Plemię
19:30 Magical Girl

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
19 20 21 22 23 24 25
Seans Turystyczny 12:15 (Izrael) 15:30 (Węgry) 17:30 (USA droga 66) 15:30 (Węgry) 17:30 (USA droga 66) 15:30 (Seszele)
Strefa nagości 14:15 14:45 19 19 19 15:15
Tercet egzotyczny – koncert w Warszawie 17
Pokazy specjalne
19 czerwca Weekend pod Złotymi Palmami
16:00   M.A.S.H 
18:30 Sekrety i kłamstwa
20 czerwca Weekend pod Złotymi Palmami
16:30 Viridiana
18:30 Zaginiony
21 czerwca Weekend pod Złotymi Palmami:
16:15 Powiększenie
18:30 Ojciec w podróży służbowej 
25 czerwca Kulinarny Festiwal Filmowy
17:00 Miłosna dieta             
19:00 Miłość o smaku orientu

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
19 20 21 22 23 24 25
Apartament 16:30 13:30 16:30 18:30
Złota dama 18 18 16
Pokazy specjalne
17-21 czerwca XVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
19 20 21 22 23 24 25
Afrykańska Przygoda 3D 10
Jurassic World 3D 11, 13:40, 16:20, 19 21:40 11, 13:40, 16:20, 19 21:40 11, 13:40, 16:20, 19 21:40 11, 13:40, 16:20, 19 21:40 11, 13:40, 16:20, 19 21:40 11, 13:40, 16:20, 19 21:40 11, 13:40, 16:20, 19 21:40

KINO PERŁA
www.kinoperla.pl  OFF Piotrkowska
19 czerwca 21:00 Kod nieśmiertelności
20 czerwca 21:00 Rajd
21 czerwca 21:00 Ida
24 czerwca 21:00 Kawa i papierosy
25 czerwca 21:00 Boisko bezdomnych

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
19 czerwca 19:00 Musimy porozmawiać o Kevinie
20 czerwca 17:00 Miłość Larsa
22 czerwca 19:00 Teoria wszystkiego
23 czerwca 19:00 Po godzinach
24 czerwca 19:00 Wielkie piękno
25 czerwca 19:00 Dwa dni, jedna noc

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
19 20 21 22 23 24 25
Agentka 12:20, 17:40, 20:20 18:20, 21 18:20, 21 15, 20:20 12:20, 17:40, 20:20 17:40, 20:20 12:20, 17:40, 20:20
Apartament 11:20 10 10 10 10
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 13:20 12 12 12 10:40, 13:40 12 12:30
Dom 9:30, 11:20 10:15 10:15 11:20 11:20
Dziewczyna warta grzechu 13:45, 16, 18:15, 20:30 13:45, 16, 18:15, 20:30 13:45, 16, 18:15, 20:30 13:45, 16, 18:15, 20:30 13:45, 16, 18:15, 20:30 13:45, 16, 18:15, 20:30 13:45, 16, 18:15, 20:30
Ekipa 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20 12:30, 15, 17:30, 20
Jurassic World 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15 11:45, 14:30, 17:15, 20:10 12, 14:45, 17:30, 20:15 10, 12, 14:45, 17:30, 20:15 12, 14:45, 17:30, 20:15
Jurrassic World 3D 9:30, 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 10:45, 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22 13:45, 16:30, 19:15, 22 11, 13:45, 16:30, 19:15, 22
Kapitan Szablozębny i skarb piratów 10 10 10 10 10 10
Kraina Jutra (dubbing) 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10:20, 13:10 10, 14:20 11:30, 14:20 11:30, 14:20 11:30, 14:20
Mad Max: Na drodze gniewu
18:40 14:30, 20:10 14:30, 20:10 17:40 20:10 20:10 20:10
Mad Max: Na drodze gniewu 3D 15 15
Najdłuższa podróż 13:50, 16:40, 19:30 13:50, 16:40, 19:30 13:50, 16:40, 19:30 12:15, 17:45, 20:40 13:50, 16:40, 19:30 12:15, 17:45, 20:40 13:50, 16:40, 19:30
Naznaczony: rozdział 3 14:20, 16:40, 19, 21:20 14:20, 16:40, 19, 21:20 14:20, 16:40, 19, 21:20  14:20, 16:40, 19, 21:20 14:20, 16:40, 19, 21:20 14:20, 16:40, 19, 21:20 14:20, 16:40, 19, 21:20
Poltegreist 22:10 22:10 22, 22:10 22:10
Rechotek 10:10, 12:15 10, 12:15 10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15 10:10, 12:15
Rozumiemy się bez słów 10 10 10
San Andreas 20:10 17:15 17:15 17:15 15 17:15 15
San Andreas 3D 11, 16 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50 19:50
Sekrety morza 11:30 11:30 10:15, 11:30 11:30
System (Child 44) 10
Twarz anioła 16:20, 18:40, 21:20 15, 17:20, 19:45 15, 17:20, 19:45 15, 17:20, 19:45 16:40, 17:30, 20:45 15, 17:20, 19:45 15:30, 17:30, 21:20
Ups! Arka odpłyneła 9:30, 11:10, 13:15, 15:20 10:20, 12:30, 15:20 10:20, 12:30, 15:20 11:10, 13:15, 15:20 11:10, 13:15, 15:20 11:10, 13:15, 15:20 11:10, 13:15, 15:20
W głowie się nie mieści 12:10 12:10
W głowie się nie mieści 3D 16 16
Wiek Adaline 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30 17:30
Pokazy specjalne
19 czerwca 21:00 Take That Live
20 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci   
21 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
22 czerwca 20:00 Back2Music Justin Timberlake
23 czerwca 10:00 Globe on Sceen: Burza
19:00 Ermitaż odkryty. 250 lat gromadzenia zbiorów
25 czerwca 18:00 Opera HD: Norma – Bellini – Barcelona

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
19 czerwca 18.30 Wielkie piękno
20.00 Dzikie historie
20 czerwca 16.30 Ida
17.45 Dzikie historie
19.45 Wielkie piękno
21 czerwca 15.45 Ida
17.00 Lewiatan
19.30 Wielkie piękno
23 czerwca 17.30 Dzikie historie
19.30 Lewiatan
24 czerwca 18.00 Ida
19.15 Wielkie piękno

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
19 20 21 22 23 24 25
Kapitan szablozęby i skarb piratów 12 11:30
Kraina jutra 19 17, 20:45 20
Mad Max. Na drodze gniewu
17 22:45 22
Party Girl 15:20, 22:45 15:20 13:10
San Andreas 21 19 18:15
Strefa nagości 13:45 13:50 16:45
Pokazy specjalne
21 czerwca 15:00 Wystawa na ekranie: „Rembrandt” („Rembrandt”) z The National Gallery w Londynie i Rijksmuseum w Amsterdamie

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin – 7-13 sierpnia 2020
repertuar
Repertuar kin – 18-24 lutego 2011
cinema111
Repertuar kin – 9-15 października

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*