21 maja powraca część kin. Swoje wirtualne sale na mojeekino.pl posiadają Kino Bodo i Kino Charlie. Obecnie wszystkie już działają stacjonarnie.

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
wirtualna sala na mojeekino.pl
19 czerwca 13:20 Podróż księcia
15:00 La Gomera
16:50 Moja kochana Vivian
18:40 Sound of Metal
20 czerwca 13:20 Podróż księcia
15:00 Moja kochana Vivian
16:50 La Gomera
19:00 Ferment w Bodo – Teatr Impro – wieczór komedii
21 czerwca 17:00 Moja kochana Vivian
18:50 Proste rzeczy
20:30 La Gomera
22 czerwca 16:30 La Gomera
18:20 Moja kochana Vivian
20:10 Sound of Metal
24 czerwca 17:00 La Gomera
18:50 Proste rzeczy
20:30 Moja kochana Vivian

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
  18 19 20 21 22 23 24
wirtualna sala na emojekino.pl            
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu 12:30 12:30 12:30 12:30 12 12:30 12:30
La Gomera
13:15, 16:40 13:15, 16:40 13:15, 16:40 13:15, 16:40 13:15 13:15, 16:40 13:15, 16:40
Magnezja
14:50 14:15 14:20 14:45 13:45 20:30
Minari 17:10 18:40 18:40 16:50, 21:20 19 18:15 18:15
Na rauszu
17:45, 21:40 12, 21:10 21:10 21:10 12:30, 16:50, 21:10 11:30, 16:50, 21:10 13:45, 21:10
Najlepsze lata 14:15, 18:40 14:15, 18:40 14:15, 18:40 14:15, 18:40 13:40, 18:40 14:15, 18:40 14:15, 18:40
Nomadland
13:50 13:20 13:20 13 13 13 13:15
Ojciec 15:50 15:20 15:20 13:15, 15 15 15 15:15
Ostatni komers 11:45, 21:15 20:50 20:50 11:45, 19:45 11:45, 21
Palm Springs 15:15 15:15 15:15 17 17 15:15 15:15
Piotruś Królik 2. Na gigancie 13:20, 15:10, 17 13, 15:10, 17:10 13:30, 15:10, 17:10 13:20, 15:10, 17 13:20, 15:10, 17 12:45, 14:30, 16:15 13:30, 15:10, 17:10
Supernova 20:30
Sweet
19:15, 21 19, 21 19, 21 19, 21 19, 21 19, 21:45 19, 21
Szarlatan 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 19:20, 21 18:30, 21 18:30, 21
Świat, który nadejdzie 12:30, 18:50 16:30, 18:50 11:15, 16:30, 18:50 15:15, 18:50 17, 18:50 16, 19:40 11:30, 16, 18:50
Tom & Jerry 11:50 11:20 11:20 11 11 11 11:15
Zabij to i wyjedź z tego miasta 17, 20:45 17, 20:45 17, 20:45 15:15, 20:45 15:15, 21:30 17, 20:45 17, 20:45
Pokazy specjalne
18-25 czerwca 12. Przegląd Nowego Kina Francuskiego – program tutaj
20 czerwca 11:15 Niedziela seniora
23 czerwca 13:00 Środa Seniora

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  18 19 20 21 22 23 24
Ci, którzy życzą mi śmierci 10, 12:20, 14:40, 16:50, 19:10, 21:30 10, 12:20, 14:40, 16:50, 19:10, 21:30 10, 12:20, 14:40, 16:50, 19:10, 21:30 10, 12:20, 14:40, 16:50, 19:10, 21:30 10, 12:20, 14:40, 16:50, 19:10, 21:30 10, 12:20, 14:40, 16:50, 19:10, 21:30 10, 12:20, 14:40, 16:50, 19:10, 21:30
Ciche miejsce 2 22 22 22 22 22 22 22
Co w duszy gra 10, 12:20, 14:10 10:10, 12:30, 14:10 10:10, 12:30, 14:10 10:10, 12:30, 14:10 10:10, 12:30, 14:10 10:10, 12:30, 14:10 10:10, 12:30, 14:10
Cruella (dubbing) 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40 11, 13:50, 16:40
Cruella (napisy) 11:20, 19:40 11:20, 19:40 11:20, 19:40 11:20, 19:40 11:20, 19:40 11:20, 19:40 11:20, 19:40
Godzilla vs. Kong 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20 13:20
Jeden gniewny człowiek 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50
Krudowie 2: Nowa Era 10:50, 11:50, 14, 16:10 10:50, 11:50, 14, 16:10 10:50, 11:50, 14, 16:10 10:50, 11:50, 14, 16:10 10:50, 11:50, 14, 16:10 10:50, 11:50, 14, 16:10 10:50, 11:50, 14, 16:10
Luca
10:30, 11:40, 13:50, 16, 17, 18:10, 19:10 10:30, 11:40, 13:50, 16:10, 17, 18:20, 19:10 10:30, 11:40, 13:50, 16:10, 17, 18:20, 19:10 10:30, 11:40, 13:50, 16:10, 17, 18:20, 19:10 10:30, 11:40, 13:50, 16:10, 17, 18:20, 19:10 10:30, 11:40, 13:50, 16:10, 17, 18:20, 19:10 10:30, 11:40, 13:50, 16:10, 17, 18:20, 19:10
Luca 3D
12:40, 14:50 12:40, 14:50 12:40, 14:50 12:40, 14:50 12:40, 14:50 12:40, 14:50 12:40, 14:50
Magnezja
19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22 19:20, 22
Małe rzeczy
15:50, 18:30, 21:10 15:50, 18:30, 21:10 15:50, 18:30, 21:10 15:50, 18:30, 21:10 15:50, 18:30, 21:10 15:50, 18:30, 21:10 15:50, 18:30, 21:10
Minari
18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21
Mortal Kombat 13 13 13 13 13 13 13
Na rauszu
19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20 19:20
Nomadland 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30 22:30
Obecność 3: Na rozkaz diabła 14:40, 17:10, 20:20, 21:40 14:50, 17:20, 19:50, 20:30, 22:20 14:50, 17:20, 19:50, 20:30, 22:20 14:50, 17:20, 19:50, 20:30, 22:20 14:50, 17:20, 19:50, 20:30, 22:20 14:50, 17:20, 19:50, 20:30, 22:20 14:50, 17:20, 19:50, 20:30, 22:20
Ostatni Komers
16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30 16:30
Paryskie tango
21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20 21:20
Piotruś Królik 2. Na gigancie
10, 11, 12, 14, 16, 17:20, 18:10 10, 11, 12, 14, 16, 17:20, 18:10 10, 11, 12, 14, 16, 17:20, 18:10 10, 11, 12, 14, 16, 17:20, 18:10 10, 11, 12, 14, 16, 17:20, 18:10 10, 11, 12, 14, 16, 17:20, 18:10 10, 11, 12, 14, 16, 17:20, 18:10
Skąd się biorą sny 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20 11:20
Spirala: Nowy rozdział serii Piła 12:40, 13:10, 15:20, 17:30, 20:10, 22:20 12:40, 13:10, 15:20, 17:30, 20:10, 22:20 12:40, 13:10, 15:20, 17:30, 20:10, 22:20 12:40, 13:10, 15:20, 17:30, 20:10, 22:20 12:40, 13:10, 15:20, 17:30, 20:10, 22:20 12:40, 13:10, 15:20, 17:30, 20:10, 22:20 12:40, 13:10, 15:20, 17:30, 20:10, 22:20
Sweet
15:30, 17:40, 20, 22:10 15:30, 17:40, 20, 22:10 15:30, 17:40, 20, 22:10 15:30, 17:40, 20, 22:10 15:30, 17:40, 20, 22:10 15:30, 17:40, 20, 22:10 15:30, 17:40, 20, 22:10
Śniegu już nigdy nie będzie 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20 18:20
Tom i Jerry 10:30, 12:50, 15:10 10:30, 12:50, 15:10 10:30, 12:50, 15:10 10:30, 12:50, 15:10 10:30, 12:50, 15:10 10:30, 12:50, 15:10 10:30, 12:50, 15:10
W jak morderstwo 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22 10:10, 12:30, 14:50, 17:10, 19:40, 22
Pokazy specjalne
22 czerwca 19:30 Unlimited – Supernova

CINEMA CITY – SALA SKODA 4DX
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  18 19 20 21 22 23 24
Obecność 3: Na rozkaz diabła 2D 4DX 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20 16:40, 19:20
Piotruś Królik 2. Na gigancie 2D 4DX
10:40, 14:40 10:40, 14:40 10:40, 14:40 10:40, 14:40 10:40, 14:40 10:40, 14:40 10:40, 14:40
Spirala: Nowy rozdział serii Piła 4DX 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50 21:50
 

CINEMA CITY – IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
  18 19 20 21 22 23 24
Godzilla vs. Kong 3D IMAX 11:30 12 12 12 12 12 12
Obecność 3: Na rozkaz diabła 2D IMAX
14, 16:30, 19, 21:30 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22 14:30, 17, 19:30, 22

CINEMA PARADISO – PURO HOTEL
fb ul. Ogrodowa 26 cinemaparadiso@purohotel.pl – wstęp wolny – bilety odbieramy w recepcji hotelu dzień przed seansem
w tym okresie brak informacji o pokazach filmowych

STARE KINO OLD CINEMA
www.cinemahotel.pl ul. Piotrkowska 120 booking@cinemahotel.pl
  Pokazy Kina Przytulnego
18 czerwca 17:30 W Imię Dziecka
20:00 Groza Retro: Maska Szatana
19 czerwca 14:30 Seans Biograficzny: Testament Młodości
17:15 Seans Muzyczny: Brigadoon
20:00 Humor Francuski: Facet Na Miarę
20 czerwca 16:30 Co Przyniesie Jutro
19:00 Filmy Alfreda Hitchcocka: Niewłaściwy Człowiek
21 czerwca 16:30 Co Przyniesie Jutro
19:00 Seans Biograficzny: Testament Młodości
23 czerwca 16:30 Co Przyniesie Jutro
19:00 Filmy Z Alainem Delonem: Dziewczyna Na Motocyklu
24 czerwca 16:30 Co Przyniesie Jutro
19:00 Filmy Wg Agathy Christie: Dom Niespokojnej Starości
KINO HELIOS GALERIA SUKCESJA
www.helios.pl al. Politechniki 1, Rezerwacja indywidualna 42 299 92 70, rezerwacja grupowa 42 299 92 71
  18 19 20 21 22 23 24
Ci, którzy życzą mi śmierci 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45 18:15, 21:45
Ciche miejsce 2
21:30 22:30 21:30 21:30 11, 21:30 21:30 21:30
Co w duszy gra 9:45 10, 11
Cruella (dubbing)
10 11 9:45
Cruella (napisy)
10
Cruella ATMOS (dubbing) 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Czarny młyn
10:30
Druga połowa
11
Godzilla vs. Kong
9:15, 15, 20:40 11:45, 15, 21 15, 20:40 15, 20:40 15, 20:40 15, 20:40 15, 20:40
Krudowie 2: Nowa Era 16:45 11:15, 16:45 11:10, 16:45 9:30, 11:10, 16:45 16:45 16:45 11:10, 16:45
Luca
9:30, 13:15, 15:40, 18 10:50, 13:15, 15:40, 18 10:50, 13:15, 15:40, 18 13:20, 15:30, 17:50 9:30, 13:15, 15:40, 18 10:50, 13:15, 15:40, 18 9:30, 10:50, 13:15, 15:40, 18
Luca ATMOS
10, 12:20, 17 10, 12:20, 17 10, 12:20, 17 10, 12:20 10, 12:20, 17 10, 12:20 10, 12:20, 17
Magnezja 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Małe rzeczy 19:40 19:40 19:40 19:45 19:40 19:45 19:40
Minari
20 20 20 20 20 20:30 20
Na rauszu
18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50 18:50
Obecność 3: Na rozkaz diabła
14:30, 17:30, 20:20 11:45, 14:30, 17:30, 20:20 11:45, 14:30, 17:30, 20:20 11:45, 14:30, 17:15, 20:20 12, 14:30, 17:30, 20:20 11:45, 14:30, 17:15, 20:20 11:45, 14:30, 17:30, 20:20
Piotruś Królik 2: Na gigancie 12, 12:40, 13:50, 14:40, 16:10, 18:30 11:15, 12:40, 13:40, 14:40, 16:10, 18:30 11:20, 12:40, 13:50, 14:40, 16:10, 18:30 9:30, 11:20, 12:40, 13:50, 14:40, 16:10, 18:30 11:20, 12:50, 13:50, 14:40, 16:10, 18:30 9:30, 11:20, 12:40, 13:50, 14:40, 16:10, 18:30 11:20, 12:40, 13:50, 14:40, 16:10, 18:30
Spirala: Nowy rozdział serii Piła 14:20, 16, 19, 21:15 14:20, 16, 19, 21:10 14:20, 16, 19, 21:15 14:20, 16, 19, 21:15 14:20, 16, 19, 21:15 14:20, 16, 19, 21:15 14:20, 16, 19, 21:15
Tom & Jerry 13:30, 17:15 10:10, 13:30, 17:15 10:10, 13:30, 17:15 9:30, 13:30, 17 13:30, 17:15 10:10, 13:30, 17 9:30, 13:30, 17:15 
W jak morderstwo
13:40, 16:20, 19:15, 20:50 13:45, 16:20, 19:15, 21:30 13:40, 16:20, 19:15, 20:50 13:40, 16:20, 19:15, 20:50 13:40, 16:20, 19:15, 20:50 13:40, 16:20, 19:15, 20:50 13:40, 16:20, 19:15, 20:50
Pokazy specjalne
19 czerwca 20:45 Euro 2020: Hiszpania – Polska
21 czerwca 18:00 Kino Konesera – Oto My
23 czerwca 17:45 Euro 2020: Szwecja – Polska

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1 tel. 674-09-57
18 czerwca 13:00 Minari
15:20 Nomadland
17:40 Sweat
19:50 Nomadland
19 czerwca 13:00 Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Rabuś z pociągu
15:00 Skąd się biorą sny
17:00 Sweat
19:15 Nomadland
20 czerwca 13:00 Biuro detektywistyczne Lassego i Mai: Rabuś z pociągu
15:00 Sweat
17:10 Nomadland
19:30 Sweat
23 czerwca 16:00 Minari
18:15 Sweat
20:30 Nomadland
24 czerwca 16:15 Skąd się biorą sny
18:00 Amatorzy
20:00 Sweat

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PERSPEKTYWA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
  18 19 20 21 22 23 24
Minari 17 19 17 19 17 19 17
Zabij i wyjedź z tego miasta 19:30 17 19:30 17 19:30 17 19:30
Pokazy specjalne

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
  18 19 20 21 22 23 24
Na rauszu 15 16 20 17:30 16:30 20 17:30
Śniegu już nigdy nie będzie 20 20 17:30 20 17:30 20
Pokazy specjalne
18 czerwca 18:00 Pokaz filmowy w ramach Fotofestiwalu 2021
19 czerwca 18:30 Pokaz filmowy w ramach Fotofestiwalu 2021
22 czerwca 19:30 Zabij i wyjedź z tego miasta – pokaz w ramach Fotofestiwalu 2021

KINO KOTŁOWNIA
strona www ul. Pogonowskiego 27/29 tel. 42 632 29 93
kino nieczynne  

KINO PRZYTULNE
fb Sacharowa 18 (w Domu Kultury “502”) oraz Wydział Filologiczny UŁ
ul. Pomorska 171/173 (aula A3, parter)
  Pokazy w Domu Kultury “502”
22 czerwca 13:30 Seans Biograficzny: Testament Młodości
16:15 Humor Francuski: Lolo
18:30 Seans Muzyczny: Cały Ten Zgiełk
  Seanse w Starym Kinie – w zakładce Stare Kino

KINO Szkoły Filmowej w Łodzi
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
w tym okresie brak pokazów filmowych
MULTIKINO (SILVER SCREEN)
www.multkino.pl ul. Piłsudskiego 5 lodz[at]multikino.pl, reklamacje.lodz[at]multikino.pl
tel. informacja dla grup (powyżej 15 osób) tel. 42 232 72 24
  18 19 20 21 22 23 24
Ci, którzy życzą mi śmierci
18:20, 20:35 18:20, 20:35 18:20, 20:35 18:20, 20:35 18:20, 20:35 15:25, 20:35 18:20, 20:35
Ciche miejsce 2 20:40, 21:20 21:20 20:40, 21:20 20:40, 21:20 20:40, 21:20 20:40, 21:20 20:40, 21:20
Co w duszy gra 10 10 10 10 10 9:30
Cruella (dubbing) 10, 12:25, 15:25 10, 12:25, 15:25 10, 12:25, 15:25 12:25, 15:25 9:30, 10, 10:30, 15:25 10, 10:30, 12:25 12:25, 15:25
Cruella (napisy) 10
Czarny młyn 9:30
Godzilla vs Kong 10:55
Jeden gniewny człowiek
20:10, 22:20 20:10, 22:20 20:10 20:10 20:10 20:45 20:10
Krudowie 2: Nowa era 10:05, 12:20, 14:25, 16:35 10:05, 12:20, 14:25, 16:35 10:05, 12:20, 14:25, 16:35 10:05, 12:20, 14:25, 16:35 12:20, 14:25, 16:35 10:05, 12:20, 14:25, 16:35 8:50, 8:55, 9, 10:05, 12:20, 14:25, 16:35
Luca
10, 11:45, 12:50, 13:55, 15, 16:05, 18:15 10:30, 11:45, 12:50, 13:55, 15, 16:05, 18:15 10:30, 11:45, 12:50, 13:55, 15, 16:05, 18:15 9:30, 9:40, 10:30, 11:45, 12:50, 13:55, 15, 16:05, 18:15 9:30, 10, 10:30, 10:30, 10:30, 11:45, 12:50, 13:55, 15, 16:05, 18:15 10:30, 11:45, 12:50, 13:55, 15, 16:05, 18:15 10:30, 11:45, 12:50, 13:55, 15, 16:05, 18:15
Magnezja
12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
Minari
17:30 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10 19:10
Na rauszu 11:30, 18:50 11:30, 18:50 11:30, 18:50 11:30, 18:50 18:50 11:30, 18:50 11:50, 18:50
Nomadland 10
Obecność 3. Na rozkaz diabła
17:15, 19:35, 19:40, 20:25, 22:10 14:10, 16:40, 17:10, 19:35, 20:25, 21:40 14:10, 16:40, 17:10, 19:35, 20:25, 21:40 14:10, 16:40, 17:10, 19:35, 20:25, 21:40 14:10, 16:40, 17:10, 19:35, 20:25, 21:40 14:10, 16:40, 17:10, 19:35, 20:25, 21:40 14:10, 16:40, 17:10, 19:35, 20:25, 21:40
Ojciec 9:40, 09:50
Piotruś Królik 2. Na gigancie 11, 11:55, 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 17:15, 18:30 11, 11:55, 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 18:30 11, 11:55, 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 18:30 11, 11:55, 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 18:30 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 18:30 11, 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 18:30 11, 11:55, 13:10, 14:15, 15:20, 16:20, 18:30
Spirala: Nowy rozdział serii Piła 14:20, 16:30, 18:45, 20:55, 22 14:20, 16:30, 18:45, 20:55, 22 14:20, 16:30, 18:45, 20:55, 22 14:20, 16:30, 18:45, 20:55, 22 14:20, 16:30, 18:45, 20:55, 22 14:20, 16:30, 18:45, 20:55, 22 14:20, 16:30, 18:45, 20:55, 22
Skąd się biorą sny 10:15, 12:10 10:15, 12:10 10:15, 12:10 9:30, 12:10 10:15, 12:10 12:10
Sweet
20, 22:40 17:30, 19:50, 22:40 17:30, 19:50 17:30, 19:50 17:30, 19:50 19:50 17:30, 19:50
Tom & Jerry
13:20, 15:35, 17:50 11:05, 13:20, 15:35, 17:50 11:05, 13:20, 15:35, 17:50 11:05, 13:20, 15:35, 17:50 13:20, 15:35, 17:50 11:05, 13:20, 15:35, 17:30 11:05, 13:20, 15:35, 17:50
W jak morderstwo
14:10, 15:15, 18:15, 20:40 15:15, 17:40, 20:05, 22:30 15:15, 17:40, 20:05 15:15, 17:40, 20:05 15:15, 17:40, 20:05 15:15, 17:40, 20:05 15:15, 17:40, 20:05
Pokazy specjalne
19 czerwca 20:45 EURO 2020: Hiszpania – Polska
23 czerwca 17:45 EURO 2020: Polska – Szwecja

KINO TATRY
www.kinotatry.com.pl ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
18 czerwca 18:30 Zabij to i wyjedź z tego miasta
20:00 Palm Springs
19 czerwca 16:30 Sound of Metal
18:00 Zabij to i wyjedź z tego miasta
20:00 Palm Springs
20 czerwca 16:00 Sound of Metal
18:00 Zabij to i wyjedź z tego miasta
19:30 Palm Springs
22 czerwca 18:00 Zabij to i wyjedź z tego miasta
19:30 Sound of Metal
23 czerwca 18:00 Palm Springs
19:30 Zabij to i wyjedź z tego miasta
24 czerwca 18:00 Sound of Metal
20:00 Palm Springs

 
Zapraszamy do kin
14:20, 17:10, 20:10

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar kin -22-28 lutego
Repertuar kin – 27 września do 3 października 2019
cinema111
Repertuar kin – 1-7 sierpnia 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*