cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 13 do 19 czerwca 2014 roku.

 

KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
13 14 15 16 17 18 19
22 Jump Street 14:45, 19 10, 14:45, 19 9:15, 13:30, 20 9:15, 14:30, 19 9:15, 14:30, 19 10, 14:45, 19 10, 14:30, 18:30
Czarownica 11:45 14 14 11:45 11:45 11:45 14
Czarownica 3D 16:15 9:30 9:30 16:15 16:15 16:15
Jak wyresować smoka 2 11:45 11:45 11:45
Jak wyresować smoka 2 3D 16:15 16:15 16:15
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 21 21 21 21 21 21 21
Na skraju jutra 3D 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30 18:30
Niebo istnieje… naprawdę 16
Powstanie warszawskie 11
Rio 2 9:30 9:30 9:30 9:30
Rio 2 3D 14 14 10, 14 14
Wypis, wymaluj… miłość 12:45, 17, 21:15 12:30, 17, 21:15 11:30, 18 12:30, 17, 21:15 12:30, 17, 21:15 12:30, 17, 21:15 12:30, 17, 21:15
Pokazy specjalne

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
13 czerwca 16:30 Brzuszek
17:50 Mundial – Gra o wszystko
19:30 Psy
21:30 Wilgotne miejsca
14 czerwca 14:00 Ida
15:30 Sekret Filomeny
17:20 Mundial – Gra o wszystko
19:30 Brzuszek
20:50 Wilgotne miejsca
15 czerwca 14:00 Ida
15:30 Brzuszek
17:00 Mundial – Gra o wszystko
18:40 Sekret Filomeny
20:30 Wilgotne miejsca
16 czerwca 17:00 Brzuszek
18:20 Eastern Boys
20:30 Wilgotne miejsca
17 czerwca 17:00 Brzuszek
18:20 Mundial – Gra o wszystko
20:00 Wilgotne miejsca
19 czerwca 15:10 Ida
16:40 Brzuszek
18:00 Mundial – Gra o wszystko
19:40 Sekret Filomeny
21:30 Psy – pokaz gadany

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
13 14 15 16 17 18 19
Babadook 21:25 21:25 21:25 21:25 21:25 15:40 15:40
Casanova po przejściach 21:30 21:30 12:30, 16 12:15, 18, 21:30 15:50, 21:30 15:50, 21:30 15:50, 21:30
Co nas kręci 11:50
Eastern boys 13:30 13:35 12:50 13:35 13:15 17:15 13:10
Dziennik z podróży 15:45, 17:50 12, 15:50 20:10 12:15, 15:50 15:50 14:10, 21:25 21:25
Gdy budzą się demony 15:40 19:35 15:10 17:20 19:35 13, 19:30 21:35
Jak Ojciec i Syn 11:50, 17:20 11:45, 15:25, 17:20 12:10, 15:50, 17:20 19:30 13:45, 15:25, 17:20 13:30, 17:20 13:30, 17:20, 19:30
Mandarynki 14 13:50 14:15 13:50
Michael Kohlhaas 19:30 17:30 18 15:25 17:30 15:10 17:20
Powstanie Warszawskie 11:30, 13:10 12:20, 16:15, 17:50 14:15, 16:15, 17:50 12:50, 16:20, 17:50 14:10, 18 16:15 14:10, 16:20
Wilgotne miejsca
19:30, 21:35 14, 19:30, 21:40 19:30, 21:40 14, 17:30, 19:30, 21:35 19:30, 21:40 19:30, 21:35 12:15, 15:25, 19:30, 22
Wypisz, wymaluj… miłość 15:35, 19:30 14:15, 17:50, 19:30, 21:40 12:20, 17:50, 19:30, 21:40 14:20, 19:30, 21:35 14, 16, 19:30, 21:35 14:15, 17:50, 19:30, 21:40 14:20, 18, 19:30
Yves Saint Laurent 17:35, 20:30 16, 19:50 14:20, 19:50, 21:30 16, 19:45 17:35, 19:40 12:15, 17:35, 19:50 12:30, 17:35, 20
Pokazy specjalne
15 czerwca

12:20 Niedziela Seniora

18 czerwca

12:15 Środa Seniora


CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
13 14 15 16 17 18 19
22 Jump Street 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21 11, 16, 18:30, 21
Casanova po przejściach 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30 18, 20:15, 22:30
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki 3D 13 13 13 13 13 13 13
Czarownica (dubbing) 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19 10, 12:15, 14:30, 16:45, 19
Czarownica 3D (dubbing) 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45 11, 13:15, 15:30, 17:45
Czarownica 3D (napisy) 20, 21:30, 22:15 20, 21:30, 22:15 20, 21:30, 22:15 20, 21:30, 22:15 20, 21:30, 22:15 20, 21:30, 22:15 20, 21:30, 22:15
Dżej Dżej 20:15 22:30 22:30 20:15 20:15 20:15 20:15
Godzilla 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40 18:40
Godzilla 3D 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20 16, 21:20
Grace księżna Monaco 17 17 17 17 17 17 17
Gwiazd naszych wina 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40 12:40, 15:20, 18, 20:40
Jak wytresować smoka 2 13, 17:30 13, 17:30 13, 17:30
Jak wytresować smoka 2 3D 15:15 15:15 10:45, 15:15
Listonosz Pat i wielki świat 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45 10:45
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30 11:30, 14, 16:30, 19, 21:30
Na skraju jutra 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20 12:30, 17:30, 20
Na skraju jutra 3D 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30 10, 15, 22:30
Niesamowity Spider-Man 2 3D (dubbing) 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Pan Peabody i Sherman 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30
Powstanie Warszawskie 10:30, 11:15, 16:15, 18:15 10:30, 11:15, 16:15, 18:15 10:30, 11:15, 16:15, 18:15 10:30, 11:15, 16:15, 18:15 10:30, 11:15, 16:15, 18:15 10:30, 11:15, 16:15, 18:15 10:30, 11:15, 16:15, 18:15
Przychodzi facet do lekarza 20:15 20:15
Rio 2 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10 10, 12:20, 14:40, 17:10
Rio 2 3D 11, 13:20, 15:40 11, 13:20, 15:40 11, 13:20, 15:40 11, 13:20, 15:40 11, 13:20, 15:40 11, 13:20, 15:40 11, 13:20, 15:40
Sąsiedzi 13:45, 19:15, 22:30 13:45, 19:15 13:45, 19:15 13:45, 19:15, 22:30 13:45, 19:15, 22:30 13:45, 19:15, 22:30 13:45, 19:15, 22:30
Transcendencja 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22 19:30, 22
Uśpieni 22:15 22:30 22:30 22:15 22:15 22:15 22:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (dubbing) 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21 15:30, 18:15, 21
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 11:30, 14:15, 17 10 10 11:30, 14:15, 17 14:15, 17 11:30
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (napisy) 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45 19:45
Yves Saint Laurent 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15 21:15
Wypisz, wymaluj… Miłość 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21 11, 13:30, 16, 18:30, 21

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
14 czerwca 16:00 Spotkanie autorskie z twórcami książki „Stawkowy przewodnik filmowy” + Spotkanie z udziałem Stanisława Mikulskiego
18:00 Przelotni kochankowie
19:30 Przerwane objęcia
15 czerwca 12:00 Mały Kinematograf: Dokąd iść? O poznawaniu tego, co dookoła, odkrywaniu nowego…
15:00 Zwiąż mnieł
17:00 Niedziela etiud – przedstawia Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania
19:30 Kino Solo: Skóra, w której żyję
17 czerwca 17:00 Spotkanie z Józefem Romaszem
Dom Marka + Krymskie źródło
19:30 Lekcje harmonii
18 czerwca 17:00 Spotkanie z Piotrem Domarańczykiem
Sprośny sen, Babcia , Cuda polskie, Red light
19:30 Casanova po przejściach

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO KAMERALNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
13 14 15 16 17 18 19
Brzuszek 18:15 17:30 17:30 20 20 20
Kiedy umieram 20 19:15 19:15 15:45 15:45 15:45
Turystyczny Klub Filmowy 16:15 (Dominikana) 18 (Dominikana) 18 (Dominikana) 18 (Dominikana)

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
13 14 15 16 17 18 19
Michael Kohlhaas 19:15 20 20 16:45 16:45 16:45
Szukając Vivian Maier 17:15 18 18 19:15 19:15 19:15

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym terminie brak pokazów

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
13 14 15 16 17 18 19
Afrykańska przygoda 3D 10
Czarownica 3D (dubbing) 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15 14:15
Dzikie z natury 3D 10
Na skraju jutra 3D 11:45, 16:30, 19, 21:30 11:45, 16:30, 19, 21:30 11:45, 16:30, 19, 21:30 11:45, 16:30, 19, 21:30 11:45, 16:30, 19, 21:30 11:45, 16:30, 19, 21:30 11:45, 16:30, 19, 21:30
Pod taflą oceanu 3D 10 10

KINO Perła
terny OFF Piotrkowska
13 czerwca 19:00 Londyński bulwar
14 czerwca 19:00 Mocna Kawa Wcale Nie Jest Taka Zła + pokaz filmów Warszawskiej Szkoły Filmowej
15 czerwca 19:00 Całkowite zaćmienie
18 czerwca 19:00 Wyprawa na kraniec świata
19 czerwca 19:00 The Doors: historia nieopowiedziana

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
13 czerwca 19:00 Ostatni seans filmowy

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
13 14 15 16 17 18 19
22 Jump Street 10:10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10:10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10:10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10:10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10:10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10:10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30 10:10, 12:40, 15:15, 17:50, 20:30
300. Początek imperium 18 21
Babadook 20:15
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15 12:45, 15
Czarnoksiężnik z Oz: powrót Dorotki 3D
18
Czarownica (dubbing) 10, 12:20, 14:40 13:30, 15:50 13:30, 15:50 12, 14:20 10:40, 13 12, 14:20 11:10, 15:50
Czarownica 3D (dubbing) 11, 13:20, 15:40 11:10, 14:40, 18:15 11:10, 14:40, 18:15 11:10, 13:30, 15:50, 18:15 14:30, 16:50 9:30, 11:10, 13:30, 15:50, 18:15 13:30, 18:15
Czarownica 3D (napisy) 17, 19:20 17, 19:20 17, 19:20 19:20 19:20 19:20
Grawitacja 3D
21 18
Gwiazd naszych wina
11:30, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20 11:30, 14:20, 17:10, 20
Jack Strong 21 18
Jak wytresować smoka 2 11:30, 16:30 11:30, 16:30 12:50, 16:45
Jak wytresować smoka 2 3D 14 14 11:50, 14:20
Milion sposobów jak zginac na zachodzie
16:20, 19, 21:40 19, 21:40 19, 21:40 16:40, 20:40 15:20, 21:45 15:20, 16:40, 20:40 15:20, 20:40
Listonosz Pat i wielki świat 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30 10:30
Na skraju jutra 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10 12:15, 14:50, 17:30, 20:10
Na skraju jutra 3D 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 22 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45 11:15, 13:50, 16:30, 19:10, 21:45
Niebo istnieje… naprawdę
18 21
Niesamowity Spider-Man 2 (napisy) 18 18
Powstanie warszawskie 11:30 10 10 10:30, 15 10 10:30, 13 10:45
Przychodzi facet do lekarza 20:40 20:40
Rio 2 11:50, 14:20, 16:50 10, 14:20, 16:50 10, 14:20, 16:50 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30 10:30, 13, 15:30
Rio 2 3D 13:45 12:20 12:20 12:40 12:40
Sierpień w Hrabstwie Osage
21
Tomasz Ossoliński – Before the show 19:45, 21:30 19:45, 21:30 19:45, 21:30 19:45, 21:30 19:45, 21:30 19:45, 21:30 19:45, 21:30
Witaj w klubie 21
Wkręceni 18 21
Wypisz, wymaluj… miłość 14, 16:40, 19:15, 21:50 14, 16:40, 19:15, 21:50 14, 16:40, 19:15, 21:50 14, 16:40, 19:15, 21:50 14, 16:40, 19:15, 21:50 14, 16:40, 19:15, 21:50 14, 16:40, 19:15, 21:50
Wyścig 21 18
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie (napisy) 19:30, 21:40 19:30, 21:40 19:30, 21:40 21:40 21:40 21:40
X-Men: Przeszłość, która nadejdzie 3D (dubbing) 10 11 11 11 11 11 11
Yves Saint Laurent 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15 17:15
Pokazy specjalne
6 czerwca 23:00 Noc Kina
14 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
15 czerwca 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
17 czerwca 18:00 National Theatre Live – Król Lear
20:00 Kino Na Obcasach (Wypisz, wymaluj… miłość)

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
13 czerwca 17:30 Ida
18:50 Tajemnica Filomeny
20:30 Dziennik z podróży
14 czerwca 16:30 Ida
17:50 Tajemnica Filomeny
19:30 Życie Adeli
15 czerwca 15:10 Dziennik z podróży
16:00 Tajemnica Filomeny
17:40 Ida
19:00 Życie Adeli
17 czerwca 17:15 Ida
18:40 Dziennik z podróży
19:30 Tajemnica Filomeny
18 czerwca 17:45 Tajemnica Filomeny
19:20 Ida
19 czerwca 17:15 Ida
18:40 Życie Adeli

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
13 14 15 16 17 18 19
Casanova po przejściach 16:30 17, 20:20 12:30, 15:50 19 17:30 19:20 19
Dżej Dżej 18:20 13:30, 18:50 14:20, 17:40, 21:10 17:30 19:20 21:10 17:30
Teoria wszystkiego 15 19:10 20:50 20:50 17:20 20:50
Pokazy specjalne
13 czerwca 20:00 National Theatre Live: Król Lear

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10

,

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar kin – 30 marca do 5 kwietnia 2012
repertuar
Repertuar kin – 5-11 marca 2010
repertuar
Repertuar kin – 11-17 lutego 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*