cinema111Poniżej zamieszczamy repertuary łódzkich kin, w terminie od 1 do 7 maja 2015 roku.

 


KINO BAŁTYK
www.heliosnet.pl ul. Narutowicza 20 rezerwacja tel. 630-36-03 (indywidualna), 632-35-87 (grupowa)
1 2 3 4 5 6 7
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 11, 20:30
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 15
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 18, 21
Disco Polo 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45 15:45
Dom 11 11 11 11 11
Fru! 16:30 14:30 14:30 14:30 14:30 13:45
Saga wikingów 12, 14:15, 18:30, 20:45 18:30, 20:45 18:30, 20:45 18:30, 20:45 18:30, 20:45 18:30, 20:45 18:30, 20:45
Snajper 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15 20:15
Uprowadzona 3 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15
Ups! Arka odpłyneła 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30 10:30, 16:30 9:45, 16:30 16
Ups! Arka odpłyneła 3D 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 11:45 14
Wkręceni 2 18 18 18 18 18 18
Pokazy specjalne
7 maja 18:00 Kultura Dostępna – Jack Strong

KINO BODO
strona kina ul. Rewolucji 1905r 78/80 tel. 509 192 834
2 maja Sobota 02.05.2015
13:00 Jacek i Placek
14:30 Za jakie grzechy, dobry Boże?
16:30 Optymistki
18:10 Dzikie historie
20:20 Jak całkowicie zniknąć
3 maja 13:00 Ida
14:30 Był sobie las (wstęp 12 złotych)
16:00 Dzikie historie
18:10 Optymistki
19:50 Jak całkowicie zniknąć
21:30 Co robimy w ukryciu
4 maja 15:30 Za jakie grzechy, dobry Boże?
17:20 Optymistki
19:10 Dzikie historie
21:20 Jak całkowicie zniknąć
5 maja 16:20 Optymistki
18:00 Dzikie historie
20:10 Był sobie las (wstęp 12 złotych)
7 maja 16:00 Dzikie historie
18:10 Optymistki
19:50 Za jakie grzechy, dobry Boże?
21:30 Co robimy w ukryciu

KINO CHARLIE
www.charlie.pl ul. Piotrkowska 203/205 rezerwacja tel. 636-00-2392
1 2 3 4 5 6 7
Biały cień 17:30 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45 17:45
Body/ciało 15:15, 21:20 14:20 15:25, 21:30 15:15 15:15 15:15 15:20
Co robimy w ukryciu 21:15 13, 21:15 13, 21:15 13, 21:15 13:15, 21:15 13:15, 21:15 13, 21:15
Dzikie historie 15:10, 17, 21:15 13:10, 16, 21:15 11, 17:10, 21:15 15:10, 17, 21:20 17, 21:45 15:10, 17, 21:15 14
Gloria 14:45, 21:25 14:45, 21:25 11, 14:45, 21:25 14:45, 19:40 16:35, 19:40 16:35, 19:40 14:45, 21:25
Karski i władcy ludzkości 16:10, 17:20 11:50, 17:20, 19:50 11:45, 13:10, 15:15, 19:50 13:10, 17:20, 19:50 13:10, 16:10, 19:50 13:10, 17:20, 19:50 13:10, 16:10, 19:50
Klub dla wybrańców 13:15 15:20 13:15 13:15 14:15 13:15 21:30
Naginając reguły
19:35 16 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30
Optymistki 14:25, 18 14:20, 18 16:10, 18 16:10, 18 14:50, 16:10 14:50, 16:10 16:10, 18
Poskromić playboya 19:40 12:40, 19:40 19:40 21:35 21:35 21:35 19:40
System (Child 44) 18:45 18:45 18:45 18:45 17:30, 21:20 12:45, 18:45 17:30, 19:10
Wędrówka na zachód 16:50 16:50 12, 16:50 16:50 18:35 18:35 16:50
Zabójcy bażantów 13, 19:15 12:15, 18:10 13:15, 16:40, 19:20 13, 19:15, 21:15 13, 19:15 19:15, 21:20 13:15, 17, 21:40
Pokazy specjalne
2 maja 20:30 Premiera filmu deskorolkowego – Propeller
3 maja 13:15 Niedziela Seniora
5 maja 20:00 Party Girl – pokaz przedpremierowy
6 maja 12:45 Środa Seniora
7 maja 20:00 Taxi Teheran – pokaz przedpremierowy

CINEMA CITY
www.cinema-city.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
1 2 3 4 5 6 7
Asterix i Obeliks: Osiedle bogów 12 9:55, 12 12 12 12 12 12
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 12, 15
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 18, 21
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 11, 14, 17
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 20
Baranek Shaun 10:30, 12:30 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 10:10
Barbie: Super księżniczku 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40
Body/Ciało 19 18 18 18
Chappie    16:30 21 21 21
Chłopak z sąsiedztwa 13:30, 18:10, 20:10, 22:30 13:30, 18:10, 20:10, 22:30 13:30, 18:10, 20:10, 22:30 13:30, 18:10, 20:10, 22:30 13:30, 18:10, 20:10, 22:30 13:30, 18:10, 20:10, 22:30 13:30, 18:10, 20:10, 22:30
Disco Polo 14:40, 19:30, 21:50 14:40, 19:30, 21:50 14:40, 19:30, 21:50 14:40, 21:50 14:40, 19:30, 21:50 14:40, 19:30, 21:50 14:40, 18:50
Dom 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:40 10, 14:20, 18:40
Dom 3D 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30 11, 13:10, 15:20, 17:30  11, 13:10, 15:20, 17:30  11, 13:10, 15:20, 17:30 12:10, 16:30
Drugi Hotel Marigold 20:30 20:30 20:30
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15
Ex Machina 11:20, 15:40, 20:20 15:40, 20:20, 22:30 15:40, 20:20, 22:30 15:40, 20:10, 22:30 15:40, 20:10, 22:30 15:40, 20:10, 22:30 21:10
Fru! 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40 10:40, 12:40
Kopciuszek (dubbing)
11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20 11:20, 13:40, 16, 18:20
Nocny pościg 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 19:30, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20, 22:30 10, 12:30, 15, 17:30, 20:30, 22:30
Oculus 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:50 20:45
Pingwiny z Madagaskaru 10:20, 14:30 10:20, 14:30 10:20, 14:30 10:20, 14:30 10:20, 14:30 10:20, 14:30 10:20, 14:30
Piramida 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 21 18:30, 20:30, 22:30 18:30, 20:30, 22:30 18:30, 20:30, 22:30 18:30, 21
Poskromić Playboya 11:20, 16:20, 19:40, 21:50 11:20, 16:20, 19:40, 21:50 11:20, 16:20, 19:40, 21:50 11:20, 16:20, 19:40, 21:50 11:20, 16:20, 19:40, 21:50 11:20, 16:20, 19:40, 21:50 12:10, 16:20, 19:40, 21:50
Saga Wikingów 10:20, 12:30, 14:40, 16:50, 19, 21:10 10:20, 12:30, 14:40, 16:50, 19, 21:10 10:20, 12:30, 14:40, 16:50, 19, 21:10 10:20, 12:30, 14:40, 16:50, 19, 21:10 10:20, 12:30, 14:40, 16:50, 19, 21:10 10:20, 12:30, 14:40, 16:50, 19, 21:10 10:20, 12:30, 14:40, 16:50, 19, 21:10
Seks, miłość, terapia 14:30
Selma 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30
Snajper 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40 20:40
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10 10:50, 13, 15:10
Szybcy i wściekli 7 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 18:40, 20:40, 21:30 12, 14:50, 17:40, 20:40
System 14, 16:50, 19:40, 22:10 14, 16:50, 19:40, 22:10 14, 16:50, 19:40, 22:10 14, 16:50, 19:40, 22:10 14, 16:50, 19:40, 22:10 14, 16:50, 19:40, 22:10 14, 16:50, 19:40, 22:10
The DUFF 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30 12:20, 16:30
Ups! Arka odpłyneła 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19 13, 17, 19
Ups! Arka odpłyneła 3D 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15 11, 15
Wiek Adaline 18 18 18
Zabójcy bażantów 15:40, 19:15, 21:45 15:40, 19:15, 21:45 15:40, 19:15, 21:45 15:40, 19:15, 21:45 15:40, 19:15, 21:45 15:40, 19:15, 21:45 15:40, 19:15, 21:45
Zbuntowana 17 17 17 17 17 17 17
Ze wszystkich sił 13:40, 17:15 13:40, 17:15 13:40, 17:15 13:40, 17:15 13:40, 17:15 13:40, 17:15 14:20, 17:15

KINEMATOGRAF
www.kinomuzeum.pl pl. Zwycięstwa 1  tel. 674-09-57
4 maja Akademia Polskiego Filmu
17:00 Wykład dr Dagmary Rode
Szpital Przemienienia
Aria dla atlety
5 maja 18:00 Selma
20:15 Body / Ciało
6 maja 18:00 Dystans
19:30 Selma
7 maja 18:00 Spotkanie z Jerzym Hoffmanem i Marcinem Kotem Bastkowskim – twórcami filmu „Potop Redivivus”, prezentacja książki „Potop Redivivus”
Projekcja filmu: Potop Redivivus

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO PRZYTULNE
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 232 tel. 633-70-13
1 2 3 4 5 6 7
Flamenco, Flamenco 18:30 18:30 14:15 12:15
Optymistka 14:15 14:15 18:30 14:15
Psychologiczna Akademia Filmowa 17:30 (Klasa)
Seans Turystyczny 16:30 (Wysypy Greckie) 18:15 (Szwajcaria) 12:15 (Szwajcaria) 12:15 (Szwajcaria) 12:15 (Brazylia) 16:30 (Polska) 16 (Los Angeles)
Trójmiasto i okolice: Gdańsk 16 16

ŁÓDZKI DOM KULTURY – KINO SZPULKA
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18 sala 105 tel. 633-70-13
1 2 3 4 5 6 7
Fanka 19 17 19 17
Motyl Still Alice 17 19 17 19

KINO MuBa
www.se-ma-for.com ul.  Tuwima 54 B. 24 tel. 42 681-54-74
w tym okresie brak pokazów filmowych

IMAX ŁÓDŹ
www.kinoimax.pl ul. Drewnowska 58 rezerwacja tel. 664-64-64 (indywidualna), 664-64-46 (grupowa)
1 2 3 4 5 6 7
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 16, 19, 22
Dzikie z natury 3D 10
Hubble 3D 10:30
Szybcy i wściekli 7 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:10, 13, 15:50, 20 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10 10:10, 13, 15:50, 18:40
Pokazy specjalne
4 maja 19:30 Star Wars Day
6 maja 21:30 Maraton Avengers

KINO POLONIA
www.kinopolonia.eu  ul. Piotrkowska 67
Kino jest nieczynne

KINO PWSFTviT
facebook fanpage ul. Targowa 61/63 – sala projekcyjna A w Rektoracie (wstęp wolny)
4 maja 19:00 Aria dla atlety
7 maja 15:00 Stacja Warszawa 19:00 Trzy kolory: biały

SILVER SCREEN
www.silverscreen.com.pl ul. Piłsudskiego 5 rezerwacja tel. 299-71-10 (indywidualne) 299-71-24 (grupowe)
1 2 3 4 5 6 7
50 twarzy Greya 18 18 20:30 18 20:30
Avengers: Czas Ultrona (dubbing) 11:30, 14:30, 17:30
Avengers: Czas Ultrona (napisy) 11, 14, 17, 20, 21:30
Avengers: Czas Ultrona 3D (dubbing) 10, 12:30, 15:30, 18:30
Avengers: Czas Ultrona 3D (napisy) 13, 16, 19, 20:30, 22
Baranek Shaun 10:10, 12, 14:10 13:30 13:30 11 11
Chłopak z sąsiedztwa 20:10 21:40 21:30 20:10 20:15 20:15 20:10
Disco Polo
20:45 18 21:10 18 20:45 18
Dom 11, 15:45, 18 11, 15:45, 18 11, 15:45, 18 10:45, 13, 15:45, 18 10:45, 13, 15:45, 18 10:45, 13, 15:45, 18 11:45, 16:15
Dom 3D 13:20 13:20 13:20 11:45, 14 11:45, 14 11:45, 14 14
Drugi Hotel Marigold 18:15 19 20:10
Dzikie historie 16:20 18:15 18:15 21 18:15
Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 10:10, 12:10, 16:15 10, 13:45 10, 13:45
Fru! 10:40, 11:50, 14:10 11:30 11:30
Kingsman: tajne służby
21 18:15 21 16:10 21
Kopciuszek (dubbing)
12:15, 14:50, 17:30 11:10, 13:45, 16:20 11:10, 13:45, 16:20 10:20, 13, 15:40 10:50, 13:30 10:20, 13, 15:40 11:15, 13:50
Nocny pościg 20:45 20:15 20:15 20:15 16:20 16:20
Oculus 21 21 21 21 21 21
Paddington 13:30, 15:45 12, 15:40 12, 15:40
Poskromić playboya
19:15, 21:30 19:15, 21:30 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 14, 19:15, 21:30 19:15, 21:30
Saga Wikingów 13, 15:20, 17:40, 20:15 13, 15:20, 17:40, 20 13, 15:20, 17:40, 20 13, 15:20, 17:40, 20 13, 15:20, 17:40, 20 13, 15:20, 17:40, 20 13, 15:20, 17:40, 20
Sekrety morza 10:15, 12:30, 14:45, 17    10:15, 12:30, 14:45, 17    10:15, 12:30, 14:45, 17   
SpongeBob: Na suchym lądzie 10:45 10:45 10:45 10:15
System 14:20, 17:20, 20:20 14:20, 17:20, 20:20 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20 11:20, 14:20, 17:20, 20:20
Szybcy i wściekli 7 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 17:30, 20:30 11:30, 14:30, 16:15,  17:30, 20:30 11:30, 14:30, 16:15, 17:30, 20:10 11:30, 14:30, 16:15, 17:30, 20:10 11:30, 14:30, 17:30, 20:30
THE DUFF [#TA BRZYDKA I GRUBA] 13:20 13:20 13:20
Tip. Opowieść o odwadze 10:30 10:30 10:30
Ups! Arka odpłyneła 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:15, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50 11:20, 13:30, 15:40, 17:50
Ups! Arka opłyneła 3D 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45 10, 12:10, 14:20, 16:30, 18:45
Wiel Adaline 18:15 20:10 19
Wielka szóstka 10:45, 13:15, 15:45 10:30, 15:45 10:30, 15:45
Zbuntowana 11:10 11:10 11:10
Zabójcy bażantów
19, 21:40 20:30 20:45 16:15, 20:45 19, 21:40 19, 21:40 16:30, 21
Ze wszystkich sił 15:50 15:50 15:50
Pokazy specjalne
1 maja 20:00 Smak Kina z Wedlem: Koneser
2 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
3 maja 10:30, 12:00 Poranki dla dzieci
4 maja 19:00 Ermitaż odkryty. 250 lat gromadzenia zbiorów
5 maja 19:00 Kocham Kino: Polowanie na muchy
20:30 Liga Mistrzów: Juventus Turyn – Real Madryt
6 maja 20:30 Liga Mistrzów: FC Barcelona – Bayern Monachium
7 maja 19:00 Maraton koncertowy Queen

KINO TATRY
ul. Sienkiewicza 40 tel. 633-31-72
1 maja 15.00 Za jakie grzechy, dobry Boże?
16.45 Ida
18.00 Dzikie historie
20.00 Lewiatan
2 maja 14.30 Ida
15.45 Za jakie grzechy, dobry Boże?
17.30 Lewiatan
20.00 Dzikie historie
3 maja 15.00 Lewiatan
17.30 Ida
18.45 Dzikie historie

KINO 3D WYTWÓRNIA
www.kinowytwornia.pl ul. Łąkowa 29
6 maja 18:00 LAUREACI FST NA WIELKIM EKRANIE: Jeziorak

Zapraszamy do kin.

{jumi [media/reklama.htm]}

14:20, 17:10, 20:10
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cinema111
Repertuar kin – 19-25 lutego
repertuar
Repertuar kin – 4-10 lutego 2011
repertuar
Repertuar kin – 1-7 czerwca 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*