renton2525 marca w Starej Szwalni odbył się koncert warszawskiej grupy Renton. Panowie zaprezentowali 13-piosenkowy set, w którym znalazły się pochodzące z debiutanckiej płyty, dobrze znane piosenki, takie jak np. Hey girl, 3 days, Lazy Wild, jak również utwory zapowiadające nowy krążek, którego premiera planowana jest na drugą połowę tego roku.

Koncert rozpoczął się dość nieśmiało. Publika nie od razu chciała podejść pod samą scenę i dać się ponieść muzyce i emocjom. Być może to przez lekki marazm, jaki wkradł się w czasie niemal 100-minutowego oczekiwania na koncert. Zespołowi jednak udało się zrekompensować to opóźnienie. Panowie skutecznie rozruszali fanów, którzy ostatecznie chętnie dali upust swej energii. Niejednokrotnie do tańczącej grupki osób dołączał sam wokalista. Najbardziej energetycznym utworem okazał się niezwykle taneczny i nośny przebój Renton – Lubię w klubie. Wokalista Marek Karwowski zadedykował go wszystkim osobom lubiącym tańczyć.

W czasie ich ostatniego koncertu w Łodzi, 2 lata temu, parę osób z publiki wdarło się na scenę i uszkodziło komputer zespołu. W piątek na szczęście obyło się bez takich ekscesów. Mało tego, wokalista dostał liścik od fanki, a inna ochoczo się z nim fotografowała. Miejmy nadzieję, że złe wrażenie zostało już zatarte i Panowie będą częściej odwiedzać nasze miasto.

Renton w Starej Szwalni Renton w Starej SzwalniRenton w Starej Szwalni Renton w Starej Szwalni
Renton w Starej SzwalniRenton w Starej Szwalni Renton w Starej SzwalniRenton w Starej Szwalni Renton w Starej SzwalniRenton w Starej Szwalni

/fot. Magdalena Stefańska

Zobacz także:

Monochrom & Stereo w Ciągotach i Tęsknotach (foto)

The Washing Machine & Pornohagen w Stereo Krogs (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_8470
Podsiadło: Red Bull Tour Bus w Łodzi (foto)
IMGP5723-Edit
Finał Rockowania 2017 (foto)
sipr_20100822_theadicts_glowne
Wunder Wave 68 – The Adicts w Łodzi (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*