renijusisW piątek, 25 listopada o godz. 21 w OHM (Manufaktura) rozpocznie się koncert Reni Jusis. Bilety kosztują 40/45 zł.

RENI JUSIS „BANG!” to siódmy album ikony naszej elektroniki! Materiał jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa. Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie dyskretnie rezonują brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hip-hopowym beatem czy retro popem.

W zupełnie nowej koncertowej odsłonie artystkę na scenie wspierać będą STENDEK (elektronika) i Frodo (perkusja)! Oprócz premierowego materiału na koncertach nie zabraknie starszych utworów artystki w zupełnie nowych aranżacjach!  Jesienna trasa koncertowa Reni Jusis to także wyjątkowe doznania wizualne o które dba kolektyw wooom!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9675
Erith w Spaleni Słońcem
Steve Rothery Band w Scenografii
semantyka
Semantyka w Żarty Żartami

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*