Anna Zaradny, Rites Of Fall, Maciej Ożóg, Wiktor Skok i Ola Hoffer wystąpią w sobotę 24 lipca na terenie kompleksu biurowego Textorial Park podczas najnowszej edycji RENDER – wydarzenia łączącego muzykę i sztuki wizualne.

RENDER w tegorocznej odsłonie to koncert muzyki elektronicznej z udziałem artystów, których występy zaprezentują publiczności na pozór odległe rejony sztuki nowoczesnej powiązane ze sobą eksperymentalnymi korzeniami, twórczością awangardy oraz około-industrialnymi i technologicznymi inspiracjami. Wydarzenie odbędzie się w Amfiteatrze kompleksu biurowego Textorial Park na Księżym Młynie. Start o 18:00, koniec o 01:00 w nocy.

– Każde wydarzenie, które ożywia Księży Młyn, aktywizuje lokalną społeczność i integruje Łodzian jest warte naszego zaangażowania. Cieszymy się, że RENDER w tym roku zagości w kampusie Textorial Park i sprawi, że industrialne przestrzenie dawnych magazynów bawełny fabryki Karola Scheiblera wypełnią się muzyką i sztuką – mówi Anna Banaś, prezes St. Paul’s Developments Polska.

Zaproszenie do projektu RENDER na ten wieczór przyjęli wyjątkowi artyści, którzy w Łodzi będą koncertować po raz pierwszy:

Anna Zaradny, artystka sztuk wizualnych i sound artu, kompozytorka, improwizatorka, instrumentalistka.

Rites Of Fall – projekt Bartka Kuszewskiego, to postapokaliptyczna elektronika, przesterowane drony, ambientowa duchota z obecną w utworach industrialną warstwą rytmiczną.

Maciej Ożóg – artysta dźwięku, teoretyk kultury i mediów, który od początku lat dziewięćdziesiątych uczestniczył w scenie muzyki eksperymentalnej w Polsce.

Wiktor Skok – I’M AFRAID OF MY HMM MMMH – artysta audiowizualny, eksploatujący wiele tworzyw i metod ekspresji wystąpi z kilkugodzinnym setem zawierającym przetworzone melodie z różnych lat i miejsc wraz z autorskimi kompozycjami.

Ola Hoffer – artystka wizualna, która skupia swoje działanie na pograniczu typografii i sztuki drukarskiej z elementami klasycznej typografii i technikami warsztatowymi.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem norm sanitarno-epidemiologicznych – organizatorzy zapewnią punkty do dezynfekcji rąk. Jednocześnie przypominamy o zachowaniu odpowiedniego dystansu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lunac
LUNA-C w Lordi’s
polfinal-lodz
Półfinałowa bitwa konkursu DJ’skiego Hear Me By Absolut
28.02_plakat_lodz
Drum’n’Bass Melody Back To The Roots

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*