AIESECChcesz mieć większy wpływ na lokalną społeczność, a przy okazji zdobywać doświadczenie? A może chcesz poznać aktywnych i pełnych zapału ludzi takich jak Ty? Postaw na swój rozwój i zgłoś się do organizacji studenckiej AIESEC Łódź.

Aplikacje dostępne są do 20 października 2013 roku na stronie http://aiesec.pl/lodz/.

W AIESEC działa obecnie ponad 86 000 członków ze 124 krajów. Organizacja wspiera studentów w odkrywaniu i rozwoju umiejętności w obszarach takich jak m.in. marketing, sprzedaż, budżetowanie, planowanie czy też koordynowanie projektów. Pomagają w tym liczne szkolenia oraz konferencje zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym.

W ramach rekrutacji w dniu 12 października w Pałacu Młodzieży przy ul. Wyszyńskiego 86 odbędzie się Global Village – wydarzenie, podczas którego kilkunastu zagranicznych wolontariuszy ukaże kultury swoich krajów oraz poczęstuje narodowymi potrawami. Wieczorem proponują wspólną zabawę w międzynarodowym gronie w 6. Dzielnicy.

Więcej informacji na temat AIESEC, rekrutacji oraz projektów, w których możesz wziąć udział znajdziesz na stronie http://aiesec.pl/lodz/.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Festiwal Łódź Czterech Kultur 2022 – informacje
nieruchomosci
Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Dom czy Mieszkanie 2017
joga_poniatowski
Światowy Dzień Jogi w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*