Grupa studentów REkoncept poszukuje artystów chętnych do wzięcia udziału w organizowanym przez nich kiermaszu rękodzieła z recyklingu. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia 2021 roku, w klubokawiarni Kipisz, ul. Piotrkowska 282, nabór trwa do 26 marca 2021 roku. Koszt wystawienia prac wynosi 75 złotych.

Do udziału w kiermaszu i przedstawienia swoich produktów grupa REkoncept zaprasza artystów, którzy w swojej twórczości dbają o idee ekologiczne i przekładają je na swoje prace. Kreatorów kierujących się założeniami less oraz zero waste – pozyskujących materiały z drugiej ręki, na nowo wykorzystujących stare tkaniny, dających nowe życie przedmiotom z historią, zapraszają do kontaktu poprzez e-mail, wysyłając wiadomość na adres rekiermasz.organizacja@gmail.com, a także poprzez media społecznościowe.

Organizatorzy zapewniają wystawcom przestrzeń oraz stanowisko do sprzedaży wyrobów, w zamian za opłatę w wysokości 75 złotych.

Głównym założeniem wydarzenia jest promowanie artystów/ek, rękodzielników/czek, działających zgodnie z ideą less oraz zero waste. Upcykling w kreatywnej formie to szansa na drugie życie, a jednocześnie troska o dobro naszej planety.

Nasze działania rozpoczęły się od kiermaszu charytatywnego, który realizowaliśmy w celu wsparcia Fundacji Słonie na Balkonie, która otacza opieką dzieci wymagające leczenia psychiatrycznego. Jednak nie chcemy na tym poprzestać, zależy nam na promowaniu ekologii, jednocześnie nie zapominając o naszej pasji, jaką jest szeroko-pojęta kultura i sztuka. Chcemy wspomóc promocję artystów, którzy małymi krokami, ratują naszą planetę. Kiermasz to kolejny krok na przód w uświadamianiu łódzkiej społeczności, że recykling to nasza przyszłość!”.

Grupa REkoncept zaprasza do kontaktu artystów, dla których idea less oraz zero waste to nieodłączna część twórczości. Nabór zakończy się w dniu 26 marca 2021 roku.

Kontakt: rekiermasz.organizacja@gmail.com

https://www.facebook.com/rekoncept.org

https://www.instagram.com/re_koncept/

REkoncept – nabór artystów na kiermasz rękodzieła less oraz zero waste.

Rekoncept – spotkanie, ekowrażliwość, działanie z duszą

Termin naboru: do 26.03.2021 r.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Wege Festiwal Łódź
Festiwal „Meet My Make Up”
masakrytyczna
Styczniowa Masa Krytyczna

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*