Rehabilitacja – Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

rehabilitacjaOd 21 do 23 września w Hali EXPO odbędą się Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie.  Podczas 25 edycji swoją ofertę zaprezentuje 224 wystawców z całego świata.

Organizatorzy targów spodziewają się, że wśród ponad 7000 zwiedzających ponad połowę będą stanowili specjaliści z różnych dziedzin. Będą to między innymi: lekarze, fizjoterapeuci, dyrektorzy placówek medycznych, przedstawiciele ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów. Wielu z nich weźmie udział w towarzyszących targom konferencjach, seminariach i wydarzeniach oraz Kongresie Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji.

Podczas targów Rehabilitacja prezentowane będą najnowsze urządzenia wspomagające diagnozowanie‚ leczenie i rehabilitację. Wystawcy pokażą kilkadziesiąt premierowych produktów: sprzęt i  wyposażenie dla ośrodków rehabilitacji, sanatoriów, uzdrowisk, centrów medycyny sportowej oraz gabinetów medical spa.

Odwiedzający targi będą mogli zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Dodatkowo wszyscy chętni będą mogli poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

Godziny otwarcia:
Czwartek (21 września) – 10:00 – 17:00
Piątek (22 września) – 10:00 – 17:00
Sobota (23 września) – 10:00 – 15:30

Ceny biletów:
osoby niepełnosprawne wraz z opiekunem – wstęp bezpłatny po odebraniu zaproszenia z kasy
normalny – 30 zł (nie wymaga rejestracji)
ulgowy – 20 zł (emeryci, studenci oraz zwiedzający po zarejestrowaniu)
jednodniowa karta wstępu – 25 zł
dwudniowa karta wstępu – 40 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *