Uwaga:

Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wstęp:

„Plaster  Łódzki” zwany w dalszej części dokumentu Portalem jest serwisem internetowym prowadzonym przez Fundację Na Rzecz Kultury „Plaster Łódzki”.

Poniższy dokument stanowi formę porozumienia pomiędzy Fundacją., a osobami korzystającymi z Portalu.

Portal jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych wydarzeniami związanymi z Łodzią.

Informacje publikowane w serwisie pochodzą z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł i wg najlepszej wiedzy Fundacji., mogą być uznane za rzetelne. Przedstawione w serwisie opinie, poglądy i komentarze stanowią wyraz osobistej wiedzy i poglądów ich autorów.

Prawa autorskie:

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w serwisie podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o Prawie autorskim i prawach pokrewnych ( Dz.U. nr 24, pozycja 83 z późn. zm.). Właścicielami praw są autorzy tekstów opublikowanych na Portalu.

Wykorzystywanie danych z serwisu w celach niekomercyjnych odbywać się może po uprzednim powiadomieniu osoby reprezentującej Fundację.

Wykorzystywanie danych z serwisu w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej Fundację.

Komentarze:

Portal umożliwia jego użytkownikom komentowanie poszczególnych treści zawartych na stronie. Redakcja prosi wszystkich korzystających o szacunek do innych użytkowników Internetu, zachowanie kultury zachowania i wypowiedzi, nie łamanie prawa oraz trzymanie się zasad netykiety.

Osoby reprezentującej Fundację. mają prawą do usunięcia z treści komentarzy elementów reklamowych, obraźliwych, nawiązujących do przemocy i łamiących polskie prawo.


Ochrona prywatności:

Fundacja w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników Portalu. Korzystanie z Portalu nie wymaga przedstawiania przez użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację. Jedynym wyjątkiem mogą być ankiety, konkursy oraz newsletter do których przystąpienie jest dobrowolne i nie wpływa w żaden sposób na zasady korzystania z Portalu.

Dane uzyskane na tej drodze mają dla firmy Zielone Media charakter informacyjny, a ich wyniki są wykorzystywane wyłącznie do wewnętrznych potrzeb firmy zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych ( Dz. U. nr 133 z dn. 29.10.1997, pozycja 833 ).

Portal zastrzega sobie prawo do umieszczania w treści newslettera odpowiednio oznaczonych reklam i ofert partnerskich oraz promowania swoich usług.

Redakcja Portalu  zastrzega, że dane użytkownika podejrzanego o popełnienie przestępstwa mogą zostać udostępnione odpowiednim organom państwowym wyłącznie, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądu polskiego, zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.

Podczas wizyty na stronie Portalu, dane dotyczące wizyty użytkownika (np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.) zbierane są automatycznie. Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie Portalu, zbierania danych demograficznych o użytkownikach, lub do personalizacji zawartości strony Portalu. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Każdy użytkownik korzystający z Portalu oświadcza, że zapoznał się z zapisami powyższego dokumentu i zobowiązuje się do ich przestrzegania.