plakat_rfm_2013_internetWyobraź sobie miasto, które jest przyjazne dla mieszkańców. Miasto, które poprzez ewolucję staje się wydajniejsze i zrównoważone w dziedzinie energii, transportu, informacji czy technologii.

Wyobraź sobie młodych ludzi, którzy dzięki swojej aktywności mają realny wpływ na politykę nie tylko na szczeblu regionalnym, ale także krajowym czy europejskim. Wyobraź sobie liderów branż takich jak przedsiębiorczość, kultura i sztuka, nauka i oświata czy administracja państwowa, którzy są na wyciągnięcie ręki i podejmą polemikę na każdy temat. Wyobraź sobie fundusze unijne, które nie kryją przed Tobą żadnych tajemnic.

Nie musisz sobie tego wyobrażać! Wszystko to w jednym miejscu podczas Regionalnego Forum Młodych

Regionalne Forum Młodych
16 – 18 kwietnia 2013 r.

Szczegóły można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/147191688780633/

Całość wydarzenia kończymy nocnym pokazem filmowym Forum Movie Night, podczas którego zaprezentujemy filmy krótkometrażowe poruszające tematykę tegorocznym Forum, zaś po nim zapraszam na after party w MS Cafe.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie: http://regionalneforummlodych.pl/pl/program

Udział w wydarzeniu wymaga rejestracji. Dokonać jej można poprzez formularz dostępny na stronie: http://regionalneforummlodych.pl/pl/participation

„Regionalne Forum Młodych” to realizowany przez Fundację Ars Imago, przy współpracy z organizacjami oraz wiodącymi instytucjami naszego miasta kompleksowy program, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do dyskusji i refleksji na temat istotnych problemów i wyzwań województwa łódzkiego, a w szczególności na temat roli młodego pokolenia we współczesnym świecie, co przekładać się będzie na jakość współpracy między młodymi ludźmi, organizacjami młodzieżowymi, osobami pracującymi z młodzieżą, a decydentami, ekspertami czy politykami, tak aby działania skierowane do młodzieży jak najlepiej odpowiadały jej potrzebom oraz do wiązania swojej przyszłości z Łodzią.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Łódzkie Senioralia 2022
Bałucki Bigiel 2018 – informacje
lka
Ferie pełne atrakcji dla pasażerów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*