regatyOd najbliższej soboty Patio Portu Łódź po raz kolejny zmieni swoją wakacyjną aranżację i tym razem przeniesie nas w klimat sportowych wodnych atrakcji. Każdy, kto odwiedzi Centrum w okresie od 1 do 14 sierpnia będzie miał okazję popływać w basenie w dmuchanej kuli i na rowerku wodnym oraz wziąć udział w niecodziennych zawodach – „Regatach o Puchar Portu Łódź”.

Regaty w Łodzi? Jak najbardziej i to oczywiście w Porcie Łódź, który na pierwsze dwa tygodnie sierpnia przygotował dla swoich Gości niezwykłe atrakcje w postaci wodnego show i  regat modeli łodzi zdalnie sterowanych. W najbliższy weekend na Patio pojawi się basen o wymiarach 6 m x 8 m, w którym każdego dnia do połowy sierpnia będą odbywać się mini regaty. Każdy uczestnik biorący udział w zawodach będzie miał okazję powalczyć o Puchar Portu Łódź.

Obok basenu pojawi się plaża, na której Goście będą mogli zagrać w siatkówkę, badmintona i wziąć udział w innych sportowych atrakcjach. Będzie także okazja by  popływać w basenie w dmuchanej kuli i na rowerku wodnym. Wodne show potrwa w Porcie Łódź od 1 do 14 sierpnia.

Harmonogram wydarzenia:
• 14.00 – 15.00 –  codziennie regaty łodzi zdalnie sterowanych
• Cały dzień wodne zabawy w kuli lub rowerze wodnym

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
partum
Ewa Partum – Legalizujemy przestrzeń!
Moto Weteran Bazar – maj 2014
IMG_7135
Targi Ślubne Łódź 2016 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*