Refusal, Bestia i Lobotomia w Magnetofonie

We wtorek, 14 sierpnia o godz. 19 w Magnetofonie wystąpią Refusal, Bestia i Lobotomia. Wstęp wynosi 20 zł.

Refusal – (Death metal/grindcore)
Fiński death metal, napieprzający już od ponad 10 lat, w tegorocznej trasie po Europie pierwszy raz zawitamy do Polski. Zagramy wam kawałki z naszego debiutu „We Rot Within” i z nadchodzącego drugiego albumu „Epitome of Void”.

Bestia – (Doom/sludge)
Gramy dość powolny i gruboziarnisty metal, który czasem zawiewa mroźnymi wiatrami z północy, a czasem sprawia, że grzęźniemy po szyję w czarnym bagnie. Dwie części brudu, jedna dymu, dużo smoły i łut zapachu mokrego futra pośród omszałych, powykrzywianych korzeni.

LOBOTOMIA – (Thrash/death metal)
Lobotomia. Zespół utworzony lata temu zaczerpnął inspiracje dla swojej nazwy przez zlokalizowanie swojej sali prób w bliskim sąsiedztwie lokalnego szpitala psychatrycznego. Czysty zbieg okoliczności, który zainspirował tematykę stojącą za muzuką zespołu i dał początek nowej krwii na lokalnej scenie metalowej. W tej formie Lobotomia psuje młode, wrażliwe, dziewicze umysły dzięki niezwykłej mieszance różnych gatunków zebranych przez 5 osób pochodzących z różnych stylów muzycznych. Lobotomia odwołuje się do klasyków Thrash Metalu, ale z doużym wpływem innych gatunków muzycznych. Lobotomię można łatwo sklasyfikować jako zespół grający mieszankę Thrash / Death / Black..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *