redroomW piątek, 20 października o godz. 20:30 w Krańcoofce wystąpi RedRoom oraz Suchy Pion. Bilety kosztują 10 zł.

„Tajemnica Tour” to dziesięć premierowych koncertów promujących drugi studyjny album zespołu RedRoom „Tajemnica”. Napisana w całości po polsku „Tajemnica” zaskakuje połączeniem energetycznych riffów, charakterystycznych dla formacji, wpadających w ucho refrenów i – co jest nowością w brzmieniu RedRoom’u – elektroniki i syntezatorów (dźwięki Michała Wojtasa znanego z „Uniqplan”, „Amarok”).

Produkcją muzyczną zajął się Michał „Majkel” Kurowski z „Old School Studio”, miks i mastering zrealizował Piotr „Dziki Chancewicz z „Media Studio” (na koncie m.in płyty Voo Voo, Luxtorpedy, Marii Peszek).

RedRoom powstał w 2009 roku w Warszawie. Formacja zagrała ponad 200 koncertów w całej Polsce (cztery ogólnopolskie trasy koncertowe), miała przyjemność spotkać się
na jednej scenie m.in z zespołami Ira, Enej, Poparzeni Kawą Trzy, Carpe Diem, Budka Suflera, Mech, Łąki Łan, Transsexdisco, Cree, Loka czy TSA.
W 2014 roku RedRoom wydał debiutancką płytę „Kamienice i Neony”.

Od 2015 r. RedRoom tworzy i koncertuje w składzie:
Paweł Jędrusik – gitara, wokal, teksty
Cezary Ratyński – gitara
Kuba Modzelewski – bas
Paweł Wiśniewski – perkusja, chóry

Suchy Pion, Łódź. Dobry wieczór. Gramy muzykę ciężką, bo taką lubimy. Inspiracje czerpiemy zewsząd – od AC/DC przez Led Zeppelin po ZZ Top; od Siekiery przez Nocnego Kochanka po Niemena.
Plan jest taki: przychodzicie na nasze koncerty i świetnie się bawicie, a my balujemy za dolary z biletów w blasku sławy. Chyba, że będziemy znani tylko w pięciu łódzkich klubach. Też może być –  iczy się dla nas zabawa i to, żebyście Wy też się nie nudzili.

Suchy Pion w składzie:
Irek Komorowski – gitara
Dawid Matuszczak – gitara, wokale
Sebastian Raczyński – bas
Bartłomiej Baranek – perkusja

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
please
Please The Trees w Z innej beczki
zlotfanow
Zlot fanów zespołu Metallica
Skull Fist, Striker i Aquilla w Magnetofonie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*