W niedzielę, 23 lutego o godz. 20 w Magnetofonie wystąpi Red Scalp, Mentor i Tortuga. Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 PLN na: https://goout.net/pl/bilety/red-scalp+mentor+tortuga/mcdg/. W dniu koncertu bilety dostępne na bramce w cenie 40 PLN.

Red Scalp to gitarowe riffy oparte na sabbatowskiej spuściźnie podlane indiańską psychodelią. Obraca się w stylistyce stoner/doom rock, ale często wychodzi szeroko poza te ramy. Na tegorocznych koncertach prezentuje najnowsze wydawnictwo The Great Chase In The Sky. Zespół istnieje od 2012 roku, w tym czasie nagrał trzy studyjne albumy, które zostały bardzo dobrze przyjęte w kraju i zagranicą

Skład zespołu tworzą:
Scaramanga – gitara, wokal, klawisze
Goldfinger – gitara
Hugo Drax – gitara basowa
Dr.No – perkusja
Q – saksofon, perkusja, wokale

MENTOR to diabeł, stare hororry, diabeł, okultyzm, diabeł, wpierdol, diabeł, thrash/hardcore/punk/black metal, diabeł.

Tortuga – Na piachu wybrzeża Tortuga porusza się wolno, lecz gdy dotrze do fal oceanu, wypływa wprawiając w ruch elektrony, protony i kwarki w ciężkie wirowanie budzące fale rozbijające się o najdalsze brzegi akwenu. Czterech adeptów starej Tortugi niczym jeźdźcy apokalipsy niesie dalekosiężna falę w zakamarki lądu pobudzając najdrobniejsze cząsteczki w stonerowym dymie klubów i dzięki zmysłom w umysłach oraz ciałach odbiorców.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
12tenors
12 Tenorów w Wytwórni
Szum & Fykes w DOMu
999999999
Drop Pants w Luce

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*