brodka11 czerwca Łódź odwiedzi Red Bull Tour Bus. Na terenie dawnego Polmosu przy Wydawniczej zagra Brodka z projektem XS i Krzysztof Zalewski. Koncert rozpocznie się o godz. 19:30 (otwarcie bramek o 18:30). Bilety na koncert Brodki i Krzysztofa Zalewskiego kosztują 19 zł. Do kupienia są na stronie organizatora  ( http://www.redbull.com/pl/pl/music/events/1331640043385/red-bull-tour-bus-brodka-xs ) a także na ebilet.pl

Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Brodka”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Konkurs zakończymy w środę, 9 czerwca o godz.22. Bilety otrzymają najciekawsze maile.

Pamiętaj! Biorąc udział w konkursie znasz i akceptujesz jego regulamin.

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od paolka1… justine…. sebastian.r…, michalinal… karolk…

Do 27 kwietnia można było głosować na miasta, które odwiedzi Red Bull Tour Bus. Wśród sześciu kandydatur, które zdobyły najwięcej punktów znalazła się m.in. Łódź, z blisko 3,5 tys. głosami internautów.

Red Bull Tour Bus zorganizuje sześć koncertów Brodki w ramach projektu XS, podczas czerwcowej trasy po Polsce. Wyjątkowe będzie nie tylko miejsce koncertu (dach specjalnego autobusu Red Bulla), ale i właśnie repertuar.

Monika Brodka wykona piosenki z albumów „Granda” i „LAX” zaaranżowane na małe instrumenty. Wraz z Brodką na trasie pojawi się Krzysztof Zalewski.

Więcej informacji na http://www.redbull.com/pl/pl/music/events/1331640043385/red-bull-tour-bus-brodka-xs

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zlotarozdzka3
Złota Różdżka w Arlekinie (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
fertile
Fertile Hump w Żarty Żartami (zakończony)
1 Komentarz
 • Marcin
  4 czerwca 2014 at 00:33

  Dlaczego właśnie ja powinienem otrzymać podwójne zaproszenie?

  Wraz z moją obecną dziewczyną rozpoczęliśmy naszą 'wspólne’ życie właśnie przy utworze Brodki – Granda. Choć z samego początku, jak w tekście piosenki nie było łatwo – z biegiem czasu wszystko się ułożyło.

  Sama wokalistka jak i jej utwory posiadają dla nas wielką wartość sentymentalną, co powoduje że pojawienie się na tym koncercie, na pewno byłoby spełnieniem marzeń mojej dziewczyny – ujrzeć swoją idolkę na żywo. Dla mnie byłby to powrót do niesamowitych korzeni naszego związku.

  Być może nie jest to jakiś niesamowity powód – jednakże jak najbardziej szczery i prawdziwy.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*