Red_Bull_Balcony_Shot_Amsterdam_fot._Jarno_Schurgers_Red22

Wszyscy miłośnicy piłki nożnej, którzy marzyli o legalnej możliwości kopania piłką w balkony wreszcie będą mieli ku temu okazję! 26 maja w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 83 odbędzie się piąty przystanek eliminacyjny w ramach projektu Red Bull Balcony Shot. Seria pięciu kwalifikacji w całej Polsce wyłoni najbardziej precyzyjnych zawodników, którzy zmierzą się ze sobą w krajowym finale w Łodzi tuż po ukończeniu ostatnich eliminacji.

Red Bull Balcony Shot to zawody w trafianiu piłką nożną do celu, którym wyjątkowo nie jest bramka lecz balkon! Uczestnicy rywalizują w miejskim otoczeniu bloków, z których jeden staje się polem gry. Zawodnicy zdobywają punkty poprzez celne trafienia na oznaczone odpowiednią punktacją balkony. Punktacja różni się ze względu na stopień trudności, jaką sprawić może trafienie piłką do danego celu. Rozgrywki  odbywają się w trzech rundach, w których zawodnicy mają do oddania po trzy kopnięcia. Suma punktów z danej rundy decyduje o ich dalszym awansie – do drugiej rundy przechodzi najlepsza dwudziestka, a do trzeciej rundy dostaje się tylko piątką zawodników, którzy wykażą się największą precyzją.

Celem Red Bull Balcony Shot jest wyłonienie najcelniejszego piłkarza. Zawody przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, bez ograniczeń wiekowych i bez względu na płeć. Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.redbullbalconyshot.pl lub w biurze zawodów między 11:00 a 13:00 w dniu i miejscu rozgrywek. Niepełnoletni uczestnicy powinni przynieść ze sobą podpisane przez rodzica Oświadczenie Uczestnika, które mogą znaleźć na stronie projektu.

Red_Bull_Balcony_Shot_Amsterdam_fot._Jarno_Schurgers_Red

RED BULL BALCONY SHOT – ŁÓDZKIE ELIMINACJE
DATA: 26 maja
MIEJSCE: Łódź, ul. Piotrkowska 83
CZAS: 11.00 – 13.00 ostatnie zapisy, 13:00 start zawodów

Pozostałe eliminacje odbędą się we Wrocławiu, Olsztynie, Warszawie i Krakowie. Zwycięzca każdego z przystanków eliminacyjnych otrzyma PlayStation Vita, gry oraz inne piłkarskie nagrody. Dodatkowo pierwsza trójka z każdych eliminacji ma prawo uczestnictwa w Wielkim Finale Red Bull Balcony Shot, który będzie miał miejsce 26 maja w Łodzi zaraz po ukończeniu ostatnich kwalifikacji. Tam powalczą z najlepszymi w Polsce o atrakcyjne nagrody od PlayStation i cenne piłkarskie niespodzianki.

/fot.mat.pras.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_4872
Sjesta w Julianowskim III
Zimowe targi pięknych rzeczy
grafika_na_strone_www_1-1
Absolvent Talent Days 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*