rectifierW środę, 22 lipca o godz. 20:30 w New Yorku rozpocznie się impreza z udziałem grup Rectifier i Despizer. Wstęp wynosi 5 zł.

RECTIFIER (black/doom) – Zaczyna się od spotkania 4 ludzi, których jedynym celem jest przekazanie światu ich własnej wizji na to jak powinien brzmieć heavy metal. Wkrótce wspólnym wysiłkiem stworzone zostają pierwsze utwory, inspirowane zarówno brzmieniem Venom czy Bathory jak i Mastodon lub Gojira, a następnie zebrane znajdują swoje miejsce na EP zatytułowanym „Of Flame and Perdition”, który światło dzienne ujrzał u schyłku roku 2014. Łącząc surowe i pierwotne brzmienie wczesnych black metalowych zespołów z pełnym energii rock’n’rollowym uderzeniem Rectifier wyrusza w drogę, ku chwale.

DESPIZER (crust punk/hardcore/heavy metal) – Despizer to brutalny cios w mordę dla wszystkich, którzy poszukują mocnych wrażeń w świecie szeroko pojętego hardcore’u i punku. Każdy kawałek to wrzący tygiel gdzie klasyka miesza się z innymi gatunkami muzycznymi. Efektem tych działań jest debiutancka płyta „Joyride of Despair” na której znajdzie się 13 dynamicznych i agresywnych tracków z pełnymi emocji tekstami.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Maleńczuk + Rhythm Section w Wytwórni
hardcoreii
Hardcore Over Łódź II w DOMu
percival
Percival Schuttenbach w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*