Rebeka w Wytwórni (zakończony)

W sobotę, 16 marca o godz. 21:30 w Wytwórni wystąpi Rebeka. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Rebeka”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, imię i nazwisko osoby towarzyszącej, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Klubowy Wytwórnia – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 14 marca godz. 20. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się monikaku…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu – Klubowi Wytwórnia. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Duet Rebeka powraca do Wytwórni jako trio, by zagrać utwory z trzeciego w swojej karierze albumu zatytułowanego „Post Dreams”, którego premiera miała miejsce 22 lutego. Jaki jest trzeci album w dorobku Iwony i Bartosza? Najbardziej piosenkowy z dotychczasowych, pełen różnorodności, delikatnych ornamentów łączących się z potężną falą przesterowanych gitar i ciężkich bębnów. Co ciekawe, na najnowszym wydawnictwie znajdują się także utwory po polsku. Płytę promuje polskojęzyczny singiel „Fale”.

Tak o nowym albumie mówi jedna połówka duetu, Bartosz Szczęsny: „Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku. Już się nie możemy doczekać, aż je Wam zaprezentujemy na żywo!”.

Na koncercie usłyszycie zarówno materiał z tej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków: „Hellada” (2013) oraz „Davos” (2016). Rebeka słynie z energetyzujących i pełnych zaangażowania koncertów, więc 16 marca nie może Was zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *