Rebeka_121 października, w piątek, o godzinie 20:00 w nowym klubie OHM, który znajduje się na rynku Manufaktury, odbędzie się koncert Rebeki. To electro-popowy poznański duet założony w 2008 roku. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny na swoim koncie mają już dwa albumy.

Najnowszy nosi tytuł „Davos” i został wydany w marcu tego roku przez ART2 Music Management. Muzycy zagrali kilkaset koncertów w Polsce i zagranicą – tym razem trafią do Łodzi. Rebeka, czyli Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny, od wydania debiutanckiej płyty „Hellada” (2013) konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku muzycznym. Pierwszy album duetu zdobył tytuł Płyty Roku 2013 przyznawany przez „Gazetę Wyborczą”. Tym samym udowodniając, że są dojrzałymi, pewnymi swoich artystycznych atutów twórcami. Charyzma sceniczna, wyrafinowane kompozycje i silny głos Iwony to znaki rozpoznawcze Rebeki.

Zespół w nietuzinkowy, świeży sposób, łączy muzykę elektroniczną z ambitnym popem. Prezentuje oryginalne brzmienie i teksty, które angażują słuchaczy. Miejsce koncertu – nowy Klub OHM.

Klub OHM to nowy klub muzyczny, który znajduje się w samym centrum Łodzi na rynku Manufaktury, w budynku dawnej elektrowni. W okresie od października do grudnia na klubowej scenie wystąpią tacy artyści jak: Tymon Tymański, Julia Marcell, Natalia Przybysz, Sonia Miki, Reni Jusis, Mikromusic czy BOKKA. Wstęp na wydarzenia będą mieli wszyscy zainteresowani po wcześniejszym zakupie biletu. Podczas koncertu, który odbędzie się 21 października o godz. 20:00, muzycy wykonają utwory ze swojego najnowszego krążka „Davos”.

Bilety dostępne są na: biletomat.pl Cena w przedsprzedaży: 40zł W dniu koncertu: 50zł Wstęp na wydarzenie posiadają osoby, które ukończyły 18 lat. Goście wpuszczani będą od godziny 19:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sipr310312-4329
Koncerty w Łodzi – styczeń 2013
tsaaa
TSA w New Yorku
BRUNO_SCHULZ_-_Wyspa_cover
Bruno Schulz w Łodzi Kaliskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*