rdt1W sobotę, 11 kwietnia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert grupy Raz Dwa Trzy. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Raz Dwa Trzy”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w  czwartek (9 kwietnia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od rzewe… marta877…


Ich utwory mają niesamowitą zdolność pobudzania do rozmowy, otwierają umysł i rozwiązują język. Razem przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk, od jarocińskiej sceny, po studio im. Agnieszki Osieckiej. Stale imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem. Zespół Raz Dwa Trzy odwiedzi Wytwórnię 29 marca.

Zespół istnieje od ponad dwudziestu, a od osiemnastu w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicą.
 
Skład: Adam Nowak – gitara, śpiew, Grzegorz Szwałek – pianino elektroniczne, akordeon, Jacek Olejarz – perkusja, Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna i Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas.

/fot. Łukasz Majkowski http://majkowski-fotografia.blogspot.com 

Zobacz także:

Raz Dwa Trzy w Wytwórni (foto)

Raz Dwa Trzy w Wytwórni (foto)

Raz Dwa Trzy w Teatrze Małym (foto)

Raz Dwa Trzy w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Horror-Kitchen-Show4
Horror Kitchen Show w Teatrze Arlekin (konkurs do 15 kwietnia)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Kochaj w Kinie Helios (zakończony)
lasvegas
Disco Fever w Las Vegas (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*