RAU i Holak w Magnetofonie

W piątek, 1 lutego o godz. 20 w Magnetofonie wystąpią RAU i Holak. Wstęp: 30/35/40 zł.

RAU Performance – Premiera nowej płyty zatytułowanej „ Mistrz Sztuki ” miała miejsce 19 października 2018 r. Zarówno tytuł jak i oprawa graficzna z przymrużeniem oka opowiadają o ekspresji, o strumieniu świadomości, o różnorodności i samowystarczalność twórczej oraz niedoskonałość z tym związanych. Najnowsze dzieło Warszawskiego muzyka lekko nawiązuje do poprzedniej płyty. Można stwierdzić, że jest to dużo bardziej różnorodna kontynuacja „Konkretnej Rozrywki”. Na najnowszej produkcji RAU zawarł sporo satyrycznych obserwacji otaczającej nas rzeczywistości, ale też i mroczne, a nawet osobiste utwory oraz potyczki z otaczającą nas technologią i przemysłem. Stylistyka muzyczna mocno wchodzi w rejony elektroniki, techno i okazjonalnie trapu – wszystko jednak w typowej dla RAU a stylówce. Płyta została wydana własnym nakładem z dystrybucją w Asfalt Records.

HOLAK – muzyk gitarowego zespołu Kumka Olik oraz hip-hopowego duetu Małe Miasta. Autor tekstów dla projektu SONAR. Producent muzyczny mający na koncie współpracę z takimi raperami jak W.E.N.A. czy Ten Typ Mes. Grafik projektujący okładki między innym dla Happysadu, Smolika czy Wojtka Mazolewskiego. Zajmuje się również projektowaniem odzieży dla wytwórni Alkopoligamia. Introwertyk. Mateusz uwielbia zaskakiwać. W Walentynki 2017 roku, bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi, ukazał się jego długo wyczekiwany solowy album. Tytuł ,,The Introvert” nie był jednak dostępny na stojakach z płytami, tylko… na półkach z prasą muzyczną. Został on bowiem wydany w formie magazynu z CD, stanowiącymi nierozłączną całość. To z tym krążkiem zagościł na scenach takich festiwali jak Open’er, Polish Hip-Hop Festival, Up To Date czy Kraków Live. Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu albumu ukazała się ,,Niecierpliwość” – konceptualna EP-ka z zupełnie premierowym materiałem od Holaka. Jest ona ilustrowana przez 15-minutowy teledysk, w którym życie i twórczość Mateusza przeplatają się z jego wspomnieniami.

Bilety:
I PULA – 30 zł
II PULA – 35 zł
III Pula – 40 zł
https://goingapp.pl/evt/1964905/rau-i-holak-w-lodzi-magnetofon

100 zł – Bilet VIP
– spotkanie i rozmowę z RAU oraz Holakiem po próbie dźwięku
– wcześniejsze wejście do klubu
– pamiątkowy koncertowy plakat
– zdjęcie specjalnym aparatem INSTAX (polaroid) z autografem
Piszcie mail na: robimytonajlepiej@gmail.com (w temacie: VIP RAU HOLAK)

Liczba biletów VIP ograniczona, tylko 10 sztuk.
KONCERT BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH:
Poniżej 16tego roku życia pod opieką rodzica / osoby dorosłej.
Powyżej 16tego roku życia a jeszcze przed uzyskaniem pełnoletności pisemne oświadczenie rodzica ze zgodą na uczestnictwo w koncercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *