randomtrip21 grudnia o godz. 21:30 w Klubie DOM rozpocznie się koncert Random Trip i  Wahadłowca. Poza tym pojawią się qL.b, Ratepus JD i r00t. Wstęp wynosi 10 zł.

Wahadłowiec to krakowskich duet producentów, eksperymentujących z nowymi brzmieniami i szukających w muzyce niestandardowych form ekspresji. Swoje produkcje nasączają gęstą atmosferą, eksplorując ciemne zakątki muzyki elektronicznej. Na koncie posiadają mroczny i oniryczny album Neosomnia będący połączeniem elektroniki i instrumentów żywych, będąc zgrabnym kolażem wielu stylistyk. W swoim live akcie nie stronią od dusznego trip-hopu, ciężkich basów i połamanych perkusji. Aktualnie pracują nad nową basową pł…ytą w kolaboracji z polskimi i zagranicznymi raperami.

Random Trip – zwycięzca V edycji Beat Battle Poznań w kategorii Beat Show. Został zauważony przez Mikołaja Bugajaka (Noon) – jednego z najlepszych polskich producentów hip-hopowych. To właśnie nakładem należącej do niego wytwórni Nowe Nagrania Random Trip wydał swój debiutancki album. Wydawnictwo ukazało się w listopadzie 2012 i zebrało bardzo pozytywne recenzje w mediach niezależnych oraz uznanie wśród słuchaczy – można śmiało powiedzieć, że to jeden z najważniejszych polskich debiutów ubiegłego roku, jeśli chodzi o scenę muzyki elektronicznej. Jego kompozycje są inspirowane głównie instrumentalnym trip-hopem, hip-hopem, czy dubem okraszone sporą dawką etnicznych sampli, pochodzących między innymi z nagrań obrzędów voo-doo.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat_BYLE_DO_WIOSNY_martynapoznanska
Byle do wiosny: Martyna Poznańska
IMG_6220
Królowie życia w Atlas Arena
Trio z przypadku w Long Playu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*