Rambo Jet przygotowuje projekt muzyczny oparty na tekstach autorstwa Juliana Tuwima. Do przedsięwzięcia zaprosili wielu łódzkich artystów m. in. Piotra Roguckiego z Comy i Łukasza Lacha z L.Stadt.

Rambo Jet to przedstawiciele naszego, rodzinnego środowiska muzycznego. Muzycy – Sławomir Macias (bębny), Łukasz Jabłoński (gitara), Kuba Niedziałek (gitara), Hubert Kozera (bas) o Piotr Nowak (wokal) prezentują to, co w rock’n’rollu najważniejsze i najlepsze. Jak sami piszą na facebookowym profilu: „interesuje nas kasa i dziewczęta oraz żeby jak najmniej się narobić”.

W tej chwili zespół przygotowuje m. in. projekt muzyczny prezentujący wybitnego, łódzkiego poetę, Juliana Tuwima. Do przedsięwzięcia zaprosili Piotra Pachulskiego (Normalsi), Piotra Roguckiego (Coma), Mariana Lichtmana (Trubadurzy), Ziemowita Kosmowskiego (ex-Brak, Rendez Vous, Kosmofski), Łukasza Lacha (L.Stadt), Jakuba Koźbę (Power of Trinity), Pawła Nikodemskiego (ex Rezerwat, KGBand), grupę Washing Machine.

W piątek, 9 września w necie pojawił się pierwszy klip promujący płytę Tuwim pt. Prośba o piosenkę.

Każdy zainteresowany przedsięwzięciem powinien 16 września udać się do Pasażu Schillera. Tam z okazji urodzin Juliana Tuwima o godz. 19:30 rozpocznie się koncert Rambo Jet i przyjaciół. Wstęp wolny.

Zobacz także:

Muzyczne Dialogi na Piotrkowskiej (foto+wideo)

Alone in Cirlce (wideo)

Tune – wywiad z zespołęm (wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jvss
Jam Vibez – wywiad (wideo)
Pawe_Samokhin
W ogniu pytań: Paweł Samokhin (Samokhin Band)
concrete_hills_20121217_1901477088
Concrete Hills – wywiad (wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*