plakat_jpgglPoczuć adrenalinę za kierownicą wyścigowego auta, sprawdzić swój refleks i zmierzyć się z czasem, to marzenie nie tylko małych chłopców, ale i dojrzałych mężczyzn. Potwierdzeniem wyjątkowości tej dyscypliny są tacy sportowcy jak Adam Małysz czy Jerzy Dudek, dla których wyścigi stały się drugą życiową pasją. Galeria Łódzka postanowiła wciągnąć łodzian w świat rywalizacji na wysokich obrotach, w bezpiecznej, bo wirtualnej odsłonie.

Już w najbliższą sobotę 2 sierpnia, pod gołym niebem, w Central Parku na dachu Galerii Łódzkiej, odbędzie się event pod hasłem „Rajdowa sobota”, który przybliży klientom Galerii Łódzkiej emocje panujące na torach wyścigowych. Atrakcji dla fanów czterech kółek, zarówno tych młodszych jak i starszych, nie zabraknie. Dla pasjonatów sportów motorowych przygotowano tor rajdowy w skali 1:10, a na nim zawody oparte na formule rajdów, wyścigów rallycrossowych i driftu oraz zabawy „za kierownicą” monster-trucka. Na mini torze odbędą się zawody, w których do wygrania będą zdalnie sterowane, unikatowe modele przygotowane specjalnie na „Rajdową sobotę w Galerii Łódzkiej”. Samochodowi maniacy będą mogli spróbować swoich sił także na symulatorach jazdy z panoramicznym obrazem. Na mistrzów kierownicy czekać będzie m.in. jedyny w Polsce symulator WRC dla dwóch osób oraz puchary i motoryzacyjne upominki.

Wydarzeniu przyświeca aspekt nie tylko rozrywkowy, ale również edukacyjny. Symulator dachowania pozwoli na bezpieczne znalezienie się w ekstremalnej sytuacji oraz udowodni, że pasy bezpieczeństwa są najlepszym przyjacielem każdego świadomego kierowcy.

„Kochamy zdrową, sportową rywalizację. Tym razem klienci Galerii Łódzkiej będą mogli sprawdzić się w ekstremalnych wyścigach samochodowych. Przygotowaliśmy atrakcje dla dużych i małych klientów centrum, a każda z nich gwarantuje zabawę godną kierowcy Formuły 1”- zachęca dyrektor Galerii Łódzkiej Pani Beata Stefańska.

Do nabrania rozpędu z Galerią Łódzką zachęcamy już 2 sierpnia, od godziny 13.00 w Central Parku. Symulatory, auta zdalnie sterowane, zmiana koła na czas, czy dachowanie na dachu Galerii Łódzkiej to unikatowe i niezapomniane doświadczenia.

Ścigać będziemy się nie tylko na torze, ale również z cenami i rabatami w drodze po cenną nagrodę – samochód osobowy Renault Captur. Już w sierpniu pojawi się nowa książeczka rabatowa, a w niej moc kuponów rabatowych. Mieszkańcy Łodzi będą mogli połączyć motoryzacyjną pasję z podróżą do świata mody i wyruszyć na rabatowe podboje w samym centrum miasta.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Festyn rodzinny i koncert inauguracyjny „Być jak Moniuszko”
targiludowe
Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła
sjesta
Sjesta w Julianowskim

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*