Zapraszamy 13 lutego o godz. 20 do Wooltury na koncert Ragnar Ólafsson. Cena biletów: w przed sprzedaży 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.

Artysta przyleci do Polski na krótką, solową trasę koncertową. Promować będzie debiutancki album „Urges”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej… ale zagra też kilka nowych utworów, która pojawią się na drugiej płycie – jej premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2020 roku.

Ragnar Ólafsson – to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii !) i koncertował w ponad 30 krajach! Ragnar jest też od niedawna w grupie Sólstafir, światowej gwieździe muzyki metalowej… Artysta napisał też muzykę do kilku filmów. W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, country.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
stanisaw_soyka_20111208_1322494156
Soyka śpiewa Niemena w Wytwórni
Make Like a Tree w TU
gangrena
Gangrena w KIJu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*