radiostatikW czwartek, 28 kwietnia o godz. 20 w Klubie Wytwórnia wystąpi Radiostatik. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Radiostatik”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 27 kwietnia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile zaczynają się od we88.. rzez…

Radiostatik to świeże i światowe spojrzenie na neo soul stworzone przez polskiego pianistę Michała Wróblewskiego przy współudziale znakomitych gwiazd i producentów amerykańskiej i polskiej sceny muzycznej.

Amerykańską część Radiostatik stanowią rapper Raashan Ahmad (związany też z kolektywami Paper Plane Project i Electro-Acoustic Beat Sessions, mający na koncie współpracę z Gift of Gabem /Blackalicious/, nowojorskim producentem Phoniksem i słynnym projektem Jazz Liberatorz), oraz charyzmatyczny wokalista Andre Washington, dawny członek nagrodzonej nagrodą Grammy soulowej amerykańskiej grupy All-4-One.

Materiał wspomógł swoim udziałem Terrence Blanchard, światowej sławy trębacz jazzowy, wielokrotny zdobywca Grammy, a nad nagraniem całości w topowym nowojorskim studio MSR czuwał sam Russell Elevado, znany z produkcji muzycznej takich gwiazd jak Erykah Badu, Alicia Keys, Bilal, D’Angelo, A Tribe Called Quest i wielu innych.

Wydarzenie jest częścią pierwszej, trwającej zaledwie tydzień trasy koncertowej zespołu w pełnym składzie, rozpoczynającej się w Trójkowym studio im. Agnieszki Osieckiej, uwzględniającej festiwale jazzowe: Jazz na BOK-u (Białystok), Jazz nad Odrą (Wrocław/Trzebnica) oraz Kaunas Jazz Festival (Litwa) a kończącej w słynnym berlińskim klubie jazzowym b-flat. Koncert promuje pierwszy album zespołu „Lucid Dream”, który w najbliższym czasie trafi na półki sklepowe najlepszych sklepów muzycznych w Polsce i na świecie.

Koncert stanowi swoisty spektakl, wciągając słuchacza w senną rzeczywistość, opisaną neo-soulowymi piosenkami oraz elementami nowoczesnego jazzu. W skład zespołu wchodzą najwybitniejsi muzycy polskiej i nowojorskiej sceny jazzowej:

Andre Washington – vocals

Raashan Ahmad – vocals, rap

Michal Wroblewski – piano, fender rhodes, leader

Andrzej Gondek – guitar

Joshua Crumbly – bass

Sebastian Kuchczynski – drums

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
flesz_logo
Otwarcie Klubu Flesz (zakończony)
Dollz w The Rollin’ Barrel (zakończony)
noc_polskich_kryminalow_825
ENEMEF: Noc Polskiego Kryminału (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*