lefLubisz zagadki? Masz dobre oko do szczegółu? Chcesz przeżyć przygodę i zagrać w grę miejską? Jeżeli chociaż raz powiedziałeś/aś TAK – Questing Staropoleski jest dla Ciebie! Weź udział w rozgrywce i spędź uroczą sobotę na Starym Polesiu, konkurując o główną nagrodę – Puchar Staropoleski – i inne wyróżnienia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: goo.gl/forms/0aMusZmwNs4qxpka2

Zasady są proste: uczestnicy (indywidualni lub drużyny) zapisują się przez formularz zgłoszeniowy na konkretną godzinę startu. Kolejni gracze ruszają co kwadrans. Każdy z nich dostaje do ręki kartę questu, na której znajdują się polecenia oraz pola do uzupełnienia podczas rozgrywki.  Zadaniem graczy jest rozwiązanie zagadek związanych ze staropoleskimi detalami architektonicznymi. Po rozwiązaniu wszystkich uczestnicy wysyłają smsem na podany numer swój lub drużynowy pseudonim i kod questu. Kod questu to szereg znaków, które uczestnicy poznają w trakcie gry.  Kto rozwiąże wszystkie zagadki najszybciej i bezbłędnie zostanie Zwycięzcą lub Zwyciężczynią Questingu. Nagrodzimy też drugie i trzecie miejsce, dla wszystkich zaś przewidzieliśmy niepowtarzalne staropoleskie koszulki na pamiątkę.

Zaproś znajomych i baw się dobrze, tropiąc najciekawsze detale Starego Polesia! facebook.com/events/199109023843285/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: goo.gl/forms/0aMusZmwNs4qxpka2

Questing towarzyszy dwóch wydarzeniom: Dziadom Staropoleskim (dziadystaropoleskie.blogspot.com), czyli świętu osiedla oraz zbiórce środków na wydanie pierwszego w Polsce przewodnika po mieście szlakiem detali architektonicznych (facebook.com/events/289188894807077/). Chodzi oczywiście o detale Łodzi 🙂

wspieram.to/przewodnikdetalowy

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 29.10. w Poleskim Ośrodku Sztuki podczas finału „Dziadów Staropoleskich”.

Dodatkowych informacji udziela organizatorka: marianowakowskazlodzi @gmail.com.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Street Beer Festiwal przy Piotrkowskiej 217
5piknik_-_plakat_c12
V Piknik Techniczny w Gimnazjum nr 19
Parada Seniorów „Srebrna Fiesta”

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*