wydarzeniaJPGTrasa koncertowa ZAMKNIJ MORDĘ TOUR ruszyła na początku października. W Łodzi muzycy pojawią się 6 listopada w klubie Bedroom. Zagrają dla Was QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY i KUBAN. Takie zestawienie artystów, mieszanka styli i klimatów to gwarancja fantastycznej energii. Co z tego wyniknie? Czy usłyszymy ich wspólne numery? Przekonajcie się sami. Szczegółowe informacje (bilety) dotyczące trasy znajdziecie na: www.zamknijmordetour.pl.

Quebonafide – charyzma, energia, ogień, temperament – tak w czterech słowach można określić twórczość tego 24-letniego rapera z Ciechanowa. Kuba Grabowski, bo tak właściwie się nazywa, swoją karierę rozpoczął od bitew freestyle’owych jak również podziemnych nagrywek. Szerszej publiczności dał się poznać przez mixtape’y Eklektyka (2013) i Erotyka (2015) oraz Płytę roku nagraną wraz z Erpie (2013). Jego ostatnie solowe, a zarazem legalne wydawnictwo Ezoteryka (2015) otrzymało status złotej płyty! Lista jego gościnnych zwrotek u wielu artystów jest naprawdę długa. Te-Tris, Pawbeats, Rasmentalism, Dwa Sławy, to tylko niektórzy z nich. Koncertowo Quebę wspomaga Wesoły HypemanKrzy Krzysztof, z którym bez żadnych zmartwień zabiorą Was w niezapomnianą podróż przez Saint Tropez, Paryż, Seszele i kolejny raz przekonają się, że „jego fani są sajko”.

Dwa Sławy – Ludzie Sztosy to nie tylko tytuł ich ostatniej, świetnej płyty (2015), ale także już chyba synonim łódzkiego duetu. Rado Radosny i Astek „to naprawdę czaderskie ziomy, a Dwa Sławy to najlepszy prawilny projekt, jaki ujrzał światło dzienne, odkąd zakończył się Adwent”, niby wiadomo to już od 2007, kiedy odchodząc ze swoich dotychczasowych ekip, wydali pierwszy wspólny nielegal Dla Sławy, a jednak dopiero w tym roku zachwycili i zjednali sobie słuchaczy w całej Polsce. Kolejne ich wydawnictwa – Nieśmiertelna nawijkaDwusławowa (2010), Muzyka kozacka (2011) i legalane Nie wiem, nie orientuje się (2012) to popis zabawnych tekstów, ciętych ripost i refkleksji świetnie opisujących rzeczywistość w różnych aspektach. W przerwie między płytami ukazał się singiel Polskiego Karate W trzy dupy, z gościnnym udziałem chłopaków, stanowiący zapowiedź tego, jak namieszają, o którym Rado żartobliwie mówi, że to zwrotka życia Astka. Natomiast numery z Ludzi Sztosów już całkowicie naszpikowane wieloznacznościami i hashtagami to kwintesencja stylu, geniuszu i talentu Radka i Jarka, którzy mają ciężki zawód, nie dadzą zaznać ciszy sąsiadom, kradną serca w mig, a kiedy się obejrzą, widzą szóste niebo. Koncertowo wspomaga ich bardzo młody i jeszcze bardziej utalentowany DJ Flip. Bą, bą, bą!

Kuban –kolejny reprezentant świeżego pokolenia rapu, entuzjasta nowych trendów, pochodzący z Opoczna artysta, któremu w karierze zdecydowanie pomógł udział w
organizowanej przez portal Popkiller akcji Młode Wilki (edycja 2013). Niedługo potem ukazał się Co za mixtape (2014), prezentujący w całej okazałości luźny styl i leniwe brzmienie, w którym odnajduje się najlepiej. Sposób nawijkiKubana przekonuje, że naturalność i swój własny rytm, to jego priorytety. Mimo braku parcia na wielką promocję jego numery cieszą się dużą popularnością.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
01_HARMONOGRAM_600pix_x
Jarocin Festiwal 2016 – infromacje
trzaska__mazurkiewicz_20161021_1659699425
Riverloam Trio w Ciągotach i Tęsknotach
Ventolin w Formacie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*