Płyta Nine Six Project (zakończony)

96p_frontW najbliższy piątek tj. 11 lutego o godz. 20 w studio koncertowym Radia Łódź (ul. Narutowicza 130) zagra zespół NINE SIX PROJECT grający nowoczesnego, energetyzującego rocka inspirowanego dźwiękami Seattle. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

  
Z tej okazji mamy dla Wad najnowszą płytę grupy, Mind Control TV, która została sfinansowana przez fanów zespołu za pośrednictwem serwisu MegaTotal.pl.
Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W tytule wpiszecie „Konkurs Nine”, w treści krótko napiszecie dlaczego chcecie płytkę zespołu oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w czwartek, 10 lutego 2011 o godz. 23:59. O wygranej zwycięzca zostanie powiadomiony drogą mailową. Nagrodę otrzyma najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Megatotal
konkurs zakończony, płytę otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od cranberry91…

band_promo
Zespół Nine Six Project zajął II miejsce w głosowaniu publiczności na festiwalu Top Trendy Debiuty 2007. Wziął także udział w programie „Kuźnia talentów”, w którym pochlebnie na jego temat wypowiadał się sam Zbigniew Hołdys. Dzięki głosom społeczności zespół wystąpił również podczas Pepsi Vena Music Festival.

Nine Six Project można posłuchać tutaj.

Jeden komentarz do “Płyta Nine Six Project (zakończony)

  • 11 lutego 2011 o 13:19
    Bezpośredni odnośnik

    Dzisiaj dostałem zaproszenie od NINE SIX Project na NK. I dzisiaj dowiedziałem się o waszym konkursie, szkoda że już minął termin konkursu.Dodam jeszcze że muza świetna, a projekty trącające chociaż trochę o Seatle musimy wspierać. Pamiętamy ile radości dawało nam Seatle sound w latach 90-tych.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *