pustkiW sobotę, 22 września w ms cafe wystąpi zespół Pustki. Bilety kosztują 20 zł. Po koncercie after party z udziałem artystów.

Przez krytyków ogłoszeni jednym z najbardziej ambitnych i oryginalnych zespołów na polskim rynku muzycznym. Archaiczne brzmienie przypomina nam grupy z lat 60-ych i 70-ych, ale kompozycyjnie idealnie współgrają ze współczesnością. Ich graniem nie rządzi ideologia. Ich muzyka nie jest zwyczajnym przejawem buntu pokoleniowego. Wynika z potrzeby tworzenia, zapewne ten fakt powoduje, iż na koncertach zawsze są przyjmowani z wielkim entuzjazmem. Pustki otrzymały wiele nagród i nominacji w kategorii muzyka powszechna koncertowały też na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie.

Jednym z ważniejszych albumów zespołu była płyta Do Mi No – pierwszy przełom w karierze. Przyniosła im popularność i na stałe ugruntowała pozycję na rynku. Zespół przygotował niespodziankę dla fanów: w maju ukazała się reedycja tej płyty w wersji deluxe, bogato ilustrowana i z niepublikowanymi wcześniej wersjami demo utworów.
Dawno nie słyszane kompozycje z albumu Do Mi No oraz zupełnie nowe piosenki z przygotowywanej właśnie płyty będzie można usłyszeć na koncercie na dziedzińcu Muzeum Sztuki przy ulicy  Wieckowskiego 36.

Zobacz także:

Babu Król w OiW (foto)

Spięty w ŁDK (foto)

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kabanos
Zenek w Andrzeju, nie denerwuj się
samokhin_band_w_odzi_kaliskiej_20130222_1941222741
Samokhin Band w Wytwórni
nop
Koncerty w Łodzi – marzec 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*