Punky Reggae Live 2010 w Łodzi (zakończony)

prliveCoraz szybszymi krokami zbliża się siódma edycja klubowej trasy Punky Reggae live 2010. W tym roku muzycy Farben Lehre wspierani przez Hurt, Leniwca i Tabu odwiedzą nasze miasto 26 lutego.

O godz. 18 w Dekompresji rozpocznie się koncert pozytywnych wibracji w rytmach reggae-ska, energetycznego melodyjnego grania z punk-rockowym pazurem, niebanalnych tekstów oraz dobrej zabawy. Będzie to blisko pięciogodzinny koktajl.

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs PRLive 2010”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie bawić się na koncercie oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy we wtorek, 23 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.


Fundatorem nagród w konkursie jest organizator koncertu.
KONKURS ZAKOŃCZONY
Bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od „kamyk…”,  „aleksa…” i „ppol…” . Laureaci konkursu zostali poinformowani o odbiorze nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *