02_foto_Joanna_SzprochW piątek, 14 grudnia o godz. 19 w Klubie Wytwórnia wystąpią Ballady i Romanse oraz Łąki Łan. Impreza organizowana jest w ramach VI Festiwalu Puls Literatury.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Puls”, w treści napiszecie dlaczego chcecie bony i na jaką kwotę. Zabawę zakończymy w czwartek (14 grudnia), o godz. 23. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

19:00 Koncert Ballady i Romanse
Ballady i Romanse – Zespół powstał w 2007 roku. Swój pierwszy koncert zagrał w nieistniejącym już miejscu Pankiewicza 4. Potem grał w różnych miejscach w Polsce, galeriach, klubach a także na festiwalach poezji oraz OFF Festiwalu w Mysłowicach w 2009 roku. Pierwsza płyta powstała w mieszkaniu na Polnej w Śródmieściu w Warszawie, druga powstała w kliku miejscach, między innymi w Teatrze na Woli, na Powiślu w studiu Marka Dziedzica, oraz częściowo też na Polnej. Nowy album nosi tytuł „Zapomnij”. Grupa była nominowana w 2012 roku do Paszportów Polityki. Tworzą je siostry Zuzia i Basia Wrońskie (także wokalistka zespołu Pustki).

20:30 Koncert Łąki Łan
Występy Łąki Łan są owiane legendą, a sam zespół przez wielu uważany jest za najlepszą grupę koncertową w Polsce. Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy największych festiwali w kraju i za granicą. Na koncercie usłyszeć będzie można piosenki z nowej płyty zespołu, która ukazała się 6 listopada.

/fot.mat.pras Joanna Szproch

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakatpjwa4
3r for Trinity – reggae w Dekompresji (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)
NocKina-plakat2
Noc Kina bez endu w Silver Screen (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*