quality2Quality Hard Rock jest inicjatywą, której hasło brzmi “Młodzi dla młodych”. Sami jesteśmy dopiero początkującymi muzykami, stąd wiemy jak ciężko jest zrobić coś po raz pierwszy. Pierwszy singiel, pierwsza płyta, pierwszy koncert… Chcemy pokazać, że każda twórczość zasługuje na szacunek. Niezależnie od muzyki, jaką gramy, zawsze poświęcamy dużo czasu i serca, żeby wszystko brzmiało jak najlepiej.

Muzyka powinna łączyć pokolenia, a niestety bardzo często spotykamy się ze zwyczajnym brakiem szacunku ze strony “starszych artystów”. Nie patrzą na nas poważnie tylko dlatego, że na scenie muzycznej są dłużej. Nie mówię tu tylko o Lady Strange – wielu moich znajomych ma takie same odczucia. Mam nadzieję, że Quality Hard Rock w jakiś sposób pozwoli mojemu pokoleniu zdobyć niezależność i – powiedzmy sobie – szacunek w muzycznym światku. Drodzy starsi koledzy po fachu, “nieznane” nie znaczy “słabe”! (Hellbellas.pl, sierpień 2017, Aka)

Pomysł Quality Hard Fest (bo tak nazywa się nasza kwietniowa trasa) narodził się wraz z początkiem Quality Hard Rock. Trasa wydawała nam się bardzo odległa, wręcz niemożliwa do zrobienia. Na papierze wszystko wygląda łatwo, prosto i przyjemnie.

Na szczęście, mimo wielu trudności udało się wszystko ogarnąć i to z grubsza w ramach obranych wcześniej terminów. W końcu stwierdziliśmy, że  zorganizujemy trasę – no i jak widać się udało. Wszystko idzie w dobrą stronę i zapowiada się, że wszyscy w kwietniu przeżyjemy fantastyczną przygodę. (Matt)

W ramach Quality Hard Fest zaplanowaliśmy koncerty w pięciu miastach Polski: Warszawa, Poznań, Łódź, Wrocław i Tychy. W Łodzi pojawimy się w piątek 13-stego (kwietnia), ale na pewno nie będzie on pechowy! Bo jak mógłby być, skoro zagrają dla Was: Pull the Wire, Lady Strange oraz Vermis?

Quality Hard Rock: informacje
OTWARCIE BRAMEK: 19:00
BILETY: 20/25 w przedsprzedaży i 30 w dniu koncertu (info o dystrybucji biletów w wydarzeniu)
MIEJSCE: Magnetofon, Łódź
LINK DO WYDARZENIA: www.facebook.com/events/1987628464843940/

quality

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
larrysaxband
Larry Sax Band w New Yorku
swietliki3
Koncerty w Łodzi – grudzień 2010
The_Residents_Soundeditpress2_small
Soundedit ’17 – Najbardziej tajemniczy zespół wystąpi w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*