Puchar Polski w kolarstwie torowym

pucharpolskiKlub Sportowy „Społem” zaprasza wszystkich na Puchar Polski w kolarstwie torowym – Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii juniorka młodsza/junior młodszy, który odbędzie się na naszym torze kolarskim 26-28.05.2017.

Po kilku latach przerwy impreza rangi Pucharu Polski wraca do Łodzi, z czego ogromnie się cieszymy. Na piątek 26.05.2017 zaplanowano dzień weryfikacji zgłoszeń i odprawy technicznej (godz. 17:00-19:00, pawilon kolarski K.S. „Społem”). Pierwszy dzień zawodów zostanie podzielony na dwie części, w których będzie można podziwiać juniorki młodsze/juniorów młodszych w eliminacjach do OMNIUM. Zobaczymy m.in. pojedynki w scratchu, wyścigu tempowym, eliminacjach do sprintu, wyścigu punktowym, wyścigu eliminacyjnym (9:00- do ok. 20:00).

Drugiego dnia zawodów zgromadzeni kibice będą dopingować zawodników walczących w sprincie drużynowym, keirinie, wyścigu drużynowym na dochodzenie (9:00-do ok. 19:00). Zawodom będzie jak zwykle towarzyszyć wyjątkowa, rodzinna atmosfera a odkryty tor kolarski i sceneria pobliskiego Parku Helenów doda imprezie wyjątkowego blasku.

Kluby dokonują zgłoszeń udziału w Pucharze Polski jedynie drogą elektroniczną do dnia 25.05.2017 r. na adres: biuro @lozkol.pl. Po tym terminie nastąpi zamknięcie listy startowej Kluby i zawodników serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach, a wszystkich kibiców, entuzjastów kolarstwa zachęcamy do odwiedzenia nas w ostatni weekend maja i głośnego dopingowania.

programtor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *