Psychocukier, TRYP i X w Poleskim Ośrodku Sztuki

Kosmopolitania po raz 36 w Łodzi. Tym razem odwiedzi Poleski Ośrodek Sztuki. Zapraszamy na koncert zespołów: Psychocukier, TRYP, X oraz spotkanie autorskie z Olgą Drendą, poświęcone książce „Wyroby”. Start 18 maja o godz. 16. Wstęp – 30 zł.

Zanim spędzicie noc w kolejkach do przestrzeni muzealnych, przyjdźcie do nas posłuchać łódzkich zespołów i spotkać się z Olgą Drendą, autorką książki ”Wyroby. Pomysłowość wokół nas”. Rozmowę poprowadzi Artur Rawicz z Codziennej Gazety Muzycznej oraz Marcin Zabrocki z Poleskiego Ośrodka Sztuki. Po spotkaniu odbędą się koncerty zespołów PSYCHOCUKIER, X oraz TRYP. Wszystkie zespoły zaprezentują materiał ze swoich najnowszych wydawnictw.

Dodatkowo, będzie można zakupić książkę „Wyroby” (i oczywiście poprosić o autograf autorkę), a także najnowsze produkcje PSYCHOCUKRU, TRYPA i wielu innych projektów związanych z dystrybucją Kosmopolitania Medjateka.

W trakcie imprezy będzie będzie można posilić się potrawami kuchni wegańskiej oraz niewegańskiej, zaopatrzyć się w napoje sprzedawane na stoisku klubu DOM oraz opaść z sił na leżaki. Wydarzeniu będzie również towarzyszyć wystawa prac Grzegorza Wróblewskiego. Specjalne instalacje zawisną w przestrzeni ogrodu willi Karola Plihala.

Plan atrakcji:
17:00 – z Olgą Drendą rozmawia Artur Rawicz (cgm) i Marcin Zabrocki (Klangor Poleski)
18:30 – koncert X.
19:30 – koncert Psychocukier
20:45 – koncert TRYP + wystawa prac Grzegorza Wróblewskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *