W środę 20 listopada 2019 o 14:00 zapraszamy na 65. premierę Teatru dla niewidomych i słabo widzących. Komedię Carlesa Alberoli „Przystojniaczek” wyreżyserowała społecznie – jak wszystkie spektakle w ramach cyklu – dyrektor Ewa Pilawska.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zrezygnować z czegoś, co było dla Ciebie ważne tylko dlatego, że nie wierzyłeś w siebie? Bo uważałeś, że na to nie zasługujesz? Bo brak pewności siebie i poczucia własnej wartości sprawił, że zrezygnowałeś z walki o to co najważniejsze, poddałeś się i uciekłeś?

Juan i Laura przyjaźnili się od dziecka. Wkrótce przyjaźń przerodziła się w zauroczenie i młodzieńczą miłość. Zerwali jednak relacje i stracili ze sobą kontakt. Każde poszło swoją drogą, próbując stać się najlepszą wersją samego siebie. Dziś spotykają się ponownie. Jak bardzo zmienili się przez te dziesięć lat? Czy dojrzeli? Czy zrozumieli swój błąd? Czy spotkanie będzie okazją do jego naprawienia?

Sztuka Carlesa Alberoli to opowieść o poszukiwaniu miłości i potrzebie akceptacji. Jak wiele tracimy szukając potwierdzenia swojej wartości i jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, aby je zdobyć, gubiąc to co najistotniejsze.

Carles Alberola
„Przystojniaczek”
Przekład: Rubi Birden
Reżyseria: Ewa Pilawska
Obsada: Małgorzata Goździk, Jarosław Dziedzic
Didaskaliusz: Arkadiusz Wójcik

Bilety wstępu w symbolicznej cenie 5 groszy.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
sen-eb12-plakat
Sen nocy (nie)letniej w Teatrze Muzycznym
zludzeni_ssss
Zludzeni performance – podsumowanie projektu
bezkija7
Bez KIJa nie podchodź Stand-Up: Poczęty-Błażewicz, Szulowski

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*