28 stycznia o godz. 19 w Teatrze Szwalnia (Struga 90) rozpocznie się kolejny pokaz spektaklu Przy drzwiach zamkniętych. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Szwalnia”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko + dzień, który wybieracie.

Zabawę zakończymy w  czwartek (26 stycznia), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od a.tarn…

> PRZY DRZWIACH ZAMKNIĘTYCH – SPEKTAKL
Jean-Paul Sartre
reżyseria: Ewa Mirowska
grają: Ewa Łukasiewicz, Joanna Osyda, Jacek Malarski, Konrad Korkosiński
współpraca scenograficzna: Tomasz Kawełczyk

Piekielny trójkąt: mężczyzna i dwie kobiety. Każdy z nich ma na sumieniu potworny grzech, który ukrywa. Żadne z nich nie potrafi wyzwolić się z dręczącej przeszłości. Wszyscy zostali zamknięci w jednym pokoju. Wspólna obecność staje się z czasem udręką. Cudze spojrzenie, które uniemożliwia kłamstwo, to najgorszy rodzaj kary za popełnione zbrodnie. Za każdym razem jeden z nich niszczy iluzję, jaką próbuje stworzyć dwoje pozostałych. Kim staje się dla nas drugi człowiek: wybawieniem czy przekleństwem?

PRZECZYTAJ RECENZJĘ SPEKTAKLU

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodz_300x200_kino_kobiet
Kino Kobiet w Heliosie (zakończony)
Maraton Godzilli w Kinie Helios (zakończony)
helios_nmf_halloween_1200x900px_v1
Maraton Halloween: Horrory pełne grozy (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*