21022013_044W czwartek, 21 lutego w Domu Literatury odbyła się promocja 13 i 14 numeru kwartalnika artystyczno – literackiego ,,Arterie” oraz książek Jest czarna Justyny Fruzińskiej, Mężczyźni są z Warsa Tomasza Jamrozińskiego i Badland Grzegorza Jędrka.

Pierwszą część wieczoru poprowadzili Rafał Gawin i Magdalena Nowicka, spotkania autorskie – Kacper Bartczak. W „Arteriach” 13 pod hasłem Orient  znaleźć można m.in. takich autorów jak  Bartczak, Bator (wywiad), Dziekan (wywiad), Galoch, Jocher, Kitsch, Kobierski i Pasiewicz.  W „Arteriach” 14 pod hasłem Starość  pojawili się m.in. Engelking (wywiad), Gotfryd (wywiad), Grobliński, Kawczyńska, Puia-Dumitrescu, Schodowski, Siwczyk, Śniecikowska i Tomova. Jeden numer kosztuje 13 zł, do każdego dołaczone są książki. Do 13 – Fruzińskiej, do 14 – Jamrozińskiego i Jędrka.

Justyna Fruzińska i Tomasz Jamroziński wydali wcześniej po dwie książki poetyckie, odpowiednio Wiesz dobrze czego się boimy (2008) i Erotyki na różne tematy (2010) oraz Stenogramy (2004) i Przylądek do skrócenia (2007);  Grzegorz Jędrek debiutuje.

Zobacz także:

Kawiarnia Literacka: Piotr Grobliński (foto)

Kawiarnia literacka: Marek Czuku (foto)

Kawiarnia literacka: Arterie i Urszula Kulbacka w Śródmiejskim Forum Kultury (foto)

Kawiarnia literacka: Grzegorz Strumyk (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Spotkania autorskie w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki w woj. łódzkim
IMG_9078
Forum Młodej Literatury 2014: dzień drugi (foto)
11stycznia_026
Mała Literacka – Literatura 2010 (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*