promisedCD PROJEKT RED i ESL łączą siły z Międzynarodowym Festiwalem Komiksu i Gier. Dzięki temu największy festiwal komiksu w Europie Środkowo-Wschodniej rozwinie się w tygodniową imprezę twórców i fanów branży komiksu, gier, filmów i efektów specjalnych.

Tuż przed rozpoczęciem 27. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier, twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, studio CD PROJEKT RED we współpracy z EC1 Łódź i Miastem Łódź zorganizują Promised Land Art Festival – międzynarodowe wydarzenie dla profesjonalnych grafików pracujących w branży gier wideo, filmów i efektów specjalnych.

Promised Land Art Festival to prelekcje oraz warsztaty światowej klasy praktyków pracujących przy wielkobudżetowych filmach i serialach jak np.: Gwiezdne Wojny, Kapitan Ameryka, Transformers, Gra o Tron i grach, takich jak seriaUncharted, Tomb Rider czy League of Legends. 1 października będzie dniem otwartym wydarzenia – wybrani prelegenci Promised Land Art Festival i goście zaproszeni przez CD PROJEKT RED podzielą się wiedzą oraz odpowiedzą na pytania publiczności w trakcie serii otwartych spotkań, na które może przybyć każdy, kto posiada bilet na Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Promised Land Art Festival odbędzie się 27 września – 1 października 2016 na terenie „EC1 Łódź – Miasto Kultury”.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
gakkon4
Gakkon 4: Noc w Kasynie
IV CYFROTEKA – Festiwal Myśli Cyfrowej
Weekend Kultura bez Barier 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*