W czwartek, 10 marca, w Klubie Wytwórnia wystąpi PRO8L3M. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „PRO8L3M”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorowi koncertu PRLive – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 9 marca o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi koncertu -Revolume. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

ALL-IN 22 TOUR to jedyna tegoroczna trasa klubowa zespołu PRO8L3M. Oskar i Steez zagrają przekrój twórczości, podsumowujący prawie dekadę obecności na scenie. Z tej okazji czeka Was całkowicie nowe liveshow, stworzone z wykorzystaniem ostatnich osiągnięć technologicznych.

Łódź to pierwszy przystanek na trasie ALL-IN 22 TOUR. Duet PRO8L3M wystąpi tam już 10 marca:

https://bit.ly/3rAYWXn

Bilety na koncert dostępne są w serwisie Going:

https://goingapp.pl/wydarzenie/pro8l3m-lodz/marzec-2022.

Wejściówki na trasę ALL-IN 22 TOUR mogą kupić zarówno osoby z certyfikatem UCC, jak i te bez certyfikatu. A poniżej szczegółowy harmonogram kolejnych punktów na wiosennej mapie koncertowej Oskara i Steeza:

11.03 – Poznań / Tama – https://bit.ly/35Tdvx2

18.03 – Rzeszów / Pod Palmą – https://bit.ly/3GFhI48

19.03 – Wrocław / A2 – https://bit.ly/3HNSiTy

25.03 – Gdańsk / B90 – https://bit.ly/3JfG1r8

03.04 – Bydgoszcz / Scena – https://bit.ly/3B9CeJc

10.04 – Warszawa / COS Torwar – https://bit.ly/3rDlHd7

22.04 – Kraków / Studio – https://bit.ly/3BeaUt3

Po trasie posiadacz każdego biletu będzie miał możliwość wygenerowania cyfrowej klubowej karty PRO8L3M. Karty będą uprawniać posiadaczy do:

  • wczesnego dostępu do nowych dropów merchu i pre-orderów
  • ekskluzywnego dostępu do bonusowych materiałów muzycznych i graficznych
  • zniżek zakupowych
  • przedpremierowych odsłuchów nadchodzących produkcji zespołu PRO8L3M osadzonych w sieci

 

Posiadacze kart fizycznych z preorderu “Widmo” będą mogli również wymienić je na karty cyfrowe. Karty powstają w oparciu o sieć Polygon.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cyberiada-poster-B1
Cyberiada w EC-1 (zakończony)
Lokatorka w Kinie Helios (zakończony)
by_kasia_chmura_www-1505
Hotel Minister w Powszechnym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*