presidents_011W sobotę, 24 lipca w klubie Improwizacja Jazz Lounge wystąpił interesujący projekt muzyczny – Presidents of Soul. Muzycy zaprezentowali niezwykle subtelne dźwięki, które okraszono wokalem Leni Romul.

 
Koncert rozpoczął się z godzinnym poślizgiem. Zespół miał problemy z dojazdem do naszego miasta. Mimo tego dość szybko rozgrzał publiczność, która na początku niemrawo wsłuchiwała się w dźwięki piosenek, a z czasem „załapała rytm”. Warto nadmienić, iż Presidents of Soul zaprezentowali muzykę bardziej do słuchania-delektowania, niż do spontanicznego tańczenia, ale w tym właśnie taki urok soulu.

Kapela powstała na przełomie marca i kwietnia 2009 roku. Muzycy wywodzą się z Wrocławia. To studenci tamtejszego Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej. Obecnie Presidenst of Soul nagrywają swoją pierwszą płytę, która powinna pojawić się jesienią tego roku.

Patronem medialnym koncertu był serwis Plaster Łódzki. Zapraszamy wszystkich 31 lipca do Improwizacji na kolejne ciekawe wydarzenie – wystąpi Fat Belly Family.

 
Presidents of SoulPresidents of Soul Presidents of Soul Presidents of Soul
Presidents of Soul Presidents of Soul Presidents of SoulPresidents of Soul
Presidents of SoulPresidents of SoulPresidents of SoulPresidents of Soul
Presidents of SoulPresidents of SoulPresidents of SoulPresidents of SoulPresidents of Soul

Zobacz także:

Psychocukier w Improwizacji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSCF4158
Halloween w Krańcoofce (foto)
22lipca_057
Geyer Music Factory 2011 – Ewa Uryga (foto+wideo)
IMG_2903
Kamil Bednarek w Pasażu Schillera (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*