Jeden z kandydatów do Oscarów – biograficzny Vice, kostiumowa Maria, królowa Szkotów, a także najnowsze dzieła: Larsa von Triera – Dom, który zbudował Jack, M. Night Shyamalana – Glass i Kingi Dębskiej – Zabawa zabawa. To nas czeka w styczniu.

Dla wielbicieli kina „lżejszego” spin-off Transformerów – Bumblebee, Władca Paryża, Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, plus nietypowe, bo produkcje polskie spod znaku kina akcji – Underdog, Diablo. Wyścig o wszystko.

Dla młodszych – Sekretny świat kotów, Ralph Demolka w internecie, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Chłopiec z burzy, Niewidzialny chłopak – Nowa Generacja oraz O psie, który wrócił do domu.

PREMIERY – 4 STYCZNIA

 • Bumblebee
  Akcja/Sci-Fi, USA, 113 min.
  reżyseria: Travis Knight
  obsada: Hailee Steinfeld, John Cena

Rok 1987. Na jednym z kalifornijskich złomowisk Bumblebee znajduje azyl. Tymczasem Charlie próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”. (opis dystrybutora)

 • Mój piękny syn
  Dramat, USA, 111 min.
  reżyseria: Felix Van Groeningen
  obsada: Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney, Amy Ryan

Historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. Opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei. (opis dystrybutora)

 • Sekretny świat kotów
  Animacja/Komedia, Chiny, 105 min.
  reżyseria: Gary Wang
  głosy: –

Życie młodego kota Cape’a to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrych ludzi, gdzie niczego im nie brakuje. Państwo są przekonani, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryją, że nie do końca mieli rację! Cape to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał. Na szczęście z pomocą Cape’owi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. Po drodze dołącza do niego urocza kotka Miau i pewna postrzelona papuga. Wkrótce mały Cape odkryje to o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to owa tajemnicza kraina… to się dopiero okaże. (opis dystrybutora)

 • Sergio i Siergiej
  Dramat, Hiszpania/Kuba, 93 min.
  reżyseria: Ernesto Daranas
  obsada: Tomás Cao, Ailín de la Caridad Rodriguez

Rok 1991. Sergio, profesor filozofii marksistowskiej, próbuje związać koniec z końcem, gdy w wyniku rozpadu ZSRR Kubę dosięga wielki kryzys ekonomiczny. W tym samym czasie, Siergiej, ostatni sowiecki kosmonauta zostaje zapomniany i uwięziony na popsutej stacji orbitalnej Mir. Przypadkowo, Rosjanin nawiązuje radiowy kontakt z Sergio. Kubański profesor, będący jedyną nadzieją na ratunek Siergieja, postanawia nagłośnić sprawę i kontaktuje się ze znanym amerykańskim dziennikarzem, którego z kolei śledzi CIA. (opis dystrybutora)

 • Władca Paryża
  Przygodowy, Francja, 110 min.
  reżyseria: Jean-François Richet
  obsada: Vincent Cassel, Olga Kurylenko, August Diehl, Freya Mavor, Denis Ménochet, Fabrice Luchini

François Vidocq to otoczona mroczną sławą postać półświatka, człowiek, który jako jedyny zdołał uciec z najbardziej przerażającej kolonii karnej. Vidocq jest człowiekiem, który potrafi powiedzieć 'nie’ i wziąć los w swoje ręce. By uzyskać ułaskawienie, musi skonfrontować się z sytuacją, w której cel uświęca środki. Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła. (opis dystrybutora)

 • Zabawa zabawa
  Dramat/Komedia, Polska, 88 min.
  reżyseria: Kinga Dębska
  obsada: Agata Kulesza, Dorota Kolak, Maria Dębska, Marcin Dorociński, Rafał Rutkowski , Sławomir Zapała , Mirosław Baka, Jowita Budnik, Mateusz Janicki, Dorota Landowska

40-letnia prokurator Dorota pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk. Studentka Magda lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać? (opis dystrybutora)

PREMIERY – 11 STYCZNIA

 • Escape Room
  Horror, USA, ? min.
  reżyseria: Adam Robitel
  obsada: Taylor Russell, Deborah Ann Woll

Thriller psychologiczny o sześciorgu obcych sobie ludziach, którzy znaleźli się w sytuacji bez wyjścia. Muszą wykazać się sprytem, inteligencją i wolą przetrwania albo… zginą. (opis dystrybutora)

 • Powrót Bena
  Dramat, USA, 103 min.
  reżyseria: Peter Hedges
  obsada: Lucas Hedges, Rachel Bay Jones, Kathryn Newton, Julia Roberts, Courtney B. Vance

Gdy Holly wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena, który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty. Podczas kolejnych 24 godzin, które mogą zmienić na zawsze ich życie, Holly zrobi wszystko, by uratować ukochane dziecko. (opis dystrybutora)

 • Ralph Demolka w internecie
  Animacja/Familijny/Komedia, USA, 112 min.
  reżyseria: Rich Moore
  głosy: –

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony „BuzzzTube”. (opis dystrybutora)

 • Ramen. Smak wspomnień
  Melodramat, Francja/Japonia/Singapur, 89 min.
  reżyseria: Eric Khoo
  obsada: Takumi Saito, Seiko Matsuda, Mark Lee

Masato jest młodym kucharzem specjalizującym się w ramenach. Po nagłej śmierci swojego oschłego ojca, chłopak pakuje walizkę i przeprowadza się z japońskiego Takasaki do Singapuru, gdzie ma nadzieję odkryć tajemnicę związku swoich rodziców. Bohater ma przy sobie czerwony notatnik – pełen refleksji i starych zdjęć – pozostawiony przez swoją singapurską matkę, która zmarła, gdy Masato miał zaledwie dziesięć lat. W Singapurze kucharz poznaje Miki, japońską blogerkę i samotną matkę, która pomaga mu odnaleźć wuja Wee ze strony matki, właściciela restauracji Bak Kut Teh. Przy okazji Masato odkrywa, że jego babka Lee wciąż żyje i posiada klucz do tyleż romantycznej, co burzliwej historii miłosnej rodziców chłopaka. (opis dystrybutora)

 • Underdog
  Akcja/Sportowy, Polska, ? min.
  reżyseria: Maciej Kawulski
  obsada: Eryk Lubos, Mamed Khalidov

Borys „Kosa” Kosiński to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. (opis dystrybutora)

 • Vice
  Biograficzny/Dramat, Hiszpania/US/AWielka Brytania/Zjednoczone Emiraty Arabskie, 132 min.
  reżyseria: Adam McKay
  obsada: Christian Bale, Amy Adams, Sam Rockwell

Historia człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj. „Vice” to wielka aktorska metamorfoza Christiana Bale’a w roli Dicka Cheneya oraz fantastyczne role Sama Rockwella jako George’a W. Busha i Amy Adams jako Lynne Cheney. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 18 STYCZNIA

 • Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
  Animacja/Familijny, Francja, 85 min.
  reżyseria: Louis Clichy
  głosy: Wojciech Mecwaldowski, Wiktor Zborowski, Kuba Wojewódzki

Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń! (opis dystrybutora)

 • Chłopiec z burzy
  Familijny, Australia, 99 min.
  reżyseria: Shawn Seet
  obsada: Finn Little, Geoffrey Rush

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać? (opis dystrybutora)

 • Diablo. Wyścig o wszystko
  Akcja, Polska, 110 min.
  reżyseria: Michał Otłowski
  obsada: Tomasz Włosok, Cezary Pazura, Mikołaj Roznerski, Rafał Mohr, Karolina Szymczak, Katarzyna Figura, Aleksy Komorowski

Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo. Wyścig o wszystko” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. (opis dystrybutora)

 • Dom, który zbudował Jack
  Dramat, Dania/Francja/Niemcy/Szwecja, 155 min.
  reżyseria:Lars von Trier
  obsada: Matt Dillon, Bruno Ganz

Tytułowy Jack to nowa postać w popkulturowym klanie psychopatów, obok Kuby Rozpruwacza, Dextera czy Hannibala Lectera. Mistrz światowego kina pokazuje kilkanaście lat z życia seryjnego mordercy, piekielnie inteligentnego perfekcjonisty, pełnego sprzeczności, słabości i drobnych natręctw. Jack jest estetą, wielbicielem malarstwa, architektury, poezji i wycieczek na łono natury. Zabójca patrzy na swoje zbrodnie jak na mroczne dzieła sztuki. Jaki kształt nada swojej zbrodni doskonałej? (opis dystrybutora)

 • Glass
  Thriller, USA, 129 min.
  reżyseria: M. Night Shyamalan
  obsada: James McAvoy, Bruce Willis, Samuel L. Jackson

Zamknięcie trylogii – „Niezniszczalny” i „Split”. David Dunn tropi człowieka o wielu osobowościach.

 • Niewidzialny chłopak – Nowa Generacja
  Fantasy/Przygodowy, Włochy, 100 min.
  reżyseria: Gabriele Salvatores
  obsada: Ludovico Girardello, Kseniya Rappoport

Niewidzialny chłopak ma teraz 16 lat i zaczyna powoli odkrywać swą mroczna stronę. Spotkanie z biologiczną matką oraz siostrami Jeleną i Nataszą zmieni jego postrzeganie świata. Michele wraz z grupą innych superbohaterów włączy się w walkę z rosyjskim miliarderem, który pragnie uwięzić wszystkich, którzy dysponują super mocami a następnie je od nich przejąć. (opis dystrybutora)

 • Sny wędrownych ptaków
  Dramat, Dania/Kolumbia, 125 min.
  reżyseria: Ciro Guerra
  obsada: Carminia Martínez, José Acosta, Natalia Reyes

Kolumbia w czasie przełomu lat 60. i 70. Jałowe i wietrzne pustkowie na granicy kraju zamieszkuje lud Indian Wayúu. Podczas plemiennego obrzędu wchodzenia w dorosłość Zaida wykonuje tradycyjny taniec, którym kusi potencjalnego kandydata na męża – Rapayeta. Jednak Ursula, stojąca na czele klanu, stawia młodemu Rapayetowi wysoką cenę, jaką ten ma zapłacić za Zaidę. Rapayet szuka sposobu na szybkie zdobycie pieniędzy. Wraz ze swoim wspólnikiem, Moisesem spotykają amerykańskich hipisów szukających dojścia do dostawców marihuany. Rapayet i Moses sami wcielają się w rolę dealerów, a interes, który ubiją, będzie jedynie początkiem historii… (opis dystrybutora)

 • Szpieg
  Akcja, Korea Południowa, ? min.
  reżyseria: Jong-bin Yun
  obsada: Jung-min Hwang, Sung-min Lee

Rok 1993, Korea pozostaje ostatnim państwem pogrążonym w zimnej wojnie. Napięcia towarzyszące rozwojowi broni jądrowej przybierają na sile. Park Suk-young, były oficer wojskowy pracujący dla południowokoreańskiego wywiadu, zostaje wysłany na misję szpiegowską do znajdującego się w Korei Północnej obiektu jądrowego. Suk-young, podając się za biznesmena prowadzącego interesy z Koreą Północną, kontaktuje się z Ri Myong-unem, wysoko postawionym północnokoreańskim urzędnikiem. Po wieloletnich staraniach, bohaterowi udaje się w końcu zdobyć zaufanie klasy rządzącej i potwierdzić duży międzykoreański kontrakt. Park odkrywa jednak, że obie strony łączą tajne prywatne interesy ingerujące w wybory prezydenckie w Korei Południowej. (opis dystrybutora)

PREMIERY – 25 STYCZNIA

 • Ága
  Dramat, Francja/Niemcy/Bułgaria, 96 min.
  reżyseria: Milko Lazarov
  obsada: Michaił Aprosimow, Feodosia Iwanowa, Galina Tichonowa, Siergiej Egorow

Intymna, ale skrywająca potężny ładunek emocji, Agá jest opowieścią o losach Nanooka i Sedny, mieszkających samotnie w lodowej krainie, gdzieś na północy Jakucji. Wieczorami pod stertą futer starzejąca się para opowiada sobie dawne mity, nieprzystające już do rzeczywistości, w której czyste niebo nad ich głowami przecinają samoloty, gdzie przetrzebiono zwierzęta. Nad szczęśliwą jesienią życia małżonków unosi się jednak bolesne wspomnienie tytułowej Ági – córki, która przed laty opuściła rodziców i odeszła do miasta. Co między nimi zaszło? Czy istnieje szansa na pojednanie rodziny? (opis dystrybutora)

 • Kartoteka 64
  Thriller, Dania, ? min.
  reżyseria: Christoffer Boe
  obsada: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Johanne Louise Schmidt, Søren Pilmark

Przeżywający problemy osobiste komisarz Carl Mørck przystępuje do nierozwikłanej od lat sprawy tajemniczego zaginięcia prostytutki. W toku śledztwa odkrywa, że przypadek kobiety stanowi zaledwie fragment znacznie większej układanki, dotyczącej nadużyć najgorszego rodzaju. Takich, których geneza sięga pół wieku wstecz i które prawdopodobnie nadal mają miejsce. Nadużycia seksualne, medyczne eksperymenty, przemoc i gęstniejący mrok składają się na najtrudniejszą i jak dotąd najbardziej zawikłaną sprawą w dziejach Departamentu Q. (opis dystrybutora)

 • Maria, królowa Szkotów
  Biograficzny/Dramat historyczny, Wielka Brytania, 125 min.
  reżyseria: Josie Rourke
  obsada: Saoirse Ronan, Margot Robbie

Zapis trudnego życia charyzmatycznej Marii Stuart. W wieku 16 lat stała się królową Francji, w wieku 18 owdowiała, czując silną presję otoczenia, by ponownie wyjść za mąż. Zamiast tego Maria powraca do swej ojczystej Szkocji, by osiąść na tamtejszym, należnym jej, jak twierdzi, tronie. Tymczasem na tronie Anglii i Szkocji zasiada Elżbieta I. Młoda królowa przygląda się „siostrze” z lękiem i fascynacją. Rywalki we władzy i miłości, osamotnione kobiety w męskim świecie, muszą zdecydować, jaką strategię podejmą w grze toczącej się wokół małżeństwa i niezależności. Maria, zdecydowana być kimś więcej niż marionetka, utrzymuje, że angielski tron należy się jej, co zagraża suwerenności Elżbiety. Rebelia, zdrada, konspiracja zachwieją oboma tronami, zmieniając na zawsze kurs historii. (opis dystrybutora)

 • Miszmasz czyli Kogel Mogel 3
  Komedia, Polska, 100 min.
  reżyseria: Kordian Piwowarski
  obsada: Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Nikodem Rozbicki

Ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowych komedii „Кogel Mogel”. Główna bohaterka Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia, który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy! (opis dystrybutora)

 • Nienawiść, którą dajesz
  Dramat/Kryminał, USA, 133 min.
  reżyseria: George Tillman Jr.
  obsada: Amandla Stenberg, Regina Hall

Starr Carter nieustannie balansuje między dwoma światami: biedną, w przeważającej części czarną dzielnicą, w której mieszka a bogatą, w większości białą szkołą, do której uczęszcza. Chwiejna równowaga między tymi światami zostaje nieodwołalnie zakłócona, gdy Starr staje się świadkiem, jak policjant śmiertelnie rani jej najlepszego przyjaciela z dzieciństwa, Khalila. W obliczu presji ze strony społeczności, Starr musi odnaleźć swój własny głos i stanąć w obronie wszystkiego, co uważa za słuszne. (opis dystrybutora)

 • O psie, który wrócił do domu
  Familijny, USA, ? min.
  reżyseria: Charles Martin Smith
  obsada: Ashley Judd, Jonah Hauer-King

Poruszająca historia Belli, psa, który pokonał 400 mil, by odnaleźć swego ukochanego właściciela. (opis dystrybutora)

 • Samui Song
  Dramat, Tajlandia/Niemcy/Norwegia, 108 min.
  reżyseria: Pen-ek Ratanaruang
  obsada: Cherman Boonyasak, David Asavanond, Vithaya Pansringarm, Stéphane Sednaoui

Viyada, trzydziestoletnia aktorka popularnych seriali, specjalizuje się w rolach czarnych charakterów. Jej życie prywatne także coraz bardziej przypomina filmową intrygę: kobieta tkwi w chłodnym małżeństwie z bogatym obcokrajowcem, niespełnionym rzeźbiarzem, coraz silniej angażującym się w religijny ruch pod przewodnictwem surowego guru. Bohaterka zmuszona będzie sięgnąć po drastyczne środki, by wydostać się z coraz bardziej opresyjnej sytuacji. (opis dystrybutora)

 • Złe wychowanie Cameron Post
  Dramat, USA, 90 min.
  reżyseria: Desiree Akhavan
  obsada: Chloë Grace Moretz, Sasha Lane, Forrest Goodluck

Opowieść toczy się w latach 90. w Montanie i koncentruje się wokół losów tytułowej bohaterki, Cameron Post, nastolatki, która odkrywa własny homoseksualizm. Kiedy krewni oraz jej chłopak nakrywają ją w niedwuznacznej sytuacji z przyjaciółką, zostaje wysłana na specjalny obóz, gdzie ma przejść tzw. „terapię konwersyjną” i nauczyć się „właściwych ról płciowych”. W obozie Cameron poznaje nowych przyjaciół, młodą lesbijkę przedstawiającą się jako Jane Fonda oraz geja znanego jako Czerwony Orzeł. Razem udowadniają światu, że młodość i radość życia nie dają się łatwo ujarzmić. (opis dystrybutora)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
p1_008_045_X1_0001
Animacje Se-ma-fora dla niewidomych i niedowidzących
Filmteractive 2019
2014-09_noc_sin_city_825
ENEMEF: Noc Sin City
3 komentarze
 • Sonia
  8 stycznia 2019 at 21:33

  Stawiam na polskie kino 🙂 „Zabawa zabawa” i oczywiście DIABLO.

 • Magdzia
  4 stycznia 2019 at 22:08

  Dzisiaj byłam na Mój piękny syn, bardzo dobry film ale bardzo ciężki, trudny temat narkomani. Teraz planuje iść na Diablo bo potrzebuje dla odmiany czegoś przyjemnego, lekkiego i szalonego 🙂

 • wiksa
  27 grudnia 2018 at 10:20

  Szykuje się świetny styczeń 🙂 Czekam szczególnie na Glass, polskie Diablo i Dom, który zbudował Jack. Ale w sumie wszystko chętnie bym obczaiła.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*